Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Moglbys rozwinac na czym polega lepszosc tych rozwiazan?

Bo wg mnie oba bardziej zaburzaja lige niz reset tego ruchu.

 

No to jak zaburzenie ligi ma być celem, to może róbmy po tygodniu redraft, wtedy powinno być stabilnie.

 

Mam jeszcze 3 dużo lepszą opcję:

3) Dajmy Monroe Sławkowi.

 

Musze przyznac, ze Was nie rozumiem.

A jak oddam bulkowi czy matkowi Duranta w ramach protestu, to może wpłynie na Twoje rozumowanie? Czy dopiero jak pójdzie veto i go wyjebię na FA?

A może prawie cały skład oddam Matkowi jakoś, żeby się zgadzało,żeby Ci najmądrzejsi nie uznali tego za dziecinadę, a sam pójdę w tank FT, a on odwrotnie? To już będzie ok?

 

Będziesz się zastanawiał może wtedy co ja czuję?

Bo do tego momentu wiem, że nie. Wydaje mi się, że masz gdzieś, co czują osoby, obrażane przez innych, bo ośmielili ZAVETOWAĆ TRANSFER w wirtualnej lidze, co jest dozwolone przepisowo ?

 

Tzn rozumiem, ze nie lubicie QASa i swoimi postami ostro dolal tutaj do pieca

Możesz sprawdzić, że lubiłem, broniąc go kilku postach, będąc zażenowany Jego postawą. Więc ja tu raczej nie byłem do niego nastawiony na anty od początku itp. Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak oddam bulkowi czy matkowi Duranta w ramach protestu, to może wpłynie na Twoje rozumowanie? Czy dopiero jak pójdzie veto i go wyjebię na FA?

A może prawie cały skład oddam Matkowi jakoś, żeby się zgadzało,żeby Ci najmądrzejsi nie uznali tego za dziecinadę, a sam pójdę w tank FT, a on odwrotnie? To już będzie ok?

Jesli moje pytania wzbudzaja w Tobie takie reakcje to chyba musze sie zamknac... bo kompletnie nie rozumiem co w ten sposob bys osiagnal poza znizeniem sie do poziomu, ktory sam krytykowales.

 

Będziesz się zastanawiał może wtedy co ja czuję?

Bo do tego momentu wiem, że nie. Wydaje mi się, że masz gdzieś, co czują osoby, obrażane przez innych, bo ośmielili ZAVETOWAĆ TRANSFER w wirtualnej lidze, co jest dozwolone przepisowo ?

Nie jest problemem, ze zawetowaliscie tylko dlaczego. Dotychczas padly dwa uzasadnienia:

Ode mnie poszło veto, w takim przypadku żadne tłumaczenia mnie nie przekonają.

Nie podoba mi się oddawanie Hilla i Monroe za dwa szpitalne łóżka.

Ode mnie także poszło veto, bo mimo, że cenię Sławka, to jednak QAS to mój ziomek i mu kibicuję.

Handlowanie graczami bez season-ending jest dozwolone i znajomosci nie powinny miec zadnego znaczenia, wiec oba sa kompletnie niezgodne z podstawowymi zalozeniami wobec wetowania! W zwiazku z tym nie dziwia mnie negatywne reakcje wobec tego bo sam takowa mam, wg mnie to jest kpina z tego narzedzia.

 

Nadal nie rozumiesz mojej myśli, albo inaczej - rozumiesz doskonale, tylko od tematu odbiegasz. Interesuje mnie nie Twoja myśl o ruchu QAS-a, tylko doprecyzowanie sensu Twojego posunięcia. Bo co miał na myśli QAS wywalając Monroe, każdy wie.[...]

A Ty uzasadniłeś swoje komisaryjne przywrócenie Monroe do składu QAS-a? Było to uzgodnione jakoś na forum?

http://www.e-nba.pl/topic/5036-sezon-201617-liga-i/page-14?do=findComment&comment=462200

 

 

Wetujący tą wymianę tu chyba swoje uzasadnili...

No wlasnie nie, tylko dwie osoby cokolwiek napisaly [i chwala im za to!]. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moje pytania wzbudzaja w Tobie takie reakcje to chyba musze sie zamknac... bo kompletnie nie rozumiem co w ten sposob bys osiagnal poza znizeniem sie do poziomu, ktory sam krytykowales.

W każdym moim poście w tym temacie, starałem się dostosować do poziomu rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kilka osób jednak zawetowało, to znaczy, że powód do tego veta był.

Jakoś nie czuje tej argumentacji.

I coraz bardziej skłaniam się ku opinii, że veto powinno być czynnością bardziej złożoną niż szybkie kliknięcie przycisku.

 

Że niby przestaję wierzyć w ludzi? Cóż, skoro ludzie nie wierzą w moją uczciwość (bo przecież veto jest od trejdów z gruntu nieuczciwych), to ja jestem za tym, by przemyśleli swą opinię gruntownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wetujący tą wymianę tu chyba swoje uzasadnili...

 

Tak - wetowałem, bo uznałem, że QAS na tym traci.

A nie lepiej zamiast vetować, najpierw zapytać na forum o powody wymiany?

Zawsze są 2 dni na veto więc po co pośpiech?

 

Myślę że dużo lepiej QAS był w stanie uzasadnić swoje powody deala

(oczywiście że w sposób przy okazji obrażający wszystkich dookoła),

niż vetujący swoją decyzję.

Nierówna (choć to jest tutaj dość względne) wymiana to jeszcze nie powód, veto ma służyć blokowaniu oszustwa a tego się tutaj chyba nie doszukaliście.

To że ktoś sam by takiej wymiany nie zrobił to nie znaczy że ktoś nie ma do niej prawa.

Nawet jak wyjdzie mu bokiem to jego sprawa.

 

A co do wywalenia Monroe - to oczywiście że QAS się zachował jak rozkapryszone dziecko

i z taką kolejną łatką będzie już musiał się bujać.

Ale decyzja Wilqa była w tym momencie najlepszą z możliwych, bo przynajmniej daje jakieś szanse na to

że ochłoną niektórzy i nie dojdzie teraz do sytuacji że każdy deal będzie miał teraz z automatu parę veto wciśniętych tylko dlatego że mnie ktoś obraził lub go już nie lubię.

Oczywiście że QAS jako dorosły facet powinien wziąć to na klatę i ponieść nauczkę, ale w takiej sytuacji przynajmniej nie będzie miał argumentów że przegrał bo mu deala nie pozwoliliście zrobić ;)

 

I do maca: wciskanie veta nie jest wcale demonstracją wolności - skoro jest to se wcisnę bo kto mi zabroni,

tylko powinno być demonstracją odpowiedzialności - korzystam z niego bo jestem świadomy kiedy trzeba go użyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do maca: wciskanie veta nie jest wcale demonstracją wolności - skoro jest to se wcisnę bo kto mi zabroni,

tylko powinno być demonstracją odpowiedzialności - korzystam z niego bo jestem świadomy kiedy trzeba go użyć.

Spoko to Twoje zdanie, ja nie mam tez potrzeby demonstrować wolności czy czegokolwiek.

 

Ja po prostu chcę robić to, na co mam ochotę i jest zgodne z moim własnym kodeksem moralnym. Jak ktoś mi chce czegoś na siłę zabronić, i jednocześnie popiera to powodem do wolności, to sprawia mi frajdę robienie inaczej i wtedy dla mnie to namiastka wolności. Nie ma to nic wspólnego z demonstracją, chociaż też nie zabraniam tego tak interpretować czy też innych interpretacji innych osób.

 

Ale dopóty nie zostanę usunięty z ligi czy nie zostanie zmieniony regulamin, będę vetował każdą wymianę wedle własnego widzi mi się i mogę ją też nawet argumentować bo też mi to sprawia frajdę.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolę - nie wchodzę już do tego tematu. Swoją aktywność w lidze ograniczam do wystawiania składów...

Propsów mi lepiej nie wysyłać, bo jeszcze ktoś mnie będzie chciał obronić przed bezczelnym grabieżcą, lub obronić kogoś przed moją skromną osobą, więc z automatu wszystko odrzucam...

 

Chciałem jeszcze obrazić na koniec Was wszystkich, ale się powstrzymałem, bo jestem osobą w c*** kulturalną. Zaczyna mnie ta liga wkurwiać jeszcze bardziej niż Dynasty. Zawsze mnie denerwowały tematy ligowe w których jest słaba aktywność, ale dochodzę do wniosku, że wolę 0 (słownie: zero) postów niż to całe pi****lenie, które tu odchodzi. Humor tylko psujecie... Nie będę pisał z kim się zgadzam, a z kim nie, bo nie chcę powiększać tej toczącej się kuli gówna...

 

Dziękuję Żuczki...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdolę - nie wchodzę już do tego tematu. Swoją aktywność w lidze ograniczam do wystawiania składów...

Propsów mi lepiej nie wysyłać, bo jeszcze ktoś mnie będzie chciał obronić przed bezczelnym grabieżcą, lub obronić kogoś przed moją skromną osobą, więc z automatu wszystko odrzucam...

Idąc tą drogą, to może lepiej całkowicie znieść możliwość trejdów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli moje pytania wzbudzaja w Tobie takie reakcje to chyba musze sie zamknac... bo kompletnie nie rozumiem co w ten sposob bys osiagnal poza znizeniem sie do poziomu, ktory sam krytykowales.

Moje pytania wzbudzają reakcję z prostego powodu. Sam przyznałeś, że rozumiesz QASa, że miał prawo się wkurzyć i już tylko to Cię interesuje, a pozostali uczestnicy ligi o innych poglądach niż TY kompletnie nie.

 

Nie jest problemem, ze zawetowaliscie tylko dlaczego. Dotychczas padly dwa uzasadnienia:

To masz tu ode mnie 5 uzasadnień:

 

1. Najwyższe PER danych zawodników w sezonie plus w nawiasie obecny:

Monroe: 22 (27)

GHILL: 21.5 (26.5)

 

Ricky 17.6 (8.4)

Chandler Parsons - 16.3 (-16.2) - LOL

 

Dla mnie te liczby są jednoznaczne i nie wymagają dalszego komentarza, czemu ta wymiana nie ma sensu.

 

 

2. Chandler Parson i Ricky Rubio mają INJ i myślę, że pierwsze mecze po powrocie to będzie aklimatyzacja, w związku z tym, patrząc na total, wartości obydwu par nie będą blisko. W przypadku Rubio, może on stracić miejsce na rzecz świetnego rookiego Chrisa Dunna, którego trener mocno ceni, bo wziął go w drafcie kosztem świetnego strzelca Buddiego Hielda (a shooting to jest to czego najbardziej brakuje minnesocie - mimo to postawił na Dunna). Póki co Dunn notuje dużo więcej przechwytów od rubio a więc jest dużo lepszym obrońcą. Nie zdziwię się, jak po powrocie Ricky wyląduje na ławce. Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

 

3. Geogre Hill to szoła Popa, zawodnik co został wymieniony za drugiego obecnie gracza ligi Kawhi Leonarda. Nie ma żadnej wady w swojej grze, a kilka zalet jak playmaking czy rzut. Ten sezon wreszcie w pełni pokazuje Jego potencjał. Greg Monroe to najlepszy post upujący Big Man w lidze, dodatkowo obdarzony świetnymi passing skills. Niewidzę jak ta zdrowa dwójka ma się równać z rozgrywającym nieumiejącemu rzucać, czy Parsonsie, który w żadnym koszykarskim elemencie nie jest dobry, tylko poprawny.

Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

 

4. To jak Teague zmienił swój poziom w Indy, a Hill w Utah może wskazywać, że to Pacers jest przyczyną zeszłorocznego słabego sezonu Hilla. Polecam zapoznać się z tym z przed dwóch lat, gdzie kolo niszczył w roto9. Do tego, przeniósł się do ekipy, gdzie każdy ma ściśle określone role, a on sam jest dokładnie tym, czego im mocno brakowało. Dla mnie Jego świetny start to nie przypadek i nie widzę jak on, w połączeniu z top40 vlaue graczem Monroe ma iść za dwóch złamasów, bez ściśle określonej prognozy.

Czy jakby ktoś rok temu puścił Embiid (kolesia o poziomie wyższym niż wszystkie te 4 graczy) za dowolnego z tych, to byście nie vetowali? Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

 

5. Oglądałem bardzo dużo higlghtów zawodników biorących udział w wymianie i według mojego eye - test, Parson i Rubio to beznadziejni gracze wobec Monroe i GHill, a dodatkowo biorąc pod uwagę, kontuzjogenność tych pierwszych, wymiana nie ma żadnego sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le ale macie tu problemy w tej lidze, aż się zastanawiam czy sens iść po ten awans :D Jako cichy obserwator z boku radziłbym Wam się tak wszystkim nie podniecać bo Wam ten temat spuchnie po tylu komarzych ukąszeniach... gorzej niż z babami. I niestety muszę zapytać tym nielubianym pytaniem, ile Wy macie lat ?:) To jest I liga - weźcie się w garść i dajcie jakiś przykład innym. Wyjebał zawodnika na FA, to se go weźcie i po sprawie. Trades w ogóle wyjebać w pizdu, na co to komu jak to tylko stwarza wiecznie problemy ? Nigdy nie zrobiłem wymiany i nie zamierzam i jakoś żyję :) Od składu jest draft i FA, a nie jakieś fantasy OLX. Weźcie się ogarnijcie bo jak w I lidze będzie burdel to pójdzie rykoszetem na inne ligi, a było by szkoda. Na razie i powodzenia. Niech żyje yahoo fantasy (chciałem jakoś fajnie zakończyć, pozytywnie.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytania wzbudzają reakcję z prostego powodu. Sam przyznałeś, że rozumiesz QASa, że miał prawo się wkurzyć i już tylko to Cię interesuje, a pozostali uczestnicy ligi o innych poglądach niż TY kompletnie nie.

Huh? Ciebie rowniez rozumiem pomimo iz mamy inna opinie jak trzeba bylo zareagowac.

Przeciez nigdzie nie kwestionowalem, ze masz powod do niezadowolenia czy rozczarowania.

 

To masz tu ode mnie 5 uzasadnień:

 

1. Najwyższe PER danych zawodników w sezonie plus w nawiasie obecny:

Monroe: 22 (27)

GHILL: 21.5 (26.5)

 

Ricky 17.6 (8.4)

Chandler Parsons - 16.3 (-16.2) - LOL

 

Dla mnie te liczby są jednoznaczne i nie wymagają dalszego komentarza, czemu ta wymiana nie ma sensu.

 

2. Chandler Parson i Ricky Rubio mają INJ i myślę, że pierwsze mecze po powrocie to będzie aklimatyzacja, w związku z tym, patrząc na total, wartości obydwu par nie będą blisko. W przypadku Rubio, może on stracić miejsce na rzecz świetnego rookiego Chrisa Dunna, którego trener mocno ceni, bo wziął go w drafcie kosztem świetnego strzelca Buddiego Hielda (a shooting to jest to czego najbardziej brakuje minnesocie - mimo to postawił na Dunna). Póki co Dunn notuje dużo więcej przechwytów od rubio a więc jest dużo lepszym obrońcą. Nie zdziwię się, jak po powrocie Ricky wyląduje na ławce. Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

3. Geogre Hill to szoła Popa, zawodnik co został wymieniony za drugiego obecnie gracza ligi Kawhi Leonarda. Nie ma żadnej wady w swojej grze, a kilka zalet jak playmaking czy rzut. Ten sezon wreszcie w pełni pokazuje Jego potencjał. Greg Monroe to najlepszy post upujący Big Man w lidze, dodatkowo obdarzony świetnymi passing skills. Niewidzę jak ta zdrowa dwójka ma się równać z rozgrywającym nieumiejącemu rzucać, czy Parsonsie, który w żadnym koszykarskim elemencie nie jest dobry, tylko poprawny.

Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

4. To jak Teague zmienił swój poziom w Indy, a Hill w Utah może wskazywać, że to Pacers jest przyczyną zeszłorocznego słabego sezonu Hilla. Polecam zapoznać się z tym z przed dwóch lat, gdzie kolo niszczył w roto9. Do tego, przeniósł się do ekipy, gdzie każdy ma ściśle określone role, a on sam jest dokładnie tym, czego im mocno brakowało. Dla mnie Jego świetny start to nie przypadek i nie widzę jak on, w połączeniu z top40 vlaue graczem Monroe ma iść za dwóch złamasów, bez ściśle określonej prognozy.

Czy jakby ktoś rok temu puścił Embiid (kolesia o poziomie wyższym niż wszystkie te 4 graczy) za dowolnego z tych, to byście nie vetowali? Wymiana nie ma żadnego sensu.

 

5. Oglądałem bardzo dużo higlghtów zawodników biorących udział w wymianie i według mojego eye - test, Parson i Rubio to beznadziejni gracze wobec Monroe i GHill, a dodatkowo biorąc pod uwagę, kontuzjogenność tych pierwszych, wymiana nie ma żadnego sensu.

Jesli ktos uwaza, ze do weta powinno sie korzystac z:

- kategorii typu PER, ktora nie mierzy niczego co ma znaczenie w tej lidze,

- spekulacji o rezerwowych i to jeszcze opierajacej sie na jednej wybranej kategorii[!],

- sam fakt bycia kontuzjowanym bez uwzgledniania dlugosci absencji,

- historii druzyn i trenerow, z ktorymi ktos gral,

- wybrane umiejetnosci koszykarskie zawodnika [w oderwaniu od ogolnej wartosci statsow!],

- spekulacji o nowej roli,

- highlightach.

to w mojej ocenie z definicji naduzywa weto.

 

To narzedzie NIE sluzy do blokowania wymian byc moze nierownych, w ktorych przy paru warunkach ktos moze duzo stracic [bo to dotyczy doslownie kazdej wymiany!!!!] tylko takich gdzie bez zadnych watpliwosci moge sie zalozyc o duza kwote, ze ta strona rabuje druga i [co wazne a zbyt czesto ignorowane!] wymiana koncepcyjnie nie ma sensu dla ktorejs ze stron bo nie ma realistycznego scenariusza, w ktorym ta strona moze wygrac ten trejd. Uwzgledniajac sytuacje obu druzyn naprawde nie widzisz jak Slawek/QAS mogliby na tym zyskac? Jestes za dobrym analitykiem, wiec w to nie wierze.

 

IMO w/w argumentami co najwyzej pokazales kogo uwazasz za faworyta wymiany [fair!], ale wyszlo to bardzo jednostronnie skoro zignorowales takie wydawaloby sie podstawowe czynniki jak sytuacje druzyn, male minuty Monroe, powrot Haywarda, skutecznosci GHilla grubo powyzej wszystkich osiagniec z kariery czy ze wszystkie projekcje przed sezonem mialy duzo wyzej pare Parsons/Rubio. Urokiem tej gry jest, ze nie musisz sie z nimi zgadzac, ale inni GMowie maja prawo na tej podstawie klepac wymiane, wiec odbieranie im tego ujmuje sensowi tej grze i dlatego moim zdaniem poczatkiem problemow bylo weto, a nie zachowanie QASa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To narzedzie NIE sluzy do blokowania wymian byc moze nierownych, w ktorych przy paru warunkach ktos moze duzo stracic [bo to dotyczy doslownie kazdej wymiany!!!!] tylko takich gdzie bez zadnych watpliwosci moge sie zalozyc o duza kwote, ze ta strona rabuje druga

Nie uwzględniając dodatkowych warunków to w momencie wymiany mieliście gracza 11 w rankingu yahoo i 46 w rankingu yahoo za dwóch kontuzjowanych graczy, którzy byli out indefinitely, z czego jeden nie zagrał meczu w tym sezonie, a drugi za ten sezon w rankingu jest 250-ty. Możesz wiLQ pisać tu wiele rzeczy, ale nie to, że wymiana nie nadawała się do zawetowania, bo pewnie wielu graczy na różnych poziomach drzewka wcisnęłoby tu weto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uwzględniając dodatkowych warunków to w momencie wymiany mieliście gracza 11 w rankingu yahoo i 46 w rankingu yahoo za dwóch kontuzjowanych graczy, którzy byli out indefinitely, z czego jeden nie zagrał meczu w tym sezonie, a drugi za ten sezon w rankingu jest 250-ty. Możesz wiLQ pisać tu wiele rzeczy, ale nie to, że wymiana nie nadawała się do zawetowania, bo pewnie wielu graczy na różnych poziomach drzewka wcisnęłoby tu weto.

... i to jest wlasnie problem! Opieranie sie na rankingach za sezon po kilku meczach na krzyz jest nie tylko bezwartosciowe, ale zwyczajnie szkodliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i to jest wlasnie problem! Opieranie sie na rankingach za sezon po kilku meczach na krzyz jest nie tylko bezwartosciowe, ale zwyczajnie szkodliwe.

Być może, ale uwzględniając nie wiadomo, jaki okres to wciąż jest pozyskanie dwóch graczy out indefnitely, którzy nigdy nie byli tak dobrzy, jak Ci zdrowi aktualnie oddawani. 

 

Nawet biorąc pod uwagę tylko zeszły sezon i nie biorąc pod uwagę jak go zaczęli, to masz gracza z TOP 50 i TOP 100 oddawanych za gracza z TOP 50 i TOP 100 out indefinitely. 

 

Żeby ta wymiana był równa to musiały zostać spełnione 3 warunki:

- Monroe i Hill muszą polecieć w rankingu 50 pozycji i wrócić do gry z zeszłego roku

- Parsons i Rubio muszą awansować w rankingu o 200 pozycji i wrócić do gry z zeszłego roku po kontuzji łokcia i kontuzji kolana

- Parsons i Rubio muszą natychmiast wyzdrowieć

 

Każdą wymianę można uzasadnić tymi trzema warunkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Chandler Parson i Ricky Rubio mają INJ i myślę, że pierwsze mecze po powrocie to będzie aklimatyzacja, w związku z tym, patrząc na total, wartości obydwu par nie będą blisko. W przypadku Rubio, może on stracić miejsce na rzecz świetnego rookiego Chrisa Dunna, którego trener mocno ceni, bo wziął go w drafcie kosztem świetnego strzelca Buddiego Hielda (a shooting to jest to czego najbardziej brakuje minnesocie - mimo to postawił na Dunna). Póki co Dunn notuje dużo więcej przechwytów od rubio a więc jest dużo lepszym obrońcą. Nie zdziwię się, jak po powrocie Ricky wyląduje na ławce. Wymiana nie ma żadnego sensu.

I wszystko może być dokładnie jak piszesz. Ale pewności nie masz.\

Zauważ też to co najważniejsze: to QAS chciał wymiany a Ty go chcesz przed nią ochronić?

 

Tak samo jak Twój deal po Embiida - też spokojnie można było dać argumenty że dajesz Monroe i Gordona (dwóch pewniaków) za kolesia bez meczu w NBA, który zaraz się połamie i po sezonie.

Chciałbyś żeby Ci to zawetowali ratując Cię przed stratą? Wątpię!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale uwzględniając nie wiadomo, jaki okres to wciąż jest pozyskanie dwóch graczy out indefnitely, którzy nigdy nie byli tak dobrzy, jak Ci zdrowi aktualnie oddawani.

... ktorzy tez dawno/nigdy nie byli tak dobrzy jak sa aktualnie! Na tym wlasnie polega goracy poczatek i sell-high czyli podstawowe koncepcje fantasy, ktorych w tej lidze chyba nie trzeba tlumaczyc...

 

Nawet biorąc pod uwagę tylko zeszły sezon i nie biorąc pod uwagę jak go zaczęli, to masz gracza z TOP 50 i TOP 100 oddawanych za gracza z TOP 50 i TOP 100 out indefinitely. 

 

Żeby ta wymiana był równa to musiały zostać spełnione 3 warunki:

- Monroe i Hill muszą polecieć w rankingu 50 pozycji i wrócić do gry z zeszłego roku

Uwzgledniajac ich skutecznosci to jest minimum domyslny i spodziewany scenariusz.

Co wiecej, te dobre mecze sa juz zaklepane w jednej druzynie, a nie przechodza wraz z wymiana do drugiej.

 

- Parsons i Rubio muszą awansować w rankingu o 200 pozycji i wrócić do gry z zeszłego roku po kontuzji łokcia i kontuzji kolana

I nawet jesli nie masz takiej opinii rozumiesz jak racjonalnie moze ja miec ktos inny, prawda?

 

- Parsons i Rubio muszą natychmiast wyzdrowieć

Nie musza. Przy zalozeniu, ze ta para jest sporo lepsza [a powtarzam, ze tak sugerowaly wszystkie projekcje przedsezonowe] moga opuscic gdzies po 1/3 reszty sezonu by sie to QASowi wciaz oplacalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się zastanawiam, oczywiście to są tylko moje myśli nie poparte niczym, ale jeśli osłabia się ekipa z absolutnej czołówki kosztem drużyny z dołu tabeli - może zwyczajnie QAS uważa, że ewentualna 1 liga bez Sławka, który robi kawał dobrej roboty w fb ninja straci na poziomie? Może po prostu doskonale wie, że się osłabia tylko chce wzmocnić Floridę? I tu np. Sławek może być bez winy - po prostu może być tak, że intencje QAS-a zna tylko sam QAS? Wilq aż tak wierzysz w ludzi że odrzucasz taki scenariusz? Ja się wiele razy na wierze w dobre intencje przejechałem w realu więc niestety ale wszystko jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) może zwyczajnie QAS uważa, że ewentualna 1 liga bez Sławka, który robi kawał dobrej roboty w fb ninja straci na poziomie?

I to jest bardzo słuszna koncepcja. Wierzę zatem, że inni managos nie będą chcieli być tu gorsi od QASa i pójdą tym samym tropem. Czekam na kolejne oferty.

Dla poziomu ninjy nie byłoby bez znaczenia, gdyby do I ligi wrócił też Bart i awansował L'e, więc jeżeli ten interesujący topic czytają drugoligowcy - wdzięczni będziemy o naśladowanie u siebie.

Edytowane przez Slawekmroz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.