Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to zależało mi na nim, bo po pierwsze pasuje mi do KATa, a po drugie jeśli wróci zdrowy i będzie w contract year (chyba nikt nie wierzy że nie skorzysta z opcji) , to będzie pierwszą opcja w dzisiejszych SAC I może zagrać na poziomie wyższym niż 40$. Jedynie zdrowie (to go zrzuce przed sezonem) oraz w szczególności przehandlowanie go do contendera obniży wartość.

Ale co tam, przecież sama loteria i draft może wiele zaburzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki błędnie mi się kliknęło na zawodnika do zrzutu, proszę komisza, żeby ręcznie anulował transakcję (zamiast Covingtona - który jest oczywiście keeperem, miał pójść Cunningham.

 

Przepraszam, za zamieszanie. 

 

Zrobione.

Nie czytałeś ostrzeżenia, żeby nie prowadzić po pijaku?

Ale w końcu jest weekend i wiosna także rozumiemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje TOMI 3 miejsca. Nie udało mi się na pożegnanie zgarnąć upragnionego podium, ale mimo wszystko oceniam te 3 sezony w tej lidze w miarę dobrze. Nie wystrzegłem się błędnych ocen przy paru wymianach, jednak mimo wszystko cały czas udało się gdzieś te błędy odbić dobrymi decyzjami.

 

Dzięki wszystkim za bardzo fajne 3 lata, gratuluję zwycięzcom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujesz za trzy lata tak po prostu czy to oznacza ze rezygnujesz z gry?bo tak to troche zabrzmialo...ale mam nadzieje ze nie...

 

Uff...udalo mi sie nie spieprzyc tego co tak dobrze zrobil moj poprzednik. W sumie nie bylo to trudne. Staralem sie nie popsuc skladu poprawic sytuacje w asystach i nie popsuc za bardzo FG i FT.

Udalo sie ale nie czuje sie zwyciezca. Bylem tylko zastepca.

Teraz juz mysle o przyszlym sezonie. Moze to glupie ale juz zastanawiam sie jaka obrac strategie budowania zwycieskiego skladu :P

 

Juz teraz wnosze oficjalny wniosek formalny o zmiane nazwy mojej druzyny na Charlotte Hornets oraz na zaakceptowanie mojej decyzji o nie przyznawaniu zadnemu z zawodnikow mojej druzyny statusu keepera.

Nowy sezon chce rozpoczac z czysta karta (troche tak jakbym byl expansion team-cos w stylu Raptors w NBA w '94 albo jak reaktywacja Hornets w NBA 2 lata temu).

 

Bede potrzebowal troche pomocy w kwestii zasad draftu na nowy sezon i tego w jaki sposob oficjalnie ustala sie status keepera danemu zawodnikowi i kiedy sie to robi ale to pozniej.

 

Gratuluje wszystkim aktywnym graczom dobrych wynikow a zwlaszcza Shevcu gratuluje drugiego miejsca bo walka z takim skladem jaki zostawil mi moj poprzednik to nie byla prosta sprawa.

 

Swoja droga Shevcu szkoda ze z tego co widzialem to chyba spadasz ze swojej ligi (nie pamietam czy do III czy do IV ligi). Liczylem na to ze bede mial szanse rowniez z Toba zagrac w jednej lidze drzewkowej w przyszlym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekujesz za trzy lata tak po prostu czy to oznacza ze rezygnujesz z gry?bo tak to troche zabrzmialo...ale mam nadzieje ze nie...

 

Uff...udalo mi sie nie spieprzyc tego co tak dobrze zrobil moj poprzednik. W sumie nie bylo to trudne. Staralem sie nie popsuc skladu poprawic sytuacje w asystach i nie popsuc za bardzo FG i FT.

Udalo sie ale nie czuje sie zwyciezca. Bylem tylko zastepca.

Teraz juz mysle o przyszlym sezonie. Moze to glupie ale juz zastanawiam sie jaka obrac strategie budowania zwycieskiego skladu :P

 

Juz teraz wnosze oficjalny wniosek formalny o zmiane nazwy mojej druzyny na Charlotte Hornets oraz na zaakceptowanie mojej decyzji o nie przyznawaniu zadnemu z zawodnikow mojej druzyny statusu keepera.

Nowy sezon chce rozpoczac z czysta karta (troche tak jakbym byl expansion team-cos w stylu Raptors w NBA w '94 albo jak reaktywacja Hornets w NBA 2 lata temu).

 

Bede potrzebowal troche pomocy w kwestii zasad draftu na nowy sezon i tego w jaki sposob oficjalnie ustala sie status keepera danemu zawodnikowi i kiedy sie to robi ale to pozniej.

 

Gratuluje wszystkim aktywnym graczom dobrych wynikow a zwlaszcza Shevcu gratuluje drugiego miejsca bo walka z takim skladem jaki zostawil mi moj poprzednik to nie byla prosta sprawa.

 

Swoja droga Shevcu szkoda ze z tego co widzialem to chyba spadasz ze swojej ligi (nie pamietam czy do III czy do IV ligi). Liczylem na to ze bede mial szanse rowniez z Toba zagrac w jednej lidze drzewkowej w przyszlym sezonie...

Dzieki za sezon, w koncu mialem wiecej emocji, ale zakonczylo sie bez wisienki na torcie. Brak wygranej zmusi mnie do zostania w lidze :D co do lig drzewkowych, to zostaje na 3 lidze wiec nie wiem jak u Ciebie ale moze sie spotkamy

Dziekujesz za trzy lata tak po prostu czy to oznacza ze rezygnujesz z gry?bo tak to troche zabrzmialo...ale mam nadzieje ze nie...

 

Uff...udalo mi sie nie spieprzyc tego co tak dobrze zrobil moj poprzednik. W sumie nie bylo to trudne. Staralem sie nie popsuc skladu poprawic sytuacje w asystach i nie popsuc za bardzo FG i FT.

Udalo sie ale nie czuje sie zwyciezca. Bylem tylko zastepca.

Teraz juz mysle o przyszlym sezonie. Moze to glupie ale juz zastanawiam sie jaka obrac strategie budowania zwycieskiego skladu :P

 

Juz teraz wnosze oficjalny wniosek formalny o zmiane nazwy mojej druzyny na Charlotte Hornets oraz na zaakceptowanie mojej decyzji o nie przyznawaniu zadnemu z zawodnikow mojej druzyny statusu keepera.

Nowy sezon chce rozpoczac z czysta karta (troche tak jakbym byl expansion team-cos w stylu Raptors w NBA w '94 albo jak reaktywacja Hornets w NBA 2 lata temu).

 

Bede potrzebowal troche pomocy w kwestii zasad draftu na nowy sezon i tego w jaki sposob oficjalnie ustala sie status keepera danemu zawodnikowi i kiedy sie to robi ale to pozniej.

 

Gratuluje wszystkim aktywnym graczom dobrych wynikow a zwlaszcza Shevcu gratuluje drugiego miejsca bo walka z takim skladem jaki zostawil mi moj poprzednik to nie byla prosta sprawa.

 

Swoja droga Shevcu szkoda ze z tego co widzialem to chyba spadasz ze swojej ligi (nie pamietam czy do III czy do IV ligi). Liczylem na to ze bede mial szanse rowniez z Toba zagrac w jednej lidze drzewkowej w przyszlym sezonie...

Dzieki za sezon, w koncu mialem wiecej emocji, ale zakonczylo sie bez wisienki na torcie. Brak wygranej zmusi mnie do zostania w lidze :D co do lig drzewkowych, to zostaje na 3 lidze wiec nie wiem jak u Ciebie ale moze sie spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze pisze o tym tutaj ale troche pogubilem sie juz w tematach i ktory dotyczy ktorej ligi. Napiszcie mi ewentualnie gdzie pisac w tym temacie.

 

Chodzi mi o zmiany w regulaminie na przyszly sezon. Nie wiem czy nasza lige obowiazuje dokladnie taki sam regulamin jak lige #2 ale jesli nie to mysle ze warto sie zastanowic nad systemem premiowwania slabszych po sezonie, liczba keeperow (opcja 5 keeperow jest calkiem spoko) oraz nad IL spotem.

Co do pierwszej kwestii to nie mam jeszcze zdania jaki system jest najlepszy ale co do pozostalych dwoch kwestii to jestem ZA liczba 5 keeperow i ZA IL-spotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Liga Roto Keeper #1 ma na teraz tylko ten jeden temat,
a to że koledzy z RLK #2 robią że tak rozpączkowali wątki to ich sprawa.

 

Trochę boleję nad tym że nie dało się zebrać tych różnych dyskusji razem i zrobić jeden regulamin, ale widzę że tam mają swoje pomysły, a ja nie będą nikogo hamował czy zawłaszczał ligę.

Ale jak jest wola wspólnej dyskusji w ich wątkach to nie ma problemu, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to był chyba najdziwniejszy sezon keepera od kiedy gramy...

 

1. Wygrywa ekipa, którą jeszcze przed draftem nominowałem do wygranej, a którą zostawił Sixers, dograł Mikował i nie wiadomo komu tu gratulować.. ;)

2. Druga ekipa, której należą się graty (Shevcu), chyba ma największy niedosyt, bo poki grał Sixers - miał szanse na wygraną, a jak odchodził i ekipa pod "nadzorem komisarycznym" Mikował zaczęła odjeżdżać. Nie wiem jak Ty, ale ja miałbym cholerny niedosyt będąc 2 faworytem do wygranej!

3. Tomi chyba żałował pół sezonu, że nie zostawił Embiida jako keepera, bo może wtedy walczyłby od poczatku o wygraną, niemniej 3 pozycja jest super - choć na pewno nie jest niespodzianką!

4. Muszę to napisać - szkoda, że kolejny sezon w czołówce (10,5,4) i kolejny bez pudła, ale tym bardziej powinieneć barca zostać i w końcu wywalczyć pudło!

5. Nie rozumiem czemu Leszek (-7$), Pumeks (-2$) i w szczególności Shevcu (-6$) który będzie miał budżet 196$ na kolejny sezon, nie dograli meczów... Rozumiem chcesz iść w moje ślady, kiedy z budżetem 200$ skończyłem draft z kasą.. ;)

 

Jeśli chodzi o moją ekipę - to po kiepskim drafcie i kontuzjo gennym początku próbowałem gonić, ale patrząc jakie idą wymiany i jak wiele ekip już w 1 m-cu zaczęło tankować o te dodatkowe $ to stwierdziłem, że nie ma sensu dalsza walka o miejsce nr 5 czy 6, bo podium wydało mi się zajęte. Potem się okazało, że musiałem trzymać na ławie szalejących graczy (KAT, Covington, Dieng czy Nance) , żeby postarać się o jak najniższe miejsce. W sumie się udało bardzo fajnie (budżet 234$), a KAT, Covington i Gay (jeśli wróci do zdrowia) to całkiem fajna paczka keeperów za 90$, a być może Nance dołączy za grosze.

 

Tu mam jednak pytanie, jak został wywalony LBJ to zrobiłem bid na Waiverach - nie jest to juz tajemnicą za 47$, bo stwierdziełm że cena 51$ byłaby dla mnie do przyjęcia. System sobie przyjął temat bez problemu, a dziś patrzę, że nie mam bidu aktywnego, a oczywiście nowego zrobić już się nie da, ktoś wie o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca ich umiejetnie wyrzucil ze skladu tak zeby nikt ich nie mogl pobrac. Zabraklo dnia bys pobral Jamesa.

 

Mam cholerny niedosyt, ale niektorych rzeczy nie przeskoczysz. Bylem drugi i musze sie z tym pogodzic. To ze dostaje pi dupie dolarami to wina ze kilku kluczowych graczy mi nie zagralo. A grali ci co byli bench. Taka historia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam jednak pytanie, jak został wywalony LBJ to zrobiłem bid na Waiverach - nie jest to juz tajemnicą za 47$, bo stwierdziełm że cena 51$ byłaby dla mnie do przyjęcia. System sobie przyjął temat bez problemu, a dziś patrzę, że nie mam bidu aktywnego, a oczywiście nowego zrobić już się nie da, ktoś wie o co chodzi? 

 

Chodzi o to, że ostatnie waivery można pobierać w dniu zakończenia gry, bo potem drużyny są automatycznie blokowane (słusznie).

4. Muszę to napisać - szkoda, że kolejny sezon w czołówce (10,5,4) i kolejny bez pudła, ale tym bardziej powinieneć barca zostać i w końcu wywalczyć pudło!

 

Dzięki. Ostateczna decyzja przy okazji deklaracji, ale na 90% będę rezygnował.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.