Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, ale Spurs mają pod kontraktami LMA i Pau, więc ich też musieliby się pozbyć, jeśli sprzedaliby top5 i swojego franchise playera. Wg mnie Kawhi jest nietradowalny w tym momencie, a już na pewno nie za pakiet Simmons+Okafor/Noel.

No a coś w stylu:

Buddy Hield za Okafor + Noel

Kawhi Leonard + Danny Green + MPatty Mills za Simmons, Sarić + pick Lakersów 1rundowy + unprotected philly?

 

Dla SAS To no brainer, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, że Pop z dowolnego zawodnika może stworzyć Kawhiego, więc za darmo otzymują masę asstetów.

 

Philly zaś ma świetny i młody,a co najważniejsze świetnie dopasowany core z doświadczeniem mistrzowskim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi Leonard + Danny Green + MPatty Mills za Simmons, Sarić + pick Lakersów 1rundowy + unprotected philly?

 

Dla SAS To no brainer, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, że Pop z dowolnego zawodnika może stworzyć Kawhiego, więc za darmo otzymują masę asstetów.

 

To jest jakiś trolling?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a coś w stylu:

Buddy Hield za Okafor + Noel

Kawhi Leonard + Danny Green + MPatty Mills za Simmons, Sarić + pick Lakersów 1rundowy + unprotected philly?

 

Dla SAS To no brainer, zwłaszcza jak się weźmie pod uwagę, że Pop z dowolnego zawodnika może stworzyć Kawhiego, więc za darmo otzymują masę asstetów.

Odlatujesz już mac. Dlaczego w związku z tym nie mamy co roku nowego takiego gościa?

 

Pisałem już w innym temacie - oddawanie Noela razem z Okaforem to dodatkowe obniżanie ich wartości w wymianie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawhi Leonard + Danny Green + MPatty Mills za Simmons, Sarić + pick Lakersów 1rundowy + unprotected philly

 

za samego Kawhiego bym sie nie wymienił. Simmons który jest zbędny przy Leonardzie( po co zamieniać gwiazde na wybitnego ale pierwszoroczniaka?) Sarić to nastepna niewiadoma na poziomie NBA

 

no i nie przesadzajmy z tą magią Popa, jakby umiał robić z kogokolwiek graczy na poziomie Leonarda to by chyba to robił, co nie? A przecież skład SAS nie składa sie z samych All-Starów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś trolling?

Pisałem już w innym temacie - oddawanie Noela razem z Okaforem to dodatkowe obniżanie ich wartości w wymianie.

W wymianach najważniejsze jest to, co mysli ta druga strona. Ja na miejscu NOP i SAS nie puściłbym tego tradu. Ale wydaje mi się, że już część osób tak, z uwagi na licze 'assetów' (które w przyszłości pewnie będą coraz mniej warte).

 

Odlatujesz już mac.

Dzięki, mam dziś niezłe flow.

 

Dlaczego w związku z tym nie mamy co roku nowego takiego gościa?

Ja akurat twierdzę, że to Kawhi stworzył Popa, ale to też nie ma znaczenia, a liczy się zdanie większości. Spokojnie ponad 50% fanów kosza uważa KLeonarda za twór SAS, ich systemu, trenera itp..

 

Jeśli spora grupka tych osób znajduje się w SAS, a co może nawet ważniejsze jest w niej Pop (bardzo prawdopodobne), to moga tak to interpretować.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trójki nie ma, ale ogólną skuteczność ma w zasadzie identyczną, impact porównywalny dla obu ekip, ani to liderzy, ale bez nich jesteś w ciemnej dupie

 

Wiggins to neutralny obrońca(jeszcze, bo sufit ma grubszy od Gordona), wg "wyroczni" jest w D ciut lepszy od Haya, który jest lekko na minus, więc co to za argument?

 

to wszystko + wiek sprawia, że stawianie AW praktycznie na równi z Haywardem nie jest niczym nadzwyczajnym

A wg jakiej wyroczni on jest lepszy???

 

Wg PT-PM ( a facet dwa lata z rzędu wygrywa ze swoją statystyką przerwidywania ligi) Wiggins jest -1,8 jest -1

WG RAPM Engelmanna( to jeśli kogoś odrzuca boxscore) wiggins -1,6 a Hayward  -0,02

 

Więc wg kogo i gdzie Wiggins to lepszy obrońca od Haywarda bo ani patrząc samemu na boisko ani statystyki tego nie potwierdzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu spradzalem godzinę wpisu I mnie 15:00 zaskoczyła

za szybko aby być już pijanym za późno aby mieć takiego zaślepiającego kaca....

 

KL jest nie do wymiany a I ruszenie Greena jest mało prawdopodobne chyba ze Simmons ( ten z SAS) zrobi step up...

 

w trade blocku widze zestaw ParkerAnderson/Mills I to tyle a nawet te nazwiska są mocno dyskutowalne jak spurs mało co wywalają jak nie muszą

 

korekty I oddania graczy z historycznych składów robiono pod LMA/Pau ale zobacz z kogo rezygnowano....

wymiany szły tylko lepszy za ddanie/nie podpisanie gorszego lub nie podpisanie graczy jak S-Jax czy Derek Anderson gdy ci chceili zbyt duzo lub Marjanovic Baynes gdy rynek ich przeceniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że L.Aldridge może zostać wymieniony przez Spurs bo ten 'eksperyment' nie do końca wypalił. wierzycie w to ?

 

http://bleacherreport.com/articles/2670372-lamarcus-aldridge-trade-rumors-latest-news-speculation-surrounding-spurs-star?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem, że L.Aldridge może zostać wymieniony przez Spurs bo ten 'eksperyment' nie do końca wypalił. wierzycie w to ?

 

http://bleacherreport.com/articles/2670372-lamarcus-aldridge-trade-rumors-latest-news-speculation-surrounding-spurs-star?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

 

Może zgodzą się na wymianę z nami:

 

Myers Leonard + Edek Davis + Tim Quarterman + koszulka Lillarda z autografem za LMA.

 

Hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zgodzą się na wymianę z nami:

 

Myers Leonard + Edek Davis + Tim Quarterman + koszulka Lillarda z autografem za LMA.

 

Hmmmm

 

Dorzućcie 2 rodzinne wejściówki na mecz Portland zaraz za ławką Blazers. Wtedy macie go w 100% - Ci z San Antonio nie będą się nawet zastanawiać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.