Skocz do zawartości

[2025-2026] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

PG bez trójki nie ma życia w simce - been there done that

 

Mała hydrozagadka :)

 

wrl7ko.jpg

 

I pytanie - kim jest/ był Gracz X?

 

Podpowiem, że Gracz X to też jest/był PG  i w sezonie w którym miał powyższe cyferki miał następujące statsy:

 

25.3ppg/ 9.4apg/ 5.7rpg/ 2.8spg/ 45% z gry/ 41% za 3 i 181 celnych trójek w sezonie :)

 

Dla pierwszego szczęśliwca darmowa jedna porada podczas tego offseason  :nevreness:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie staty miał jako rookie?

 

Czyli chyba za dobrego tego Parkera zrobiłem. :(

 

EDIT: Takie staty miał w prime dopiero.. Janek Ściana się nazywa. Zbyt proste. :smile:

 

Gratuluję, masz 1 nową poradę na swoim koncie do wykorzystania :nevreness:

 

Wracając do Parkera/ Walla.

 

Nomen omen Wall też został wybrany z nr 1, a z nr 2 został wybrany kozak podkoszowy (Andrew Bynum znakomicie się zapowiadał) a i jego staty z rookie season nie były złe :):

19.8ppg/ 7.2apg/ 4.9rpg/ 1.8spg/ 44% z gry/ 34% za 3 i 113 celnych trójek w sezonie

 

------------------

 

Oczywiście, Gasol to był no-brainer z nr 1

 

ano1x.jpg

 

Jak dla mnie całościowo jest gdzieś między Bynumem a Robinsonem. natomiast jeśli chodzi o sam atak, no to jest bestia.

Dość powiedzieć, że Hakeem potrzebował 5 campów, żeby skillowo w ataku być na poziomie Pau przed pierwszym campem :pirate:

 

Oczywiście same te dwa skille to jeszcze nie wszystko, bo są jeszcze inne rzeczy które determinują skuteczność podkoszowego w ataku jak np. siła, zbiórka w ataku, szybkość, skoczność. I daleki jestem od stwierdzenia, że zamiast na campy Pau móglby pójść do Maca, ale mniej więcej widzicie z kim mamy doczynienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylniejsze oko przy simkach. :panda:

 

Ejjj, ajjj - to już mówię wszystko mówię :D

 

W teori Pau i Brad może i są trochę podobni, ale

1. Jeden ma 20 lat i jest przed pierwszym campem, a drugi 28 i jest po 7miu campach :)

2. Gdyby Pau w swoim rookie sezonie robił 17ppg / 11rpg to uznałbym, że nieźle mu idzie :)

3.

te dwa skille to jeszcze nie wszystko, bo są jeszcze inne rzeczy które determinują skuteczność podkoszowego w ataku jak np. siła, zbiórka w ataku, szybkość, skoczność. I daleki jestem od stwierdzenia, że zamiast na campy Pau móglby pójść do Maca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że Brad gdy był jeszcze w Pistons na rookie contract to pamiętam, że mial w tych statach 100/71 chyba, a na pewno w ins miał 100.

 

Nie mówię, że Pau będzie Bradem bo oczywiście będzie lepszy, ale moim zdaniem nie będzie aż tak dobry jak Robinson/Hakeem/Shaq. W obronie to zupełnie inna półka, w ataku pewnie w przyszłości będzie podobna, ale całościowo graczem na tym poziomie raczej nie będzie.

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że powinien być kozakiem. :panda:

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Okur poszedł za późno. Powinien znacznie wcześniej, JJ w sumie też. Tym samym dziwi mnie wybór Battiera oraz G-Wallacea tak wcześnie. Bardziej spodziewałem się odwrotnej kolejności, jeśli chodzi o tych zawodników czterech zawodników.

 

Co do wyborów Spurs, to JJ lepszy od Parkera na pewno nie będzie. Jeśli ktoś uważa inaczej, to możemy zrobić jakiś zakładzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.