Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

zrobilem to zanim pojawilo sie info o zwolnieniu Derona ;/ ale chyba wiesz jak to jest, bo w FBX wywaliles Camerona ;]

Wlasnie AFAIR tu juz byla o tym informacja w momencie trejdu Raptors-Suns.

Zreszta nie dostrzegam zupelnie upside'u u Sullego w Suns, wiec nawet sama ta czesc mnie zdziwila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwa dni przed końcem sezonu po raz pierwszy od niepamiętnych czasów wylazłem na bezpieczne miejsce. Szkoda, że tylko jeden mecz mi został do rozegrania, ale z tego co widziałem washko też ma tylko jedno spotkanie, Warriors chyba odpuścili sobie grę ( czy to oznacza karną degradację?), a GRB ma jeszcze spotkania do rozegrania, ale sytuację w stratach nie do pozazdroszczenia. Może się uda, a może nie, zobaczymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bulek bo ja awansowalem i liczylem ze przy korzystnym losowaniu zagramy razem w II lidze...

 

Zamulilem sie i nie przeczytalem ze zrozumieniem :P

Rozumiem ze spadasz do II ligi po tym sezonie a wiec jest szansa ze zagramy razem :)

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies "wtyki" u wiLQa czy po prostu prosby o gre w jednej lidze z innym GMem sa uwzgledniane?

No nie, Wilq jest nieprzekupywalny...chyba ;)

 

Myślę po prostu, że nawet w przypadku niefortunnego losowania jest opcja przenosin etc. Jak z prośbami jest, to nie wiem, wiem, że na poziomie 4 ligi to działało, czy tutaj też, to już myślę, że Wilq się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na wstępie chciałem wszystkim podziękować za sezon!!!

Pierwszy raz w karierze miałem tak zaciętą końcówkę. Lorak swoim ostatnim transferem nieźle namieszał w czubie tabeli,ale to przetrwaliśmy. Dzisiaj obgryzłem paznokcie do łokci, ale się udało!!!  :nevreness:  :nevreness:  :nevreness:

Do mojego "sukcesu" przyczynił się draft bo chyba nie zrobiłem żadnego tradeu.

Teraz ze spokojem mogę się skupić na PLAYOFFS  :rapture:

 

PZDR !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo... taki sezon to rozumiem ;) Nie pisałem jakiś czas by nie zapeszyć..no iii... nie zapeszyłem. Trafiony draft (prawie wszyscy odpalili) i trafieni zmiennicy spowodowali, że nawet kontuzje i utrata Love'a i Lowry'ego w okolicach ASW nie wyrzuciła mnie poza burtę, a to dość konkretne nazwiska jakby nie było. Wczoraj na "lajwie" obserwowałem walkę na miejscach 2-4 to panowie mieli wszyscy równo po 85 pkt, więc się tam trochę działo na sam koniec. Dzięki za walkę, a analizę sezonu pewnie jeszcze rozpiszę w dalszej kolejności. Gratulacje dla tych co przetrwali bitwę, teraz kolejna misja: zdetronizować beton w I lidze :D

Edytowane przez MTH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wyżej mamy coś o karnej degradacji Warriors.

 

Zgodnie z regulaminem olewacza zastępuje gracz z niższej ligi

 

Natomiast uzupełnieniem luki w lidze na wyższym poziomie drzewka będzie GM z bezpośrednio niższego poziomu drzewka, który w poprzednim sezonie zajął najwyższe miejsce nie premiowane awansem oraz miał najlepszy tiebreaker z pytania 19 oraz nie kwalifikował się na olewusa.

Edytowane przez Dig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.