Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Cavs wykręcą fajne cyfry na wschodzie, jednocześnie z GSW nie będzie można wyłonić "da real mvp", Westbrook na chorej linijce jednak nie doszusuje do 41-41~ to może pojawić się sytuacja gdzie liga uzna, że LeBron-Curry-Curry-LeBron się przejadło i czas na nowego gościa na pierwszych stronach gazet. Tak było z Rosem, czy grał MVP caliber season? Tak. Czy był najlepszym zawodnikiem ligi? Nie był.

 

Jeżeli Harden ma być jednym z dwóch, którzy mają statuetkę w kieszeni to od razu wręczmy ją drugiemu z tego grona.

 

W GSW nie wiadomo dalej kto będzie tym numerem 1 ( może żaden koniec końcow nim nie być) tak od 2014 roku wiadomo kto jest samcem alfa w Cavs, jak Kyrie chcę jakąś statuetkę, niech poprosi LBJ o wchodzenie z ławki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GSW nie wiadomo dalej kto będzie tym numerem 1 ( może żaden koniec końcow nim nie być) tak od 2014 roku wiadomo kto jest samcem alfa w Cavs, jak Kyrie chcę jakąś statuetkę, niech poprosi LBJ o wchodzenie z ławki.

 

I tak i nie, jak pokazał zeszły sezon żyłowanie się w RS nie przekłada się na PO, wiedzieli to od lat Spurs, dowiedział się o tym LeBron, który jednak jedzie na wysokiej intensywności n-ty sezon z rzędu, Kyrie jest młodszy, jeżeli GM James z trenerem Jamesem za aprobatą asystenta trenera Lue postanowią, że LeBron dostanie -6 czy -7minut per game w sezonie, żeby zostawić baterie gracza LeBrona Jamesa na przepychanki z nowymi tworami na wschodzie i Epic Raid Bossem na zachodzie to Kyrie grając dalej tyle minut ile grał do tej pory może wykręcić lepszy statline, dlatego bym go nie skreślał nie znając założeń gospodarowania minutami na boisku LeBrona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszykarski real nie jest rentowny?! to musi być słabo z basketem w europie.

 

Zjawisko kontrastu i kwestia definicji. Jak Real zarabia krocie mimo chorych kwot zapłaconych za Ronaldów i Bale'ów tego świata to nie dziwi mnie, że jak Florentino płaci 1/10 Sergio Llulowi tego co CR7 to oczekuje, że ten wygeneruje co najmniej 10% zysków w stosunku do Krystyny. Stąd nie dziwi mnie taki wyciek, no bo miejsce gdzie kosz generuje zyski to wciąż tylko USA* i tam trzeba szukać możliwości. Jak NASA zbuduje ten superszybki samolot to przeszkody przed europejską dywizją zdecydowanie topnieją. 

 

Z drugiej strony to dla mnie czcze gadanie, że basket w Madrycie jest utrzymywany z piłki, bo w Europie kluby takie jak choćby Real, Barca, CSKA, Panata czy nawet Partizan to solidne firmy i nie mają się czego wstydzić. 

 

Poza tym jestem jak najbardziej na tak. 

 

*no chyba, że ktoś przewiduje inwazję Pereza na chiński rynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.