Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwania Stanleya Johnsona trwają już w całych Stanach. Ponoć po wyborach w USA, akcja ruszy z większego kopyta w miediach i uruchomi się tzw. "missing alert", gdzie na wszystkich ekranach w kraju przez 24h będą zdjęcia poszukiwanego Johnsona.

 

 

stay tuned

na ichnim łaciatym wydrukowali już zdjęcie Stana

tylko coś im się pojebało, dostali info że szukają jaj Stana

tego z Pistons

i wkleili gołego Rona Jeremego z lat świetności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas zastanawia mnie dlaczego Danny Green tak jest nastawiony na Houston?

Moze nie lubi Hardena bo zawsze go kryje w meczach?

 

Mac to nie jest smieszne z tym twoją Antypop krucjata...

 

elementów poza samograjem jak twierdzisz Duncanem jest sporo...

 

stworzenie kultury gry gdzie bezsprzecznie jest ojcem 3 różnych systemów w 2 dekady

wynalezieniem graczy typu Danny Green

wyciągnięciem graczy z dalekimi numerami draftu

unikaniem kontrowersji kadrowych I budowanie więzi gdzie na Rodmanów nie ma miejsca po prostu

szybkie otwarcie na Europę bo to on zapoczątkował doskonały trend graczy spoza USA w takiej skali...3 gracz\y w S5 poza USA było często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepsza likwidacja niż to co zrobili z moimi dwiema ulubionymi ekipami.

 

Wszyscy wiedzieli, że jest Apator Toruń i Jutrzenka Bydgoszcz, a teraz to sam nawet nie wiem co te ich nazwy oznaczają.

Bydgoszcz to tylko Polonia... ale przyznam hardcore kibicować i Apatorowi i Polonii no chyba ze z Solca jestes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bydgoszcz to tylko Polonia... ale przyznam hardcore kibicować i Apatorowi i Polonii no chyba ze z Solca jestes

Nie, od małego lubiłem inność.. skoro inni tego zabraniali, a ja nie rozumiałem czemu to kibicowałem..

 

Ale coś mi świta sezon, że chyba Toruń walczył w finałach, chyba z Częstochową, to było chyba Richardsonem, ale ogólnie Tomek Golobo czy kto tam inny z Bydzi nam pożyczli kilka bardzo szybkich motocykli i to nam dało wygraną.

 

Połowę dzieciństwa zaś słyszałem o potencjale Perjonsona, zmarnowanego przez Bydgoszcz.

 

Tak czy siak, słuszna uwaga z Polonią chyba, chociaż odpowiednikiem Apatora (firmy) mi się wydawała Jutrzenka. Jak ktoś kupował cukierki tej firmy i dostawał od nich reklamówkę, to był nazywany tyfusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polonia to nazwa klubu a Apator to pierwotnie Stal się nazywał. No ja z powodu sponsoringu nie kupowałem słodyczy z Jutrzenki. Pepsi też ze 3 lata nie piłem.

Per kojarzy mi się z komentarzem odnośnie derbów "to nie jest żużel to jakaś pierdo..ba wojna"

Nazwa jak nazwa, byle etanol śmierdział i było słychać ryk silników. Czekam na reaktywację Śląska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://art19.com/shows/vertical/episodes/e01d2e74-c3bf-4345-9492-ef9b6b524450

 

Embiid i Brett Brown w podcascie u Woja, polecam

Americans don’t really have any idea what’s going on in the world, especially us Africans. When they think about Africans, they think about us running around with lions and tigers and all those other animals. When I got to Kansas I kind of used that to my advantage, talking about how I killed a lion and that’s how I became a man. At six years old I had to go into the jungle and kill a lion and had to carry it on my back and carry it back to the village to show I’m a man. And they bought into it. I don’t know. It might be true or it might be false. I don’t know. But that’s the perception.

Niesamowity kolo, w sposób który ja bardzo lubię, pokazuje ludziom pewne sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne z tego podcastu, co dla mnie jako fana TD bardzo miło słyszeć:

 

"When talking to him, I was just in awe. I was excited. I didnt't really get the opporyunity to really ask him a lot of question because I was like, 'That's Tim Duncan. 'That's the guy. That's the winner. That's the winner. That's the guy you have to like be better than or close to being what he used to be'. From that time, we always texting, always giving me advice. After my first game, he texted me, sending me this long message and just talking how proud he was and telling me that it's going to take time"

Wspomina tam też, że poświęca ogromną ilość czasu, na studiowanie taśm wielu zawodników (stąd pewnie tyle u niego skillu). Wspomina jednak, że zaczynał od Hakeema..

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid choć Kameruńczyk to wychował się chyba w lepszych warunkach niż większość graczy ze Stanów. Rodziców stać było na Mercedesa i zatrudnianie pokojówek i mocno dbali o edukację Joela.

Nieźle. W Polsce generała ciężko na to stać, a jego ojciec jako oficer miał taki standard życia, mimo że Kamerun 10 razy biedniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Gay, wczoraj pojawił się news, że Cauley-Stein nie jest zadowolony ze swojej roli, ponoć chętnie zmieniłby otoczenie to teraz dochodzą newsy, że Omri Casspi też chce odejść z Sacramento.

Ta organizacja to jedna wielka maskara... aż szkoda, że nie zostali przeniesieni do Seattle dwa czy tam trzy lata temu, może to byłoby lepiej.

Dziwie się, że Cousins jeszcze nie pękł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.