Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze dzięki dla mikrofalówki.

 

Co do tabeli z przewidywaniami:

-L.MP ma 70 gier w plecy i 8 starterów (bez Zellera], reszta to FAsy. Moim zdaniem nie ma szans na utrzymanie tych średnich jeśli się zaprze i dogra FAsami do 820. A jak wiadomo - jeśli się nie zaprze to w totalach też poleci. Odjąłbym mu więc z 5 pkt.roto. Te 5 pkt. podzielą między siebie ci którzy są za jego plecami w kilku kategoriach.

-Holy Grail ma 30 gier w plecy i 8 starterów (bez Kantera]. Podobnie jak w w/w sytuacji odjąłbym ze 3 pkt. roto (za REB, STL,BLK]

-WiLQ ma 20 gier w plecy i 7 starterów (bez Sefo i Bradleya]. Jemu to bym z chęcią z 5 pkt. roto odjął :playful:  Za STL,BLK, REB, PTS

-Kriszot ma 15 gier w plecy i 8 starterów (bez Love]. Odjąłbym ze 3 okt. roto za 3PM, REB i PTS.

-mamy też przypadek Wróbla, który jeśli już się nie pojawi to też będzie miał sporo meczów w plecy. SG zablokowane LaVinem, a Wade, Capela i Nurkic na BN. Tak więc z 5 pkt. roto straci jak nic - za REB, PTS,AST, STL i BLK.

 

Kto i ile może na tym wszystkim zyskać to sobie sami policzycie pewnie.

Szykuje się nam ostre, agresywne polowanie na FAsów. Będą znikali w mgnieniu oka jak karpie z Lidla przed Wigilią.

Nie mówiąc już o ewentualnych kontuzjach/oszczędzaniu gwiazd po ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem jeden błąd w drafcie. Team układałem sugerując się projections na yahoo a to nie zdało egzaminu. Trzeba chyba kilka godzin poświęcić na analizę. Choć z drugiej strony rok temu kompletny żywioł branie kto tańszy i wyszło ok. Ale wtedy też trafiłem z trejdami a tutaj każdy kolejny to z dupy. A jak z tym u Was? Jakaś analiza przygotowanie sobie listy grajków pod swoją koncepcję czy draftowanie jak leci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego powodu gdy znajdę więcej czasu, postaram się jeszcze coś powymyślać nad modyfikacją tabelki "predykcje" bo w tym widzę największy "potencjał". Jakby udało się to jakoś usprawnić, to może wtedy mógłbym na twoje pytanie na temat moich wrażeń odpowiedzieć nie co inaczej niż obecnie. A propo tej tabelki "predykcje"

A masz jakies pomysly? Moze ktos inny ma?

 

Tak jak piszę wyżej: jak się uda zmodyfikować tą tabelkę wtedy wypowiem się raz jeszcze.

OK, to powodzenia bo wg mnie to jest obiecujacy poczatek.

 

Z tego miejsca chciałbym wszystkich graczy tej ligi, którzy czytają ten wątek o wypowiedzenie się na temat tego typu podsumowań, a w szczególności tej tabelki "Predykcje". Przyda się każda opinia, bo za miesiąc wrzucę podsumowanie nr.2.

Poza juz wspomniana uwaga odnosnie nadrabiania gier dodalbym jeszcze, ze max wynosi 822, a nie 820 ;-)

 

 

Co Wy znowu z tym limitem gier? Nigdy nie zrozumiem co Wam przeszkadza niedogranie gier.

Zaraz będziecie chcieli karać jak ktoś zapomni wystawić skład jednego dnia...

Chyba pomieszales tematy... tu mowa byla o w/w zestawieniu mikrofalowki, ktory w trzeciej tabelce zaklada, ze wszyscy rozegraja tyle samo gier na poziomie srednich z ostatniego miesiaca. A jest to problem w przypadkach gdy ktos ma na dzisiaj sporo gier w plecy, wiec wg mnie trzebaby brac jakas poprawke na te srednie.

 

-L.MP ma 70 gier w plecy i 8 starterów (bez Zellera], reszta to FAsy. Moim zdaniem nie ma szans na utrzymanie tych średnich jeśli się zaprze i dogra FAsami do 820. A jak wiadomo - jeśli się nie zaprze to w totalach też poleci. Odjąłbym mu więc z 5 pkt.roto. Te 5 pkt. podzielą między siebie ci którzy są za jego plecami w kilku kategoriach.

Kluczowe pytanie, w ktorych bo to bardziej zalezy od tego kim bedzie gral L.TM.

 

-Holy Grail ma 30 gier w plecy [...]

-WiLQ ma 20 gier w plecy [...]

-Kriszot ma 15 gier w plecy [...]

Innymi slowy tez doszedles do wniosku, ze jest potrzebna jakas korekta ;-)

 

A jak z tym u Was? Jakaś analiza przygotowanie sobie listy grajków pod swoją koncepcję czy draftowanie jak leci?

Z grubsza proba kupowania jak najwiecej zawodnikow, ktorzy IMO beda grali lepiej niz to sugerouja ich pensje ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ukrywał, że mój wysoki za $0 to lepsza opcja od Twojego za $5 :smile: 

Właśnie ze względu na plotki byłem przekonany, że kilka osób wystartuje po JO i tyle będzie z jego pozyskania.

Obaj są rezerwowymi, ale Okafor startuje podczas każdej nieobecności Embiida (jeśli sam też może grać). Noel wchodzi z ławki. Więc z tym przeskakiwaniem to na spokojnie. 

 

Stein tak szybko, jak dostał minuty, tak samo zaraz może znowu zacząć grać po 5-10 minut. O transfer JO jestem dziwnie spokojny, WCS będzie za plecami Cuza. Ich sytuacja nie jest w żaden sposób podobna.

Wciaz jestem w szoku, ale odkurzam temat... nadal tak uwazasz? ;-)

Bo to mi wyglada jakbym wygral na jakiejs loterii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że to wyciągniesz :grin:

Przyznasz, ze ciezko o lepsza okazje ;-)

 

Ale spoko, z oceną wstrzymam się do deadline lub nawet tydzień po, żeby zobaczyć czy JO będzie wymieniony oraz jak WCS będzie wyglądał z minutami.

Dostales tylko posredni prezent w postaci trejdu Noela...

poki Embiid nie gra wciaz dobrze dla JO bo bedzie starterem, ale na dzis wciaz wolalbym WCSa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostales tylko posredni prezent w postaci trejdu Noela...

poki Embiid nie gra wciaz dobrze dla JO bo bedzie starterem, ale na dzis wciaz wolalbym WCSa ;-)

Aj tam, może jeszcze wymienią i Okafora ;) 

 

Ale jeśli Okafor ma dawać pod nieobecność Embiida takie cyferki, jak w rookie season, to nadal biorę go nad WCS. W tej chwili mam ich na równo, ale JO był za free, a WCS za piątaka :D 

Nie bierzesz pod uwagę, że może startować Kosta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, może jeszcze wymienią i Okafora ;)

Nope. Obu by raczej nie sprzedawali.

 

Nie bierzesz pod uwagę, że może startować Kosta?

Po co dawac minuty weteranowi kosztem mlodziaka w druzynie, ktora tankuje? Zreszta teraz moga startowac obaj ;-)

 

Minelo trade deadline i bylo sporo wymian, w sumie zebralem 3 losy na loterii... wg Was ktorys wypali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że kurz już po trade deadline powoli opada to przed naszym zbliżającym się deadline pohandlowałbym jeszcze.

U mnie do sprzedania wszyscy poza Thomasem, Conleyem, Covingtonem, Porterem i Horfordem.

Interesują mnie przede wszystkim stl i FG%, ale inne statsy też do przyjęcia - wszystko zależy od oferty,
ale jako że mam zapas gier i szeroki skład to optymalnie 2,3 za 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 zostało na liście po dzisiejszym meczu WCS'a :-)

WCS nie znajduje się na tej liście, o której pisał Wilk :smile:

Yup, mialem na mysli tylko 3 wczorajsze pobrania, a od WCSa juz dostalem pare solidnych gier wczesniej.

 

Ale zaczął ładnie.

+10 do dyskusji WCS vs Okafor? ;-) To byl przypadek, ale wyszedl nam z tego ladny poboczny zaklad do sledzenia ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, mialem na mysli tylko 3 wczorajsze pobrania, a od WCSa juz dostalem pare solidnych gier wczesniej.

 

+10 do dyskusji WCS vs Okafor? ;-) To byl przypadek, ale wyszedl nam z tego ladny poboczny zaklad do sledzenia ;-)

Racja, uogólniłem. Potraktowałem WCS'a jako beneficjenta trade deadline, pobrany był wcześniej nie ostatniego dnia :smile:

 

Odnośnie Waszego pobocznego zakładu - na ten moment Matek i jego Okafor to mrówka, wiLQ i jego WCS to podeszwa buta ;-) Jest jeszcze trochę meczy zobaczymy :smile:

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Waszego pobocznego zakładu - na ten moment Matek i jego Okafor to mrówka, wiLQ i jego WCS to podeszwa buta ;-) Jest jeszcze trochę meczy zobaczymy :smile:

Moze nawet nie byc najlepszym centrem FAsowym z Philly ;-)

Gratki dla maca za pomysl z Holmesem, nie wiem czemu na niego nie wpadlem.

Do tego przygarnal Dedmona i moze sie okazac, ze bedzie wygranym ASW... damn, moglem przedwczesnie go wywalic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.