Skocz do zawartości
wiLQ

Sezon 2016/17 Liga II West

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi II West w sezonie 2016/17

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza:

[w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]

dannygd - Wolves

killer7/Krzysztof - gilusie

julekstep - HuWDu

Lew [komisz] - BC Dzidzia

kolek23 - Kolek's Rednecks

Szulim - Dragons Nest

Mentor - Dziki Wschód

Qooniu/Łukasz - Love's Broken Hand

Gerard - Gerard's Hicks

Siner - Fc Siner

January/Jan - January

Leszczur - Alphabet Suxxx

MKA/Marcin - MKAllstars

sooobi/Bartek - sama-sama

Zodd - Ferajna

W sumie 15 GMow z czego w tym sezonie Top3 awansuje do ligi I i najnizszych 6 miejsc spada na poziom III.

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest Lew bo pelnil ta funkcje w zeszlym sezonie i zgodzil sie ponownie ;-)

Draft sie odbyl 24.10 od godziny 21.

Link do ligi na Yahoo - http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30354

Edytowane przez wiLQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hoho :D ilu starych znajomych :) good to be back xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich "starych/nowych" kolegów i już nie mogę doczekać się draftu ;)

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja tam dalej tankuję w tym sezonie ;p ups, nie ta liga ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne towarzystwo się nam trafiło, więc zapowiada się ciekawie i coś mi się wydaje, że ten wątek będzie jednym z aktywniejszych;)

Link do wglądu ligi tutaj:

http://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/30354

Natomiast link do dołączenia został wysłany na pw. 

Link do ankiety:

http://doodle.com/poll/n99zvc3f74ctfvn6

Edytowane przez Lew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich! 

drużyna - HuWDu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MKAllStars - Ty powaznie nie mozesz zadnego dnia i o zadnej godzinie pomiędzy 1 a 24 października???

Bart - to samo do Ciebie - nic przez 16 października? Come on!

Rozumiem preferencje, listy życzeń itp, ale ogarnijcie sie trochę.

Edytowane przez Leszczur

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ogólnie jestem w stanie się dostosować - odpada tylko weekend 14-16.10 (jestem poza zasiegiem internetu w górach ) i środy ( mam treningi kosza ;)

Piątki i soboty które oznaczyłem na nie - moga się zmienić w zależności od ilosci głósów. Najwyżej będę draftował miedzy wódką a zakąską :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piątki i soboty które oznaczyłem na nie - moga się zmienić w zależności od ilosci głósów. Najwyżej będę draftował miedzy wódką a zakąską :tongue:

Polecam :) Ja rok temu draftowałem pijąc kolejne browary oglądając na hali kosza. W efekcie czego wylądowałem w LM. Da się ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym tylko nie chciał zaczynać o 22, bo po północy już się słabo myśli (albo jeszcze słabiej - to tak uprzedzając docinki :-p).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie poniedzialek - czwarek zawsze dostepne. Z innymi dniami moze byc roznie przez moj tryb pracy. Jak na razie wyglada na to, ze prawie wszystkim pasuja poniedzialki 17 i 24 pazdziernika. Dawac 24, wtedy juz wszystko bedziemy wiedziec :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym "prawie wszystkim" to pokechałeś, bo raptem połowie pasuje czyli tak samo jak 18.10 ;)

Ps. Jak coś ja mam drafty już na 12.10 (keeper) i najprawdopodobniej 17.10 (liga mistrzów zastępcze daty to 23-24.10, a więc podobnie ja tu), także te daty proponuje od razu wyjąć bo będzie kilka automatów jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam zaznaczę też w ankiecie za niedlugo, ale poniedziałki i środy mi nie pasują. Oczywiście dostosuję się do większości i będę nawet w pon lub śr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tym "prawie wszystkim" to pokechałeś, bo raptem połowie pasuje czyli tak samo jak 18.10 ;)

Ps. Jak coś ja mam drafty już na 12.10 (keeper) i najprawdopodobniej 17.10 (liga mistrzów zastępcze daty to 23-24.10, a więc podobnie ja tu), także te daty proponuje od razu wyjąć bo będzie kilka automatów jak nic.

Ja patrzyłem było 8/9 czyli 88,9% tych którzy wzięli udział w ankiecie, ale oczywiście znowu tworzę nowe sposoby liczenia, żeby udowodnić swoją teorię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolek23 wybacz - z pośpiechu nie doczytalem, że piszesz o większości z dotychczas głosujących.

BTW. A tak z ciekawości co masz na myśli pisząc "znowu" w kontekście liczenia?

Edytowane przez dannygd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolek23 wybacz - z pośpiechu nie doczytalem, że piszesz o większości z dotychczas głosujących. BTW. A tak z ciekawości co masz na myśli pisząc "znowu" w kontekście liczenia? Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Nvm.

Dodałem nazwę teamu, Kolek's Rednecks ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankiety jeszcze nie wypełnili killer7/Krzysztof, Siner i January. Panowie znajdźcie chwilę i miejmy to już za sobą.

MKAllStars - Ty powaznie nie mozesz zadnego dnia i o zadnej godzinie pomiędzy 1 a 24 października???

Bart - to samo do Ciebie - nic przez 16 października? 

Ponawiam pytanie Leszczura, szczególnie do MKA bo nic nie zaznaczyłeś w ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankiety jeszcze nie wypełnili killer7/Krzysztof, Siner i January. Panowie znajdźcie chwilę i miejmy to już za sobą.

Ponawiam pytanie Leszczura, szczególnie do MKA bo nic nie zaznaczyłeś w ankiecie.

sorki po prostu pozaznaczalem tylko to co mi nie pasuje, a reszte zostawilem puste i ankieta zaznaczyla jako nie, zaraz to poprawie, generalnie nie chciał bym draftowac w piatek ani w sobote i wolal bym zeby to była jak najwczesniejsza godzina, ale dostosuje sie

Edytowane przez MKA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.