Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Dojechanie do dechy Curryego przez Simmonsa epickiee i troche beka z GSW, ale jeszcze wieksza beka w dziale Spurs gdzie nastroje jakby w finale zachodu bylo 1:0 dla Spurs;)

Szczególnie, że zostało napisanych łącznie 7 postów, z tego żaden przez fana Spurs, z których 3 to zajarabie się Simmonsem, co sam zrobiłeś w tym poście. Krótko mówiąc - beka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie! Też wam nie działa strona, jak chcecie włączyć recap, statsy itd danego spotkania? Też macie komunikat "Page not found"?

Ja myślałem, że to jakiś test z tą stronką, a nadal jest fatalnie i nie widać żadnych oznak poprawy...

Wejdź na stronke kliknij jakiś mecz np gsw-sas. Na górze będziesz miał dział "Games" i tam spróbuj ... nie znam dokładnie problemu ale może to pomoże chociaż pewnie próbowałeś ... ogólnie nie wiem po co zmieniali stronę. Teraz to wygląda jak gówno podziabane widelcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronke kliknij jakiś mecz np gsw-sas. Na górze będziesz miał dział "Games" i tam spróbuj ... nie znam dokładnie problemu ale może to pomoże chociaż pewnie próbowałeś ... ogólnie nie wiem po co zmieniali stronę. Teraz to wygląda jak gówno podziabane widelcem.

 

probowalem wchodzic przez games... wlaczam schedule na poprzedni dzien (czyli opening night) i sa niby mecze. Klikam dajmy na to sas-gsw i jest opcja recap. Klikam recap ale jest tylko box score, play by play i game stats. Co za shieeeeeeeeeeet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechanie do dechy Curryego przez Simmonsa epickiee i troche beka z GSW, ale jeszcze wieksza beka w dziale Spurs gdzie nastroje jakby w finale zachodu bylo 1:0 dla Spurs;)

Jaka beka? Warto sie pochylic i pogratulowac POGROMU druzynie SAS w pierwszym (czyli jednym z wazniejszych w sezonie) meczu, i to w arenie przeciwnika. I to POGROMU DreamTeamu, podobno najlepszego od czasow Jordana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechanie do dechy Curryego przez Simmonsa epickiee i troche beka z GSW, ale jeszcze wieksza beka w dziale Spurs gdzie nastroje jakby w finale zachodu bylo 1:0 dla Spurs;)

 

Z drugiej strony polecam porównać reakcję graczy Spurs jak i całego sztabu na ławce z tym, jaki ich odpowiednicy z GSW mieli w prawie każdym meczu rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mavs-indiana, jestę hipsterę

 

edit

Moze ktoś mi powiedziec po co są te powtórki? własnie ogladam 5 raz jak Ellis łapie za noge matthewsa. sedziowie to ogladają zeby sie upewnić? zdarzenie 2 metry od sedziego, Ellis sie od razu przyznal

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wujek wujek....

nie widzę żadnego mega hurraoptymistycznego wpisu fanów spurs w naszym temacie choc takie pokazanie pazura na obcym parkiecie jest fajnym pstryczkiem

 

do sytuacji w spurs się dopiero odniosęr dziś po obejrzeniu meczu...

 

nie miałbym nic przeciwko temu aby spurs uciekło z HCA ale za ciężki sezon się szykuje aby robic założenie po #1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może czy nie flagrant?

 

 

edit:

Indiana znowu wygląda fajnie obudowana, rąbany Birdm znowu mu się chyba udało

 

mavs-indiana, jestę hipsterę

 

edit

Moze ktoś mi powiedziec po co są te powtórki? własnie ogladam 5 raz jak Ellis łapie za noge matthewsa. sedziowie to ogladają zeby sie upewnić? zdarzenie 2 metry od sedziego, Ellis sie od razu przyznal

 

Sprawdzali chyba czy nie dać tam clear path foul. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 spotkań za nami takie luźne myśli.

 

Zasadniczą wygrywają faworyci, jedna niespodzianka - przegrana Rakiet z LAL i jedna sensacja - blowout Warriors w Oracle.

 

NOP - jeśli rzucasz 50 punktów, a Twój team przegrywa 5 punktami to znaczy, że rzuciłeś o 6 za mało. Szkoda mi Davisa.

 

NYK, GSW wczoraj był dzień gdy super team-y zaliczyły blowout.

 

SAS - starzy Spurs podstępnie się odmłodzili, najlepszy frontcourt w lidze?

 

Utah - zdrowi Jazz do Haywooda, Burka i Faversa dołączył Hood skręcając sobie kostkę

 

Magic - przegrali w zbiórka, aaa BB był zawieszony

 

Mavs - in JJ. Barea we trust, Dirk ciągle to ma i Barnes odzyskał swoje mojo

 

Nets - moralnym zwyciężą spotkania z Celtics,

 

Celtics - zwycięzca spotkania z Nets, a i tak zgarniemy wasz pick

 

TWolfes - Wiggins vs Carter, trochę słabo jak w 4Q zamknął Ciebie facet, który mógłby być Twoim Ojcem.

 

Memphis - slim ZBo rządzi!

 

Cavs - może po "concussion-like symptoms"  sprawią, że Iman zacznie grać lepiej, LBJ tripple-double

 

LAL - Nick Young broni? Kto by pomyślał.

 

Houston - Harden 34 punkty i 17 asysty. Przegrana z LAL, sux to be me.

 

Toronto - 40 punktów bez rzutu za 3? Grubo!

 

Bucks - Delly walczący o zbiórkę z Hibbertem, not cool!

 

Hornets - Roy walczący o zbiórkę z Dellym, not cool!

 

OKC - pogoń za tripple double, można wtopić spotkanie, Westbrook używa Dove.

 

76 - "smallball this" Embiid po celnym rzucie za 3.

 

Nuggets - wystawimy 2 centrów w S5 i co nam zrobicie?

 

Suns - jeszcze tylko 81 spotkań!

 

Detroit - bez Jacksona będzie ciężko

 

PTB -  Lillard! Szkoda, że nie ma starych komentatorów.

 

Kings - ciekawe czy pozwalają Lawsonowi pić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo polecam mecz, o ktorym wspomnial Montana.

 

Dla mnie to bylo spotkanie Oscar - Hakeem.

 

Chyba tylko Lebron lub Giannis doruwnuje tej dwojce w kategorii 'posiadanie zespolu przez zawodnika'. New dream w swoim pierwszym meczu najlepszej ligi na swiecie czul sie jak Kim Kardashian w reality show. Kibice mu skandowali mvp, a on sam instruowal kolegow jak sie maja ustawic w ataku i obronie.

Z drugiej strony spokojny jak na siebie Russ, z podejsciem ala vintage Kobe, ze cokolwiek sie nie wydarzy on ten mecz wygra. Stad przez wiekszosc czasu staral sie rozwijac kolegow, ale pod koniec zamknal w pijedynke mecz. Mial godnego konkurenta w postaci Joela, niestety nie ma u sedziow jeszcze naleznego szacunku i zamiast dostac and1 dostal ifensa. Tak czy siak sama akcja imoonujaca, gdzie mija rywali jak tyczki. Pod koniec meczu zrobil spore adjustments w grze, gdzie ustawial sie na poscie, przyblizal do kosza, oddawal galr, znow przyblizal po czym znow dostawal pilke i wycieral parkiecik swoim obronca.

 

P.s do teraz mi sie siedzi jak Adams wylaczyl Tima w Jego ostatniej serii i bardzo dziekuje Embidowi ze dal mi namiastke tego, jakby to wygladalo, jakby naprzeciw Adamsa stanal wtedy prime Duncan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mac, fajne porównanie Oscar-Hakeem, ale w tej ostatniej akcji raczej był ofens, bo Oladipo stał wyraźnie poza RA.

 

a Embiidowi nie tylko skandowano "MVP" lecz również "trust the process" :smile: no i to zaufanie z każdym meczem będzie większe, bo on nawet kilkukrotnie (włączając preseason) lądował na parkiecie w taki sposób, że obawy o połamanie były uzasadnione, a tymczasem nic sobie z tego nie robi i wykonuje takie chasedown bloki jak dziś na Victorze.

 

EDIT

Adams wykonał świetną robotę na Joelu, bo ten przeciwko niemu miał tylko 4/13 FG (i 2 ze swoich 3 strat - ta 4 to pomyłka scorekeeperów)..

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.