Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba tak złego sezonu jeśli chodzi o pecha z kontuzjami jeszcze nie miałem nigdy...

12. Lowry

34. Embiid

38. Bleadsoe

46. Bradley opuścił blisko 1/3

55. Gallinari już sporo opuścił a problem z kolanem to pomimo walki o PO może zaraz zakończy sezon

do tego R.Jackson 1/4 (ale to wiedziałem) i nie może wrócić do formy, a Favors... no comments. Middeltona stashowałem świadomie.

Kim ja mam grać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bottom 3 (49-47 punktów), gdzie nie ma już co pisać w sumie (o ile Dragon Nest i FC Siner to raczej szybko olali sprawę jak zobaczyli, że nie idzie - ale teamu Love's Broken Hand trochę szkoda bo GM dłuuuugo próbował coś zmienić - 2 w ilości 'moves', zaraz za szalonym Gerardem :smile: )

 

 

O, dziekuję. Niestety od dłuższego czasu dbam już tylko o wypełnienie slotów, ale dzięki za dobre słowa. Zbyt zjebałem na początku + trochę pecha w trakcie sezonu i wyszło jak wyszło - próbowałem trochę ratować ale na dłuższą metę nie dało rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie ze 3,5 tyg gier. Ostatnia prosta w sumie.

Dziki zmierza po wina, a walka o top3 pewnie będzie do samego końca.

Dla mnie najważniejsze jest to, że się utrzymałem ;) w końcu byłem jednym z głównych kandydatów do spadku. Poza jedną zmianą w core składu (Kawhi -> Steph) to 6 grajków wciąż mam wydraftowanych w tym 4/5 których licytowałem >4$. Więc mogę spokojnie powiedzieć, że z 70% (no, może 60% ^^) wyniku zawdzięczam draftowi (rodzinka Currych się kłania z wcale nie oczywistym Sethem).

 

Jedyny do siebie żal jaki mam to to, że wciąż nie zacząłem korzystać z ninji i zdaję się na ślepy los :) choć dzięki nie mu mam choćby właśnie Setha ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera taki jest ścisk w czołówce, że może się okazać, iż moje zachlanie i brak zmiany rosteru na poniedziałek (no nie spodziewałem się takiej długofalówki) może zaważyć na awansie.

 

Niezależnie od tego, bardzo lubię ten sezon w naszej lidze - od samego początku jest bardzo duża aktywność, a poza tym emocje będą do samego końca, w wielu kategoriach i dla wielu userów.

Dobra, przyjemna do grania liga się nam wytworzyła ;)

 

no muszę przyznać że różnica między 3 a 2 ligą jest jakieś 50 x większa niż między 4 a 3 (zaczynałęm z samego dołu), więc baaaaaardzo liczę na to, że jednak uda mi się utrzymać (co byłoby fajną  historią po tym, jak przez prawie pół sezonu szorowałem dno i wszyscy spisali mnie na straty ;) )

 

update - no jak Booker jeszcze parę takich kwiatków zagra i jak Durant wróci na jakieś 5 meczów to będę spokojny o utrzymanie :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

6 drużyn na pozycjach 7-12 dzieli 3,5 punktu  :smile: - będzie wesoła walka o utrzymanie /// top raczej nudny: chyba że żerard albo żanuar zrobią jakąś epicką gonitwę - albo kogoś mega bardziej jara awans z 1szego niż 3ciego miejsca :smile:

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się utrzymać minimalną przewagę i wygrać ligę :) Dodam, że to pierwszy mój win w fantasy.

Było blisko, bo na rebsach o 3 wygrałem z Sinerem,a ft% o 0,001 z HuWDu. Z drugiej strony pts o 3 przegrałem z Koleks Rednecks.

 

Tym samym kandydat do spadku wygrał ligę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty dla Zodda za wygraną pomimo kiepskich projekcji, graty dla podiumowiczów, a tym samym nowych 1 ligowców. Dla mnie to najgorszy sezon jeśli chodzi o kontuzje, bo tak spaść (z pewnego podium i walki o zwycięstwo, na pozycje spadkowe i walkę na połówki punktów o pozostanie w lidze) jeszcze mi sie nie zdarzyło...

 

Za rok wracam silniejszy i liczę na więcej szczęścia z połamańcami - może wtedy walka o podium sie powiedzie! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem coby sobie statystyczne podsumowanie sezonu zrobić, ale jak zacząłem patrzeć na te wszystkie liczby to mi się odechciało ;)

 

Jednak co by nie mówić wynik zawdzięczam w większości naprawdę dobremu draftowi. Core mojego zespołu z niego to przecież był: Kawhi Leonard, Draymond Green, C.J. McCollum, Myles Turner i Nikola Vucevic. Wszystko to gracze topowi, 4/5 z nich to top20 na totalach. Prócz Leonarda wszyscy oni zagrali u mnie cały sezon, a sam Leonard to w sumie mój jedyny trade - za Stepha Currego. Wspomnieć muszę jeszcze o jednym grajku, który od draftu się u mnie utrzymał T.J. Warren, który miał bardzo mocny start, ale potem urazy go zastopowały, ale i tak zaliczył niezły sezon.

Dodam tylko (to jedyne co chciało mi się obliczyć ^^), że ta moja 5tka która przetrwała z draftu (Green, McCollum, Turner, Vucevic i Warren) zrobiła z całości moich totali 51% punktów, 58,5% zbiórek, 50% asyst, 45,5% przechwytów i 75,5% bloków. Jakbym dodał 3 miesiące Leonarda to te % byłyby jeszcze bardziej imponujące. Trzon zespołu zrobił swoje w moim odczuciu. Reszta to zasługa Leonarda/Currego, drugiego Currego (mówiłem, żartem bo żartem, że duet Currych to będzie się działo ^^) oraz kilku FAsów (o Seth Curry już napisałem więc wspomnę choćby jednego z moich ulubieńców fantasy - nie wiem czemu ale prawie co sezon go mam - Tony Allen).

 

To był naprawdę dobry sezon dla mnie i mimo zazwyczaj niskich pozycji na średnich utrzymywałem się cały czas w topie. Jednak średnie to nie wszystko bo koniec końców liczą się totale, a mój team jest ledwie 1 z 3, którzy zrobili maxa slotów (822). Ponadto 4 kolejne zespoły zrobiły 820 lub 821 slotów. 7/15 teamów robiących maxa na 2 poziomie lig - najgorzej nie jest. Powyżej 815 zrobiły kolejne 4 drużyny więc to już 11/15. 2 teamy nie dobiły do granicy 800 slotów (w tym Smocze gniazdko z w sumie ledwie 93% wykorzystanych slotów - prawie 60 niewykorzystanych to dużo).

 

Podsumowując fajnie było z wami zagrać i postaram się godnie zaprezentować w następnym sezonie. A jak nie wyjdzie to za 2 lata pewnie z częścią z was spotkam się ponownie ^^

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.