Skocz do zawartości

WYBORY MODERATORÓW (wstęp)


Szak

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem brakuje w składzie kandydatów kilku nicków. Przede wszystkim Mich@lika i grega00. Widziałbym też emjey'a23, który (powtarzam to juz którys raz) jest naprawdę racjonalnie patrzacym na różne sprawy człowiekiem. I choc moze nie jest tak widoczny na Forum jak bym sobie tego życzył to jednak mój głos by miał. No i nasz staruszek Maxiu, ale on niestety najprawdopodobniej nie zechce, a szkoda!!!

 

O tej czwórce mam wysokie mniemanie i uważam, ze jako kandydaci i pózniejsi modzi wiele by wniesli. Także chłopaki jest jeszcze chwila czasu- zgłaszac się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg00 i Max rzeczywiscie by sie przydali ale oni już wiem, ze odpadają, a poza tym z osób, których najbardziej mi brakuje wśród kandydatów jest Mich@lik i Artek. Za to fajnie, ze jest Graboś. Może Spabloo i tomaszan też by się zgłosili bo może na forum z nimi dużego kontaktu nie mam poza czytaniem postów, ale na zlocie poznałem i są bardzo rzetelnymi osobami. Więc mam nadzieję, że ta trochę blada liczba kandydatów jednak się powiększy. Ale też nic na siłę bo jak ktoś nie ma chęci albo czasu to zgłaszać się też nie powinien, żeby tylko zadowolić jakiegoś Josephanba czy Monty'ego 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg00 i Max rzeczywiscie by sie przydali ale oni już wiem, ze odpadają, a poza tym z osób, których najbardziej mi brakuje wśród kandydatów jest Mich@lik i Artek.

Nie wiem czy do końca chodziło o mnie czy o antka :wink: no ale dobra dla samego urozmaicenia konkurencji moge sie zgłosić bo jak jest 6 chetnych to dobrze to nie wygląda a 7 to jednak ładniejsza liczba :P .Może zbyt czesto sie nie udzielam na glownym forum ale czytam prawie wszystko. Tak więc i ja moge spróbować a co mi szkodzi :P najwyżej przyjmę taktykę Mich@lika po wyborach i bede miał mocny argument zeby nie startować w kolejnych :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.