Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

A co on ma do tego? Jak będzie fikal to i jego Pat wymieni za jakiś pick. Riley wchodzi na ostro w przebudowę i liczy że dopisze mu szczęście w czasie ofseasson.

22 do 25 milionów na rok za pick. Poważnie tak to widzisz?

Pat jest na ostatniej prostej, i zabawy w przebudowy i zaczynanie od nowa na barkach Winslowa, Tylera Durdena i Josha to taka trochę fatamorgana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LMA a spurs

 

za bye bye

 

#1 LMA moze zrobic opt out za dwa lata więc spurs patrzą na prosty fakt... 31 lat...6 lat starszy niż Leonard... najwyzsza wartość trejdu dziś... I, później tym gorzej

#2 LMA 46% agrał w spurs na C a tendencja przy braku Duncana bedzie mimo Pau IMO gorsza

#3 obrona bez TD jest słabym ogniwem spurs pod koszem.. od lat tak słabo nie było.. czasy podwójnej zapory z 2003 to już historia...7 bloków ahhh... LMA na C zrobiło 111,3 OPPG per 100 poss najgorsza w ustawieniach spurs

przeciw bye bye

 

#1 kultura spurs I okres przygotowań

#2 ponad 52% FG najwyzsz w karierze a produkcja po adaptacji powinna rosnąć

#3 Pau

#4 nie ma żadnych ofert jak na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi że LBJ jest pierwszy w MVP

ja wiem że on ściga się tylko z Jordanem i brakuje mu jednego MVP za RS ale będzie mu się chciało?

raczej dostanie je z automatu za tytuł dla cavs, bo do tego wystarczy, że utrzyma swój poziom. zagrozić mu bowiem nie ma za bardzo kto, może Westrbook jeśli by wykręcił około 55 zwycięstw, ale szanse na to są niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej dostanie je z automatu za tytuł dla cavs, bo do tego wystarczy, że utrzyma swój poziom. zagrozić mu bowiem nie ma za bardzo kto, może Westrbook jeśli by wykręcił około 55 zwycięstw, ale szanse na to są niewielkie.

 

jak będzie oszczędzał siły i już w luty będzie pewien 1# na wschodzie to może sobie poodpoczywać i wtedy MVP no nie wiem czy dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 do 25 milionów na rok za pick. Poważnie tak to widzisz?

Pat jest na ostatniej prostej, i zabawy w przebudowy i zaczynanie od nowa na barkach Winslowa, Tylera Durdena i Josha to taka trochę fatamorgana.

Boston ma tyle pickow i spadajacych kontraktow ze na pewno cos dobrego za Hassana mogliby skleic. Ogolnie i tak ten zespol bez dwoch graczy z top30 to moze na Wschodzie sobie nagwizdac. Pozyjemy zobaczymy. Jak dla mnie Pat jest w stanie wcisnac czerwony guzik by na FA w 2017 pozyskac jakies grube ryby nawet kosztem straty Hassana. No ale to moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie największe szanse na MVP mają: Durant, Curry, Kawhi, LeBron, a potem Westbrook/Lillard/Harden - jeśli ich drużyna zrobi 53-57 zwycięstw, a Warriors nie zbliżą sie do 72W.

Durant i Curry nie mają szans, coś ala 2011. Kawhi dopiero. Lillard to ze dwie półki za nisko na poziom MVP. Faworyci to trójka Lebron, Westbrook i Harden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza Hardenem Westbrookiem i LBJem widzę w MVP race Griffina, bo w CY Blejka i Krisa widzę kozacki RS, 2nd round exit i szukanie klubu po sezonie (witamy w Celtics). ;)

 

Poza tym miejsca w topie na pewno są zarezerwowane dla Kawhiego, PG13, czy CP3. 

 

Reszta to już daleki pościg z Antkami z NOP i BUX na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant i Curry nie mają szans, coś ala 2011. Kawhi dopiero. Lillard to ze dwie półki za nisko na poziom MVP. Faworyci to trójka Lebron, Westbrook i Harden. 

No ale w sumie w OKC zawsze się brało pod uwagę KD i RW, także jeśli jeden będzie bardzo wyraźnie przewodził, to jest to możliwe moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81-1 (z Lakers Walton raz przegrają).

Ogólnie nie pisałbym że LJ jest faworytem, bo przy jakichś -15W do pierwszego bilansu to jakieś chore staty muszą się pojawiać. A te kręcić będzie dwóch innych graczy na West, nie LJ który w tym sezonie ma grać mniej minut.

Ale przy takiej sytuacji kadrowej plus za zagranie w poprzednim sezonie jednych z najlepszych serii w historii PO jakieś tam -15 mu nie przeskodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po poprzednim sezonie i dołożeniu Duranta. Lebron jest faworytem, bo wystarczy jakieś 58+ winów i 25/7/7 by dostał MVP w stylu Jordana 98. Poza nim Harden i Westbrook będą jebać jakieś chore liczby. Imo jak dla mnie jeden z nich ma statuetkę w kieszeni, nie wiem co by się musiało zdarzyć, by jej nie dostali. 

Kyrie na MVP? My tu żartujemy?

Irving najbliżej MVP będzie, kiedy go Lebron zaprosi na domówkę. 

 

Jak Cavs wykręcą fajne cyfry na wschodzie, jednocześnie z GSW nie będzie można wyłonić "da real mvp", Westbrook na chorej linijce jednak nie doszusuje do 41-41~ to może pojawić się sytuacja gdzie liga uzna, że LeBron-Curry-Curry-LeBron się przejadło i czas na nowego gościa na pierwszych stronach gazet. Tak było z Rosem, czy grał MVP caliber season? Tak. Czy był najlepszym zawodnikiem ligi? Nie był.

 

Jeżeli Harden ma być jednym z dwóch, którzy mają statuetkę w kieszeni to od razu wręczmy ją drugiemu z tego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po poprzednim sezonie i dołożeniu Duranta. Lebron jest faworytem, bo wystarczy jakieś 58+ winów i 25/7/7 by dostał MVP w stylu Jordana 98. Poza nim Harden i Westbrook będą jebać jakieś chore liczby. Imo jak dla mnie jeden z nich ma statuetkę w kieszeni, nie wiem co by się musiało zdarzyć, by jej nie dostali. 

 

Wystarczy 28 punktów Duranta na 55-45-90 przy 65-70 winach Warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.