Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga II East


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

 

Prognozy według średnich z 2015/16:

 

rPROFqe.jpg

 

Prognozy wg całościowych statsów 2015/16:

 

BPp1aCt.jpg

 

Prognozy wg Yahoo na przyszły sezon:

 

fiRDCcZ.jpg

 

 

te tabele ładnie pokazują jak wiele (ponad 10 roto pts!) zależy u mnie od Embiida, bo obydwie z danymi z 2016 go nie uwzględniają, a projekcje już tak.

 

swoją drogą i yahoo i ninja przewidują podobny poziom (tylko te trójki Le ;]):

 

FGA	FG%	FTA	FT%	3PTM	PTS	REB	AST	ST	BLK	TO	TYPE
7,2	55,9	5,1	71,4	0,0	11,7	6,8	1,5	1,0	2,3	1,9	YAHOO
8,1	53,3	2,7	65,9	1,2	11,6	8,8	1,5	1,2	1,8	1,5	NINJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałem iść w tankowanie FT%, bo zakładałem, że kilka osób tak zrobi (co okazało się błędem - znowu...), ani pakować się w drogie gwiazdy, wiec wyszło mi tankowanie punktów, tyle że ceny były nie do końca takie, jakich oczekiwałem, więc mimo że mam 7 z 10 zawodników których chciałem, to tych trzech brakujących mega boli.

Ta trojka to bardziej wypelnienia czy goscie 10-20$?

 

BTW, nie jestem pewien jaką to ma wartość (mnie w każdym razie pociesza ;])

Skoro uzbierales steale wg ninjy, ale nie jestes zadowolony to chyba nie bardzo im ufasz?

 

a zdecydowany faworyt do zwycięstwa to LGW.

Tez tak mam. Jak on kupil tych 4 wysokich i jeszcze zebral solidna ekipe obwodowych to nie wiem.

Faktycznie chyba musialo zabraknac drugiego chetnego do tankowania FT%.

 

U nas wystarczyło, jak ktoś rzucił na czacie, że wiLQ pomyślał o jakimś zawodniku i taki już zyskiwał +5$ do wycen ;-)

Hehe, a to jest szczegolnie zabawne dlatego, ze gdyby dorzucic 5$ do moich zakupow to prawie wszystkich bym odpuscil ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG

 
SG
 
G SF
Player Note
Rodney Hood Uta - SG,SF
PF
 
F
 
C
 
Util
Player Note
Jeremy Lin Bkn - PG,SG
 
Util
 
Util
 
BN
 
BN
 
BN

 

Podobny do mojego skład. Nawet bardzo :) Ale pewnie Ameryki nie odkryłem i jest to jedna ze strategii :)

Jeżeli nikt inny nie założył sobie takiej strategii to daje niezłe rezultaty.

Z tych ważniejszych graczy ja mam Arizę, Parkera, Rondo, Embida, Paytona, M. Williamsa a LGW ma w to miejsce Beala, Dudleya, Tague, Capelę, DAR i Lin.

Trudno pisać, że to dobry skład, bo wtedy chwaliłbym samego siebie.

Ale chyba nie jest źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. (9) DeAndre Jordan (LAC - C) $27 2. (22) Andre Drummond (Det - PF,C) $31 3. (39) Clint Capela (Hou - PF,C) $11 4. (46) Jeff Teague (Ind - PG) $21 5. (49) C.J. McCollum (Por - PG,SG) $31 6. (74) Bradley Beal (Was - SG) $13 7. (77) D'Angelo Russell (LAL - PG) $18 8. (81) Rodney Hood (Uta - SG,SF) $14 9. (96) Jeremy Lin (Bkn - PG,SG) $21 10. (115) Dwight Howard (Atl - PF,C) $10 11. (133) Dion Waiters (Mia - SG,SF) $1 12. (163) Jared Dudley (Pho - SG,SF) $1 13. (177) Arron Afflalo (Sac - SG,SF) $1

 

Ja na początku, wbrew współczesnej filozofii,  zapewniłem sobie dominację pod koszami  :pride:

Clinta mogłem odpuścić, ale na pewno dostanie minuty i się przyda.

Później już musiałem ostro zapolować na asysty, trójki, steale i stąd moje kolejne wybory - Teague, McCollum, Beal.

Następnie SF, postawiłem na Hooda bo niestety odpuściłem Haywarda i Fourniera. W sumie jest to moja najsłabiej obsadzona pozycja i stąd moje 3 ostatnie wybory za 1$ - mam nadzieję, że któryś z nich dostanie minuty i odpali.

Wcześniej uzupełniłem skład Linem, 21$ to dużo, ale w poprzednich draftach mi go wyrywali i postanowiłem nie odpuszczać i 

Howardem, który na bank poprawi swoje statsy.

 

Ogólnie jestem zadowolony, chociaż mam tak zawsze po drafcie  :rapture:

 

POWODZENIA CHŁOPAKI I ŻYCZĘ DUUUUUŻO ZDRÓWKA !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po pierwszym dniu muszę zrobić kosmetyczne zmiany w składzie. Dodałem Bareę i Hamiltona, wywaliłem Hilla. Wyborów Davisa i DeRozana na razie nie załuję, ale takie występy to nie będzie reguła. Czekam co pokaże dzisiaj Paul.

Ten występ Davisa będzie najlepszym meczem w roto w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten występ Davisa będzie najlepszym meczem w roto w tym sezonie.

50-16-5-7-4 50% FG i 94% FT. W sumie to chyba najlepszy występ w roto od paru ładnych lat :nevreness:  Fajnie będzie, jak chociaż połowę z tego na tych procentach w tym sezonie Davis zrobi :nevreness:

Wystep epicki i Antek ladnie przypomnial swoj upside...

ale pomimo niego przegrali mecz ze slaba druzyna przez pustynie w 3/4 skladu.

 

BTW, czy tylko mi sie wydaje, ze Terrence Jones juz jest drugim najlepszym wysokim tej druzyny?

Ale spoko, jeszcze tylko 4 lata Asika! #facepalm

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystep epicki i Antek ladnie przypomnial swoj upside...

ale pomimo niego przegrali mecz ze slaba druzyna przez pustynie w 3/4 skladu.

 

BTW, czy tylko mi sie wydaje, ze Terrence Jones juz jest drugim najlepszym wysokim tej druzyny?

Ale spoko, jeszcze tylko 4 lata Asika! #facepalm

Niestety taka jest smutna prawda. Ten zespol to totalne dno, poza Davisem. Biedaczysko jeszcze 4 lata tam musi siedziec. #freeDavis

 

Swoje trzeba oddac Denver, ze ograniczyli partnerow Davisa i dali jemu miejsce do popisu. Taktyka Malone koniec koncow okazala sie skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taka jest smutna prawda. Ten zespol to totalne dno, poza Davisem. Biedaczysko jeszcze 4 lata tam musi siedziec. #freeDavis

Zadne biedaczysko bo sam sobie zgotowal ten los podpisujac extension gdy mial szanse odejsc.

 

Swoje trzeba oddac Denver, ze ograniczyli partnerow Davisa i dali jemu miejsce do popisu. Taktyka Malone koniec koncow okazala sie skuteczna.

Zwlaszcza dla GMow z Davisem w skladzie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadne biedaczysko bo sam sobie zgotowal ten los podpisujac extension gdy mial szanse odejsc.

 

Zwlaszcza dla GMow z Davisem w skladzie ;-)

Kazdy by podpisal. Lepszy wrobel w garsci niz golab na dachu. A takich ,,wyczynow" Davis nie bedzie prezentowal co noc. Za chwile znowu sie polamie i tyle bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prosba komisza sprobuje swoje wrozenie z arkuszy... Przez ktora druzyne bede tu wygladal jak idiota? ;-)

 

Przyjmuje standardowe zalozenia tzn wrzucam wydraftowane sklady pod swoje projekcje - z ktorych wszystkie moga byc do bani - i sprawdzam jak druzyna wyglada na tle ligi. Nie bierzcie tego osobiscie bo staralem sie oceniac wg krzywej tak zeby byla czolowka, srodek i doly [czyli nie wszyscy mogli miec dobry draft!].

 

Rowniez w zadnym wypadku nie traktujcie tego jako "tak bedzie i kropka", to proba opisania stanu na dzien draftu[X] w mojej skromnej opinii, ale po to rozgrywamy sezon zeby zobaczyc co z tego wyjdzie i poprawiac elementy, ktore nie wyszly.

 

[X] - Nie robilem tez zadnych korekt na pierwsze mecze bo w pliku byly tylko projekcje przeddraftowe, ale moze w niektorych przypadkach trzeba bylo...

 

OK, do rzeczy... kolejnosc w grupach bardzo z grubsza... co wazne to nie probowalem zgadywac kto odpusci w sezonie, a wiadomo, ze takie druzyny zajma ostatnie miejsca.

 

Tier 1 - Walka o awans

LGW CLIQUE

Chicken Team

BlackMamba

GRB

StraightOuttaPoznan

 

LGW CLIQUE wychodzi mi jako najwiekszy faworyt w calych rozgrywkach [10+ pkt roto nad drugim miejscem w lidze!]. Nie wiem jak Dida.84 to zrobil, ale przy tej czworce centrow ma wlasciwie gwarantowane wygrane w 3 kategoriach wysokich i kupil ich na tyle tanio, ze jeszcze mu starczylo zebrac mocna grupe guardow, wiec niskie statsy wcale nie ucierpialy. Moze wyjdzie problem na SFie wymagajacy trejdu, ale zakladajac brak powaznych kontuzji i jakiegos trejdowego rozdawania prezentow tu sa realne szanse jechania na autopilocie po wygrana. W zwiazku z tym gratulacje za ten draft bo to wyglada jak najlepszy mozliwy scenariusz ;-)

 

Pozostala czworka druzyn to typowi contenderzy w tym sensie, ze IMO poza wyjatkami mieli udane zakupy drogich graczy plus pare ciekawych tanszych, a wiec uzbierali mocny fundament do budowania, ktory potrzebuje tylko zdrowia i niewielkich korekt z FAsow by powalczyc o awans.

 

Tier 2 - Srodek tabeli

Six Sigma

Chicago Warriors

Wazki Wroclaw East

lorak

Brain's Perfect Plan

 

Glowna roznica miedzy tym tierem, a tym wyzej to IMO zdarzylo sie wiecej przeplacen/bledow [tzn o 1-2 wsrod drozszych graczy, ale to robi duza roznice!] lub sa wieksze braki w kategoriach, ktorych z FAsow raczej sie nie da naprawic i albo powstanie z tego jakas dziura albo potrzebny bedzie trejd zeby ja zalatac. Przykladowo Lorak ma przechwyty na sprzedaz ;-)

 

Tier 3 - walka o utrzymanie

Seagull Hunters

Tloki III Warszawa

NEVERWINS

Kasztaniaki Bulls

MELBEST

 

Wada pisania w wielu ligach jest taka, ze latwo sie powtarzac i w ostatniej grupie sa zwykle druzyny, ktore wg mnie maja albo za slaby fundament albo za plytka druzyne albo za duzo slabych kategorii co we wszystkich wariantach wymaga sporych zmian w skladzie - chocby tylko duzej aktywnosci na FAsach, ale ciezko przyjmowac, ze wszyscy przygarna same steale... albo zwyczajnie sie myle co do posiadanych zawodnikow ;-)

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się dzieje w tej lidze. Nikt nie pisze, nikt nie komentuje - to jeszcze rozumiem, ale że NIKT  nie uzupełnił jeszcze trading blocka, to tego zupełnie nie rozumiem... Jako jedyny ustawiłem swojego i jak dotąd nikt nie pofatygował się choć nawet o jedną propozycję wymiany. Strasznie dziwna ta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się dzieje w tej lidze. Nikt nie pisze, nikt nie komentuje - to jeszcze rozumiem, ale że NIKT  nie uzupełnił jeszcze trading blocka, to tego zupełnie nie rozumiem... Jako jedyny ustawiłem swojego i jak dotąd nikt nie pofatygował się choć nawet o jedną propozycję wymiany. Strasznie dziwna ta liga.

Wszyscy sa zadowoleni ze swojej druzyny ;-)

Albo wrecz przeciwnie i nie maja czym handlowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.