Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II West


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przykre, że u nas od stycznia LeBron siedzi na benchu.

 

To jest mało powiedziane...

 

Z innej beczki - Panowie wisi jakiś kuriozalny trejd, gdzie za Millsapa (tak wiem, nie gra najlepszego sezonu) zaproponowano bandę ogórków rodem z FA, wśród których niejaki Marcus Morris jest topowym graczem!

 

Przecież Millsap przyjmując, że grając w kiepskiej formie jest zależnie od okresu 1,5-2 razy bardziej wartościowy od całej tej paczki! Do tego nie ukrywajmy, GORZEJ grać nie może, jeśli już to lepiej!

 

Co więcej Siner ma niedogranych 16 meczy na pozycjach PG/SG/G a bierze samych F/C gdzie ma rozegrane mecze na ZERO! Ktoś mi powie o co tutaj chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

Przecież Marcus Morris za ostatni miesiąc robi znacznie lepsze staty niż Millsap. Dodatkowo Randle ma teraz dużo minut w Lakers, a i Z-bo gra bdb.

 

Dla mnie to gilusie więcej w tej wymianie ryzykują.

Jaja sobie robisz z tym tekstem za ost. m-c? Czyli mając na uwadze ASW i nieobecność Marcusa niewiele ponad 2 tyg?

 

Idąc tym tropem to dziś powinien pójść deal Holmes za CP3, Millsap za Courtneya Lee, a Marcus Morris za Porzingisa, IT2 czy CJ McColluma

 

Piszesz, że Z-Bo/ Randle gra dobrze to co masz na myśli? Ze są hit? Bo za ost 2 tyg Randle jest 94 a Z- Bo 100.

 

Dla porównania będący na FA zawodnicy jak Amir Johnson czy Nene są odpowiednio na 76 i 83 pozycji.

 

Skoro więc Siner tak bardzo "potrzebuje" wysokich to czemu ich nie pobrał? Chcesz powiedzieć że dziś paczka Millsap, Amir I Nene byłaby dla niego gorsza skoro liczby, ranking temu przeczą?

 

Co wiecej jego potencjalne zyski są kategoriach gdzie za bardzo nie ma jak zyskać pisałem ze ma niedograne mecze na innych pozycjach, więc nawet nie skorzysta nich... tak jak by chciał.

 

PS. Gilusie nie bardzo rozumiem co mają stracić...

 

^

Przecież Marcus Morris za ostatni miesiąc robi znacznie lepsze staty niż Millsap. Dodatkowo Randle ma teraz dużo minut w Lakers, a i Z-bo gra bdb.

 

Dla mnie to gilusie więcej w tej wymianie ryzykują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Whiteside, C.Zeller, Stein, Noel za kogoś kto daje więcej ppg (ale nie rzuca dużo trójek) i ma dobre ft% na dużym wolumenie

 

ppg + ft - 3pt - chyba tylko DeRozan spełnia kryteria :smile:..... a czekaj....już go masz :D

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^

Przecież Marcus Morris za ostatni miesiąc robi znacznie lepsze staty niż Millsap. Dodatkowo Randle ma teraz dużo minut w Lakers, a i Z-bo gra bdb. 

 

Dla mnie to gilusie więcej w tej wymianie ryzykują.

Taki to grejt dil dla Sinera... Pisałeś coś o ost. m-cu?

 

33ndjdj.jpg

 

I porównanie do kilku dostępnych wtedy FA

 

ra1avk.jpg

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wrzucasz tu graczy z 18mpg oraz w dealu nie dodałeś pozostałej dwójki, którą oddał Siner, a także piszesz post gdy staty się już pozmieniały (a np przed TD Randle'a). Bez sensu.

haha rozumiem jak gracz w 28 minut robi mniejsze value niż gracz grający 19 min to znaczy, że jest lepszy? widzę, że deal był tak dobry tylko dzień przed moim 1 postem i tylko dzień po moim 2 poście pasował, ale pomiędzy już nie? To zajebisty deal musiał być!

A co do "spuszczonej" 2 graczy, to po co ją mam brać pod uwagę? Zeby minus Stanleya (którego chyba nikt poza Sinerem, nie zrozumie po co pobrał, skoro tak bardzo chciał PF/C) zrównoważył Ci teorię, że Ci 3 są warci Millsapa? Przecież co nie napiszesz i tak nie będą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na tabele na średnich i zobacz ile pkt roto january ma do zdobycia na blokach gdzie WCS daje mu upgrade nad gordonem. Mamy taki moment sezonu gdzie układ tabakę jest kluczowy.

Ja oddając whiteside i wcs oddałem swoje być albo nie być w ręce Noela który ma od dziś dawać 2,5 blk na mecz!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszny podział się zrobił u nas w lidze

 

top 4 (93-86 punktów), gdzie Dziki Wschód to pewniak do awansu, a pozostałe 3 teamy biją się o 2 miejsca z awansem (Gerard's Hicks to faworyt z tej trójki)

 

CIASNY ŚRODEK a.k.a miejsca 5-12 (77-67 punktów), gdzie spośród 8 teamów trzy niestety odpadną (a o awans już chyba żadna nie będzie się bić)

 

bottom 3 (49-47 punktów), gdzie nie ma już co pisać w sumie (o ile Dragon Nest i FC Siner to raczej szybko olali sprawę jak zobaczyli, że nie idzie - ale teamu Love's Broken Hand trochę szkoda bo GM dłuuuugo próbował coś zmienić - 2 w ilości 'moves', zaraz za szalonym Gerardem :smile: )

 

w sumie będzie jeszcze ciekawie!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bottom 3 (49-47 punktów), gdzie nie ma już co pisać w sumie (o ile Dragon Nest i FC Siner to raczej szybko olali sprawę jak zobaczyli, że nie idzie - ale teamu Love's Broken Hand trochę szkoda bo GM dłuuuugo próbował coś zmienić - 2 w ilości 'moves', zaraz za szalonym Gerardem :smile: )

 

w sumie będzie jeszcze ciekawie!

Na szalonego to awansował teraz January robiąc 4 trejdy w ostatni dzień. I wygląda, że przyniesie mu to sukces, już jest #2 na średnich.

U mnie dramat. Teraz widać wyraźnie ile dawał tej drużynie Durant. Wrócił niby CP3 ale gra przeciętnie, dobra passa Covingtona też się skończyła. Dość powiedzieć, że za ostatni miesiąc moim trzecim najlepszym graczem jest McConnell, a czwartym Jordan Crawford. Jak patrzę co ta zbieranina ostatnio gra, to coraz częściej liczę ile punktów jest do strefy spadkowej :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.