Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A tak się zastanawiam, oczywiście to są tylko moje myśli nie poparte niczym, ale jeśli osłabia się ekipa z absolutnej czołówki kosztem drużyny z dołu tabeli - może zwyczajnie QAS uważa, że ewentualna 1 liga bez Sławka, który robi kawał dobrej roboty w fb ninja straci na poziomie? Może po prostu doskonale wie, że się osłabia tylko chce wzmocnić Floridę? I tu np. Sławek może być bez winy - po prostu może być tak, że intencje QAS-a zna tylko sam QAS? Wilq aż tak wierzysz w ludzi że odrzucasz taki scenariusz? Ja się wiele razy na wierze w dobre intencje przejechałem w realu więc niestety ale wszystko jest możliwe...

Tu nie chodzi o wiare w ludzi tylko w ocene wymiany, ja nie wiem kto ja wygra.

W zwiazku z tym dla mnie odpada taki punkt wyjsciowy, ze QAS sie celowo oslabia lub wzmacnia Slawka.

 

Które, jak wiemy, są nieomylne.

Sa omylne, ale skoro dostrzegasz to w projekcjach dlaczego nie u siebie? Czy to takie dziwne, ze wspolautor ninjy moglby korzystac z narzedzi na swojej stronie w celu podjecia decyzji o trejdzie? 

 

Pierdzielę to, chciałem wyoutować Sefoloshę, a wywaliłem Goodwina. Szybkie add/drop w apce i dupa.

"Player is in a pending transaction. (Error #170)" -- zdejmij Sefo z waivera ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz podac ten news oraz kiedy to niby Tyreke wrócił na dokładnie 3 mecze?

 

Wydaje mi się, że piszesz wybitne kłamstwo, bo:

http://www.basketball-reference.com/players/e/evansty01/gamelog/2016/

 

Przyznaję Ci rację. W 21 wieku w czasach twitterów, FB, pinterestów itd podanie informacji o powrocie kontuzjowanego zawodnika do gry byłoby czymś niespotykanym. To nie mogło się wydarzyć. Od dzisiaj na wszelki wypadek zacznę sobie robić print screan'y tego typu news'ów (Parsonsa już mam!) żeby w przyszłości nie czuć takiego zażenowania jak w tej chwili. Jeszcze raz bardzo Cie przepraszam.

 

Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi również muszę przyznać się do popełnienia karygodnego błędu. Qas zaczął się cieszyć że Parsons za niedługo wraca do gry. Chciałem mu żartobliwie pokazać że kontuzjowany gracz może wrócić do gry, trochę pograć i znowu pójść pod nóż. Widzę teraz że pisząc 'Tyreke rozegrał dokładnie 3 mecze' (słowo dokładnie też nie zostało odpowiednio wyraźnie zaakcentowane w mojej wypowiedzi, popracuje na tym) sprawiło iż chyba tylko WilQ i Qas zrozumieli jej ukryty sens...

 

Zamiast pisać: 'piszesz wybitne kłamstwo' można np.: 'podajesz wybitnie nieakuratną informację'. Tym pierwszym zasugerowałeś że jestem kłamcą i chciałem kogoś umyślnie wprowadzić w błąd, a to nie jest prawda. Rozumiem że to nie chcący także nie żywię urazy.

 

Powodzenia w ligach. Evi out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję Ci rację. W 21 wieku w czasach twitterów, FB, pinterestów itd podanie informacji o powrocie kontuzjowanego zawodnika do gry byłoby czymś niespotykanym.

Ale co nie mogło się wydarzyć? Akurat wskazałem Ci bezpośrednio link, że się nie wydarzyło i to niezależnie od posta, który napisałeś.

 

To nie mogło się wydarzyć. Od dzisiaj na wszelki wypadek zacznę sobie robić print screan'y tego typu news'ów (Parsonsa już mam!)

Jak Ci to sprawia frajdę to tak rób lub co ważniejsze widzisz w tym sens to tak rób, lub nawet bez konkretnego sensu, jak Ci z ZOO na przykład.

 

Jeszcze raz bardzo Cie przepraszam.

dzięki.

 

Odnośnie drugiej części Twojej wypowiedzi również muszę przyznać się do popełnienia karygodnego błędu.

Czy użyłem słowa karygodne gdzieś ?

 

Podzieliłeś moją wiadomość na dwie części. Ona miała stanowić całość. Podałem Ci link do dokładnego gamelogu, który według mnie, jednoznacznie Wszystko określa. Może popełniłem błąd, że zastąsowałem akapit czy odstęp.

 

Chciałem mu żartobliwie pokazać

Ja żartobliwie chciałem uzasadnić swoje veto, bo uważam, że to co ktoś napisze jako argumentacje nie ma żadnego znaczenia i dostałem znacznie gorzej moim zdaniem niż Ty w moim poście.

Niektórzy np przyrównali mnie do zwierząt, porównując całe wydarzenie (w którym brałem dość istotny udział) do ZOO.

 

'Tyreke rozegrał dokładnie 3 mecze'

A to, że akurat podałeś przykład Tyreke, nie miało żadnego związku, że zacząłem o nim pisać i znajduje się w moim składzie pewnie i nikomu nie chciałeś dopiec.. Cóż za zrządzenie losu.

Całkiem możliwe, że do tego 'newsy + 3 mecze' bardziej by pasowało kilku zawodników z Twojego składu (ADavis czy Reke) i myślę, że ich mogłeś użyć jako przykład do żartu.

 

(słowo dokładnie też nie zostało odpowiednio wyraźnie zaakcentowane w mojej wypowiedzi, popracuje na tym)

good 4U.

 

 

sprawiło iż chyba tylko WilQ i Qas zrozumieli jej ukryty sens...

Widzisz, uważasz, że Twój post:

 

Generalnie cała sytuacja to jakieś zoo - totalny bezsens z zablokowaniem tej pierwszej wymiany, a follow up w monroe za tyreke jest przej***** w kontekście tego veta i całej dyskusji :-)

miał jakiś (ukryty) sens. Nie mnie to oceniać, ale dziwnie to brzmi, że w nim zarzucasz innym bezsens - to jest własnie ten ukryty sens?

 

Zamiast pisać: 'piszesz wybitne kłamstwo' można np.: 'podajesz wybitnie nieakuratną informację'.

Mogę, ale nie muszę. Tu akurat ja gorąco przepraszam, bo zamiast uczyć mnie na języku polskim, zmuszano mnie to czytania różnego rodzaju książek. Drugi raz przepraszam za to, że dla mnie wybitne to tylko zwykły przymiotnik podkreślający tylko lekko coś, bo zauważyłem, że wielu zwyczajnych ludzi nazywa się wybitnymi.

 

Evitacre:

"Tym pierwszym zasugerowałeś że jestem kłamcą i chciałem kogoś umyślnie wprowadzić w błąd, a to nie jest prawda."

 

Jak to zasugerowałem? Napisałem to dokładnie?

 

Nie jest prawdą to, że coś zasugerowałem, że jesteś kłamcą.

Ale jeśli lubisz się bawić w tego typu akcję, to ja oznajmiam:

Ja zawsze jestem kłamcą.

 

Jedyne co chciałem zasugerować zaś to to, że wpadłeś tu tylko po to, żeby się do kogoś przyczepić. Liczyłem na reakcję typu Grubson, za co po raz kolejny mu dziękuję, bo mi mocno zaimponował.

 

Evitacre

"Rozumiem że to nie chcący także nie żywię urazy."

 

Możesz żywić sobie co tylko chcesz. Jeśli uważasz swój post, za jakiś mający na celu pogodzenie, a siebie samego za tego, który pierwszy został zaczepiony (mimo nazywania 'innych ZOO' czy 'bezsensowcami') to po prostu ja cieszę się tym, że raczej nie będzie miał okazji więcej dyskutować z Tobą na jakikolwiek temat.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co nie mogło się wydarzyć? Akurat wskazałem Ci bezpośrednio link, że się nie wydarzyło i to niezależnie od posta, który napisałeś.

Podanie informacji o kontuzjowanym graczu wracającym do gry.

 

 

dzięki.

nie ma za co.

 

 

Czy użyłem słowa karygodne gdzieś ?

 

Podzieliłeś moją wiadomość na dwie części. Ona miała stanowić całość. Podałem Ci link do dokładnego gamelogu, który według mnie, jednoznacznie Wszystko określa. Może popełniłem błąd, że zastąsowałem akapit czy odstęp.

 

Nie użyłeś. Link określa wszystko jednoznacznie - Tryeke zagrał 20+ gier nie 3. Nie zmienia to w żaden sposób sensu mojej wypowiedzi tzn nie ma się co cieszyć że gracz który był długo kontuzjowany wraca do gry bo może rozegrać 20+ gier i wylecieć do końca sezonu. Tyle i tylko tyle znaczyła moja wypowiedź skierowana do QAS'a.

 

 

 

Ja żartobliwie chciałem uzasadnić swoje veto, bo uważam, że to co ktoś napisze jako argumentacje nie ma żadnego znaczenia i dostałem znacznie gorzej moim zdaniem niż Ty w moim poście.

Niektórzy np przyrównali mnie do zwierząt, porównując całe wydarzenie (w którym brałem dość istotny udział) do ZOO.

 

W którym momencie porównałem Cie zwierzęcia ? Zoo określało zamieszanie jakie powstało i moją subiektywną ocenę sytuacji, nie managerów. Masz jednak rację co do formy - ja to sformułowanie rozumiem na swój sposób a jest ono na tyle nieprecyzyjne że inny czytający podobnie jak Ty mogli poczuć się urażeni.

 

Przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni moim wpisem nt. zoo.

 

 

A to, że akurat podałeś przykład Tyreke, nie miało żadnego związku, że zacząłem o nim pisać i znajduje się w moim składzie pewnie i nikomu nie chciałeś dopiec.. Cóż za zrządzenie losu.

Całkiem możliwe, że do tego 'newsy + 3 mecze' bardziej by pasowało kilku zawodników z Twojego składu (ADavis czy Reke) i myślę, że ich mogłeś użyć jako przykład do żartu.

 

Nie miało żadnego związku i nie chciałem Ci dopiec. Tak jak już napisałem: post był skierowany do QAS'a (co było zaznaczone na wstępie), odnosił się do wpisu QAS'a nt Parsons'a. Tyreke był gościem który mi się kojarzył z zeszłego sezony jako gość który miał operację na kolano w offseason, wrócił w trakcie sezonu i po rozegraniu 20+ gier wyleciał do końca sezonu. Parsons miał operację na kolano w off season, wraca w trakcie sezonu. Widzisz teraz analogię czy dalej uważasz że chciałem Ci dopiec ?

AD kojarzy mi się z różnymi kontuzjami (ostatnio chyba ramię) dlatego pewnie pierwszym skojarzeniem był tyreke a nie on.

 

 

 Widzisz, uważasz, że Twój post:

 

miał jakiś (ukryty) sens. Nie mnie to oceniać, ale dziwnie to brzmi, że w nim zarzucasz innym bezsens - to jest własnie ten ukryty sens?

 

Tak, cześć dotycząca Tyreke co opisałem powyżej. Reszta była moją subiektywną oceną tego że ten deal został zablokowany.

 

 

Mogę, ale nie muszę. Tu akurat ja gorąco przepraszam, bo zamiast uczyć mnie na języku polskim, zmuszano mnie to czytania różnego rodzaju książek. Drugi raz przepraszam za to, że dla mnie wybitne to tylko zwykły przymiotnik podkreślający tylko lekko coś, bo zauważyłem, że wielu zwyczajnych ludzi nazywa się wybitnymi.

Evitacre:

"Tym pierwszym zasugerowałeś że jestem kłamcą i chciałem kogoś umyślnie wprowadzić w błąd, a to nie jest prawda."

 

Jak to zasugerowałem? Napisałem to dokładnie?

 

 

Nie napisałeś. Ja napisałem że Tyreke rozegrał dokładnie 3 gry ? Czy skierowałem tą wypowiedz @Mac ? Może użyłem 3 jako przenośni bo nie zmieniała sensu wypowiedzi w moim odczuciu (bo sens to: operacja - powrót w trakcie sezonu - gra - operacja ) ?

 

 

.

Jedyne co chciałem zasugerować zaś to to, że wpadłeś tu tylko po to, żeby się do kogoś przyczepić. Liczyłem na reakcję typu Grubson, za co po raz kolejny mu dziękuję, bo mi mocno zaimponował.

 

 

Wpadłem tutaj żeby po pierwsze skomentować wpis QAS'a (opisałem powyżej) a po drugie pokazać jakie uczucia mi towarzyszą w związku z zablokowaniem wymiany QAS/Sławek (o formie było powyżej). Tyle i aż tyle Mac. Na to że wypowiedz skierowaną do QAS'a będącą odpowiedzią na jego posta odebrałeś jako wpis dotyczący Ciebie już nic nie poradzę. Mam nadzieję że powyżej Ci wytłumaczyłem o co mi chodziło z analogią do Parsonsa.

 

 

Możesz żywić sobie co tylko chcesz. Jeśli uważasz swój post, za jakiś mający na celu pogodzenie, a siebie samego za tego, który pierwszy został zaczepiony (mimo nazywania 'innych ZOO' czy 'bezsensowcami') to po prostu ja cieszę się tym, że raczej nie będzie miał okazji więcej dyskutować z Tobą na jakikolwiek temat.

"ZOO" i "bezsensu" było moją subiektywną oceną zablokowania wymiany, nie oceną żadnego managera. Robisz nadinterpretację.

 

Forma jaką oboje przyjęliśmy aby spróbować sobie wyjaśnić "o co chodziło w moim poście" i "dlaczego wziąłeś to do siebie pomimo że nie byłeś adresatem" nawet nie leżała koło słowa dyskusja, a przynajmniej ja nie tak zapamiętałem dyskusję z Tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim tygodniu nam sie zebralo duzo negatywnych emocji, ale mam nadzieje, ze to chwilowa burza w szklance wody i w ramach powrotu do normalnosci proponuje pogadac o druzynach przez perspektywe tabelki na srednich w okolicach 10% sezonu...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
15	12	14	12	02	02	15	14	10	96	WspieramAkcj
13	14	12	13	07	11	12	04	03	89	Unstoppables
09	13	11	15	06	9,5	10	02	07	82,5	QAS
06	03	15	03	14	06	09	06	15	77	woLF-Pack
12	10	10	06	03	12	06	09	08	76	Zdunia Squad
01	09	07	14	13	15	11	05	01	76	L.MP
07	06	08	05	04	9,5	13	08	12	72,5	Berdjusza
10	05	05	11	11	07	08	11	04	72	Wrobel's Tea
14	08	09	08	05	05	04	07	11	71	BasketBoli
11	04	06	09	10	01	01	15	14	71	Holy Grail
02	15	13	07	09	14	05	01	02	68	Kriszot's Te
08	02	01	02	15	13	02	12	09	64	Underrated
03	07	04	10	08	04	07	13	06	62	Sopockie Tre
04	01	02	01	12	08	14	10	05	57	Florida Pens
05	11	03	04	01	03	03	03	13	46	Ball Lovin C
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,52	15,34	4,98	2,22	1,29	0,78	1,83	65	96	WspieramAkcjęPajacyk
1,34	16,74	5,55	3,20	1,19	0,55	2,14	74	89	Unstoppables Bulls
1,29	17,11	5,45	3,17	1,05	0,44	1,88	96	82,5	QAS
1,56	12,93	6,01	2,48	1,03	0,63	1,40	73	77	woLF-Pack
1,27	14,14	5,00	3,29	0,97	0,68	1,87	79	76	Zdunia Squad
1,10	16,94	6,00	4,20	1,12	0,57	2,78	51	76	L.MP
1,15	13,59	5,10	3,17	1,23	0,68	1,71	78	72,5	Berdjusza
1,01	15,06	5,76	2,69	1,02	0,73	2,04	83	72	Wrobel's Team
1,19	14,60	5,39	2,46	0,89	0,67	1,82	85	71	BasketBoli
1,06	14,68	5,73	2,03	0,82	0,79	1,49	77	71	Holy Grail
1,36	14,53	5,72	3,85	0,96	0,34	2,20	74	68	Kriszot's Team
0,59	12,30	7,14	3,36	0,83	0,75	1,86	81	64	Underrated
0,96	14,68	5,68	2,37	0,99	0,76	1,91	78	62	Sopockie Trefliki
0,87	9,34	5,79	3,05	1,23	0,70	1,95	77	57	Florida Pensioners
0,94	13,38	4,79	2,35	0,89	0,48	1,51	80	46	Ball Lovin Criminals
 

Pierwsza uwaga jaka mam to w tej lidze zapowiada sie, ze srednie beda mialy troche mniejszy sens niz zwykle przez maca, QASa i [najbardziej] L.TMa. Nie sugeruje tu czegos negatywnego wobec ktoregos z nich bo tempo rozgrywania spotkan to indywidualna sprawa strategii/kontuzji u kazdego GMa, ale przy takich dysproporcjach gier to mozna niemal dowolnie interpretowac wyniki. Z jednej strony to pokazuje, ze fundament maca i L.TM jest dobry, ale z drugiej wlasnie sedno problemu tkwi w uzupelnieniu go potencjalnymi leszczami i caly sezon nie mozna trzymac takiej czesci skladu na lawce. W zwiazku z tym obie druzyny bym wrzucil z automatu o tier nizej niz to sugeruje tabela na srednich, ale oczywiscie moze sie to okazac bledne zalozenie gdyby poznajdywali perelki z trejdow/FAsow.

 

To chyba standardowe podejscie powoduje, ze czolowka w 4/5 wyglada tak jak sie tego spodziewalem przed sezonem i wciaz trzymalbym sie opinii, ze QAS jest faworytem [do dobrego draftu dorzucil jeszcze kandydata na topowego FAsa w osobie Warrena, a trejdy okazaly sie kontrowerysjne, ale wg mnie to fascynujace podejscie do ryzyka i glebi skladu, ktore daje mu szanse na blowout gdyby to poszlo po jego mysli]. To pewnie po czesci wyjasnia jego pewnosc siebie w dyskusjach, ale poki ma bana nie moze tego okazywac...

 

Rozczarowaniem z mojego podraftowego Tiera 1 musi byc Slawek, ktory w tym momencie zamiata dno. Zebralo sie na to kilka czynnikow typu slabsze poczatki [Rondo, Korver, Redick], kontuzje planowane i nieplanowane [Rubio, Noel] oraz zwyczajne na dzisiaj busty [Hollis, Noah, Bogut]. Wciaz mi sie wydaje, ze przy powrocie do zdrowia i formy czesci z w/w ta druzyna uniknie spadku, ale na dzisiaj bym rowniez skreslil Slawka z walki o czolowke. Jednak mocno niedocenilem downside strategii tankowania tylu kategorii bo jak sie cos nie uda to juz maxem jest srodek, a nie gora. Przy tej okazji warto dodac jak okolicznosci moga wplywac na checi do wymian - wg mnie sam fakt, ze Slawek zaczal tak slabo pchnal go do klepniecia wymiany, ktora wywolala afere gdzie IMO bylo kluczowe, ktorej stronie sie oplaca oddanie/sprzedanie ryzyka.

 

W jeszcze wiekszych tarapatach niz Slawek jest pabloboar, ktory na dzisiaj wyglada jak pewniak do spadku, wiec tu bym sie spodziewal sporo mieszania w skladzie... i troche subiektywnie, ale pozostaje sceptyczny czy wybral wlasciwa oferte za Townsa czym sobie mocno utrudnil zycie...

 

Zas do co mojej druzyny to sa klasyczne mieszane uczucia.

Sa duze plusy typu Bradley czy Booker [nawet jesli oba poczatki nie do utrzymania], ale dla rownowagi i temperowania ambicji sa duze minusy bo staje sie coraz bardziej oczywiste, ze mocno przeszacowlem paru wysokich z Europy [Jokic i Mirotic] co jakos bardziej boli niz ciesza te dobre decyzje. Coz, tak sie koncza bledne zalozenia jak sie uloza rotacje i wciaz nie bardzo rozumiem grania Fariedem na centrze, ale niestety kluczowe co uwaza trener...

 

Ale tak na sucho to wg tabeli na srednich jestem w zasiegu podium i brakuje mi dokladnie tych kategorii, ktore moge dostac po powrocie Reggiego i Jrue, wiec wciaz mi sie wydaje, ze moge powalczyc o wygrana.

 

A jak to wyglada wg Waszej opinii? Co jest sygnalem, a co szumem w Waszej druzynie i w innych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli uwazasz swoje aktualne prowadzenie na srednich z mala liczba gier jako sygnal, ze wygrasz?

Kogo traktujesz jako swoja najwieksza konkurencje?

nie, ale sądzę że gdyby nie ta akcja z qasem i tym, że odechciało mi się grać czy nawet sprawdzać boxscore, to może miałbym szanse.

Tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wyraźnie widać brakujące statsy od Horforda - wtedy byłoby jeszcze lepiej.

Ale to i tak zdecydowanie lepszy start niż zakładałem, tylko czekać u niektórych na powrót do normalności ;)

 

Ale zerknąłem też na tego linka co mac wrzucił z zeszłego roku o tej samej mniej więcej porze

i wyraźnie widać jaka jest w tym sezonie kanonada zza łuku: w zeszłym roku w średniej powyżej 1,00 było 5 teamów a w tym na razie 11!

Ponadto pogorszyło się z blokami: w zeszłym sezonie co najmniej 0,70 miało 9 GMów (z czego 5 co najmniej 0,80) a teraz raptem 6 GMów ma co najmniej 0,70 (z czego co najmniej 0,80 nie ma nikt).

Ja bym wstępnie wyciągał wnioski że to efekt postępującego small balla ;)

Ale może to tylko efekt 3 Utila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek... wreszcie wygralem jakas wieksza licytacje z waivera!

I to jeszcze wstrzelilem sie w najnizsza mozliwa kwote by dostac tego Sefo pomimo iz 3 innych GMow go chcialo ;-)

 

nie, ale sądzę że gdyby nie ta akcja z qasem i tym, że odechciało mi się grać czy nawet sprawdzać boxscore, to może miałbym szanse.

Skoro masz szanse to glownie od Ciebie zalezy jak je wykorzystasz...

a mi sie wydaje, ze duzo bardziej atrakcyjne jest dokopanie komus w tabeli koncowej niz na forum...

 

Ale zerknąłem też na tego linka co mac wrzucił z zeszłego roku o tej samej mniej więcej porze i wyraźnie widać jaka jest w tym sezonie kanonada zza łuku: w zeszłym roku w średniej powyżej 1,00 było 5 teamów a w tym na razie 11!

Ponadto pogorszyło się z blokami: w zeszłym sezonie co najmniej 0,70 miało 9 GMów (z czego 5 co najmniej 0,80) a teraz raptem 6 GMów ma co najmniej 0,70 (z czego co najmniej 0,80 nie ma nikt).

Hmmmm, czy lepiej uzywac takie wybrane progi, a nie np sume srednich w kategorii dla 15 druzyn?

 

Ja bym wstępnie wyciągał wnioski że to efekt postępującego small balla ;)

Ale może to tylko efekt 3 Utila?

Albo mala probka. Choc srednie dla NBA tez sugeruja wzrost trojek i mniej blokow, wiec zobaczymy.

 

P.S. Jak trudno dojsc do wniosku, ze Jokic i Nurkic slabo do siebie pasuja ze szkoda dla druzyny?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie wezmę w żadnej lidze Jebaki... Brrr... Ja go mam serdecznie dosyć, myślę, że w języku polskim nie ma słów, które by wyraziły mój stosunek do tego pajaca.

Mimo to chyba nie jest wiekszym bustem od Jokicia? Bo Ibaka nie stanie sie rezerwowym centrem...

 

BTW, ciekawy ten trejd Payton za Russella...

bo chyba rzadko sie zdarza zeby tankujacy FT% sprzedawal Paytona, a nie kupowal ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W jeszcze wiekszych tarapatach niz Slawek jest pabloboar, ktory na dzisiaj wyglada jak pewniak do spadku, wiec tu bym sie spodziewal sporo mieszania w skladzie... i troche subiektywnie, ale pozostaje sceptyczny czy wybral wlasciwa oferte za Townsa czym sobie mocno utrudnil zycie...

 

 

 

 

Bardzo możliwe, choć z Jokica też raczej zadowolony bym nie był ;) Szukać zmian pewnie będę, choć na razie nie mam za bardzo na nich pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie wezmę w żadnej lidze Jebaki... Brrr... Ja go mam serdecznie dosyć, myślę, że w języku polskim nie ma słów, które by wyraziły mój stosunek do tego pajaca.

Hmmm, moze on czesciej musi grac przeciwko Thunder??? ;-)

 

Bardzo możliwe, choć z Jokica też raczej zadowolony bym nie był ;)

Ano, ale nie napisalem, ze moja bylaby lepsza... ot jakas na pewno bylaby od tego co klepnales skoro Favors tez kaleczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.