Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - Salary zawodników - sezon 2016/17


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Ajakto wyglada z podnoszeniem zawodnikow.

1.Ja np mam 12 moge juz pobierac?

2. Jak ktos nie zejdzie z $$ to mu wyrzucicie gracza zeby zejsc do 250. I co sie dzieje z tym graczem? Licytacja?

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Prośba, o opowiedz jestem tu nowy i mam jeszcze przez kilka dni dostep do neta tylko przez tel.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba, o opowiedz jestem tu nowy i mam jeszcze przez kilka dni dostep do neta tylko przez tel.

Myslalem, ze komisze odpisza, ale skoro nie to...

 

Ajakto wyglada z podnoszeniem zawodnikow.

1.Ja np mam 12 moge juz pobierac?

2. Jak ktos nie zejdzie z $$ to mu wyrzucicie gracza zeby zejsc do 250. I co sie dzieje z tym graczem? Licytacja?

1. Pobierac mozna tylko na Yahoo, wiec jak tam beda sklady wklepane [szulim pisal, ze zrobi to w weekend/jutro].

2. Laduje normalnie na waiverach jak kazdy wywalony zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

u mnie out Casspi i Goodwin i powiedzcie mi proszę czy taki Ante Zizic, który chyba będzie ten sezon grał w Europie to blokuje mi slot, czy uznaję, ze tak jakby go w tym sezonie nie było?

 

Zizić nie blokuje Ci slotu. Będziesz musiał mu zrobić miejsce w chwili gdy podpisze kontrakt w NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , miałem wklepać w weekend ale z racji iż cały weekend jestem na targach (praca) to raczej wydarzy się to najwcześniej jutro..

A tymczasem 3 dni pozniej skladow wciaz nie ma...

 

Tak dla jasnosci nie chodzi mi o czepianie sie/pretensje tylko o wzgledy praktyczne - im pozniej otworzycie pobieranie tym mniej perelek bedzie ukrytych ;-/

 

P.S. Dlaczego w moim skladzie jest "wirtualny_gracz" zamiast Nogueiry?

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze to strata wynikajaca z opoznien w starcie.

Niektorych mozna byloby pobrac daleko w kolejce, a teraz trzeba bedzie ich ustawiac wyzej.

Kogo pokarać i za co ?

 

Kluczowa w tym sensie, ze wolalbym decydowac o swoim skladzie niz zebys Ty mial to robic ;-)

ouć, zabolało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siebie sprzedajac mi dobrego gracza za paczke czipsow ;-)

Weź, sprzedałem Hassana, co na Gortim w 1 kwarcie zrobił 20pkty na lajcie, za Conleja.. Nigdy więcej taki prezentów!

 

Dlaczego? Chyba zgodzisz, ze to bylaby inna gra gdyby komisze mieli dowolnosc w edytowaniu skladow?

Tak, ale ja czekam na wklepanie składów yahoo i te są ważniejsze. Tu najważniejsza jest wartość salary danego grajka.

 

Zreszta nawet nie przyjmuje, ze zrobiles to celowo, ot zwrocilem uwage na pomylke i tyle.

Dzięki, podstaram się to zmienić. Myślałem, że tego typa już wyłapałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź, sprzedałem Hassana, co na Gortim w 1 kwarcie zrobił 20pkty na lajcie, za Conleja.. Nigdy więcej taki prezentów!

A niby od kogo masz w prezencie tego Hassana? ;-)

 

Czy mi się wydaje, czy mac zniweczył tutaj szansę na zwycięstwo w tym #trashtalku? :grin:

Nie bo to nic nie mowi o jakosci jego GMowania i tylko chodzi o zasade kierowania wlasna druzyna [nawet jesli ta droga idzie w las].
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym, żeby jednak Babbitta nie wywalać. 

 

Napisałem to, bo myślałem, że nie uda się dograć trejdu. Składy chyba jeszcze nie wklepane, więc mam nadzieję, że nie będzie problemu.

 

dla mnie nie ma, ale nie jak niektórzy stalini oburzający się na tego typu akcje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.