Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Wrócili, ale ten pierwszy w fatalnej formie, przez co niestety z pewnego #3 zapowiada się bardzo ciężka walka o każdy punkcik.

Boston zdaje się sam składa broń, więc powinno być łatwiej. W każdym razie trzymam kciuki, bo należy Ci się to podium za trzeci rok bez nurkowania.

 

a propos nurkowania przypominam szukajacym keeperów, że Nurkić do wzięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston zdaje się sam składa broń, więc powinno być łatwiej. W każdym razie trzymam kciuki, bo należy Ci się to podium za trzeci rok bez nurkowania.

 

a propos nurkowania przypominam szukajacym keeperów, że Nurkić do wzięcia.

I z czego wysuwasz taki wniosek? Valanciunas był mi zbędny, mam ogromną przewagę w fg%, zbiórki też są zabezpieczone, a litwin nie jest tak dobrym blokujacym, abym miał z tego powodu ubolewac nad jego stratą. Mając tyle wysokich w składzie Twoje zarzuty na privie względem mojej osoby są dla mnie absurdalne. Brogdon nie jest na tym samym poziomie, ale i tak na dzień dzisiejszy to lepszy fit do mojego zespołu. I mam go za 10$ na następny sezon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zbiórki masz zabezpieczone, skoro punkt praktycznie tracisz już na rzecz LA, bloków Val wiele nie robił, ale patrząc jaki jest ścisk w tabeli, też tracisz, z FG też nie byłbym taki pewien, szczególnie że masz Toronto za plecami. Skoro Val nie był potrzebny, to po co po niego handlowałeś wcześniej? I nie stawiam zarzutów tylko zadaję pytanie, bo ni cholery nie rozumiem tej wymiany, skoro uparcie twierdzisz że walczysz o 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób zbiórki masz zabezpieczone, skoro punkt praktycznie tracisz już na rzecz LA, bloków Val wiele nie robił, ale patrząc jaki jest ścisk w tabeli, też tracisz, z FG też nie byłbym taki pewien, szczególnie że masz Toronto za plecami. Skoro Val nie był potrzebny, to po co po niego handlowałeś wcześniej? I nie stawiam zarzutów tylko zadaję pytanie, bo ni cholery nie rozumiem tej wymiany, skoro uparcie twierdzisz że walczysz o 3 miejsce.

Tutaj nie stawiasz zarzutów. Ale juz na privie wysuwasz wnioski jakobym miał w jakiś sposób mścić się na Tobie za nasze nieudane negocjacje? Które były kiedy, 2-3 miesiące temu? Przewaga 1% fg na tym etapie sezonu to przepaść, ta wymiana w żaden sposób nie wpłynie na tą kategorie. I skupiasz się tylko i wyłącznie na moich potencjalnych stratach. Te w mojej opinii będą mniejsze niz potencjalny zysk. Brogdon poprawia mi 3pt, asysty i przechwyty. Mając tyle wysokich w składzie i tyle nadgranych meczy nie wydaje mi się, żeby ta wymiana miała wzbudzić takie kontrowersje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na priv również zadałem pytanie, a nie stwierdzenie. Zyski z Brogdona mogłeś osiągnąć biorąc kogoś z FA, choćby Patty'ego Millsa, którego sam wywaliłeś jak dobrze pamiętam. Wymiana sam w sobie wielkich kontrowersji nie wzbudza, ale praktycznie decyduje o tytule, więc jej waga jest spora. Tyle. Jeśli tak wysoko cenisz Brogdona i wiążesz z nim duże nadzieje, to luz nie widzę problemu.

 

btw. oddam tercet Giannis, Jokić, Turner w dobre ręce. Wszystkie kategorie mam zabezpieczone, więc drogo nie będzie.

Edytowane przez SiXers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na priv również zadałem pytanie, a nie stwierdzenie. Zyski z Brogdona mogłeś osiągnąć biorąc kogoś z FA, choćby Patty'ego Millsa, którego sam wywaliłeś jak dobrze pamiętam. Wymiana sam w sobie wielkich kontrowersji nie wzbudza, ale praktycznie decyduje o tytule, więc jej waga jest spora. Tyle. Jeśli tak wysoko cenisz Brogdona i wiążesz z nim duże nadzieje, to luz nie widzę problemu

Z miejsca możesz zrobić wymianę, która zakończyła by sezon Twoim zwycięstwem. Tylko od Ciebie zależy jak bardzo chcesz wygrać w tym roku. Od siebie mogę Cię zapewnić, że ta wymiana nie miała żadnego osobistego wydźwięku. Widzę dla siebie profity w tym i następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru nagradzać kogoś super keeperem tylko dlatego, że przepłacił na drafcie gwiazdę i zamknął sobie tym budowę zespołu. Jeśli tak to ma wyglądać co rok, to chrzanię tą grę.

 

Chyba musisz trochę ochłonąć, bo ewidentnie teraz przesadzasz.

 

Popatrz jeszcze raz:

 

 

Wymiana sam w sobie wielkich kontrowersji nie wzbudza, ale praktycznie decyduje o tytule, więc jej waga jest spora. Tyle. Jeśli tak wysoko cenisz Brogdona i wiążesz z nim duże nadzieje, to luz nie widzę problemu.

 

 

Brogdon nie jest na tym samym poziomie, ale i tak na dzień dzisiejszy to lepszy fit do mojego zespołu. I mam go za 10$ na następny sezon

 

Przecież to jest koniec dyskusji.

 

Ten ton u Ciebie bardziej mi się podobał:

 

 

Na górze absolutne szaleństwo. Shevcu przyznam, że jeszcze nikt w żadnej lidze nie zmuszał mnie do takich wysiłków. Szkoda mi to odpuścić, kiedy wynik jest na styku, ale za każdym razem kiedy pojawia się większa nadzieja, znajdujesz sposób żeby ją ukrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się k**** odpierdala?!?!?!?!

 

Dlaczego Sixers nie poczekałeś z tym trio na mnie, oddałbym Ci koronę w tym sezonie i czekał na kolejny sezon za tę trójeczkę...

 

Od razu mówię, propozycję z dealem dostałem ja, od razu klepnąłem, bo dla mnie to była spoko propozycja i w sumie nie wiem sam, czy za rok Brogdon będzie się spłacał wobec rozwoju Antka, powrotu Khrisa, ale skoro dają, to biorę ... ;)

 

Oficjalnie zmusiłem Sixersów do pozbycia się wszystkiego cennego. On zresztą zrobił to samo i pewien Łotysz nadal mnie boli. Ten sezon to walka na 100%. Dawno się tak nie ubawiłem w fantasy, cios za cios, wymiana za wymianę...szkoda, że pewnie i tak polegnę, ale co tam będę cholernie miło wspominał ten sezon.... :smile:  :smile:  :smile:

 

PS. Brawo Houston, oficjalnie zwycięstwo Dig'a za rok w lidze wyceniane jest u buka po kursie 1.01...Hassan, Antek, Jokić, Turner i to wszystko za 86$$$$...to będzie gwałt w biały dzień w tej lidze...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I z czego wysuwasz taki wniosek? Valanciunas był mi zbędny, mam ogromną przewagę w fg%, zbiórki też są zabezpieczone, a litwin nie jest tak dobrym blokujacym, abym miał z tego powodu ubolewac nad jego stratą. Mając tyle wysokich w składzie...

 

No jesli wg Ciebie 0,01-0,015 FG% i 200 zbiórek to wystarczająca przewaga, to luz... wg mnie dokładnie tyle możesz stracić. A w zbiórkach byłeś blisko sixersa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ten trade jest do ewidentnego zawetowana (chyba ,ze to jakis trolling ? )

 

sixerx oddaja trzech mega keeperow w super cenie za jednego smiecia (mirotic), goscia co nie zagrac jeszcze pare tygodni (cp3) i faceta dajacego tylko asysty i stl

 

gdzie tu zysk philadelphi-tak latwo oddawac ten i przyszly sezon ?

 

wyjasnijscie mi to

 

ps - dalem veto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę póki co grzecznie o uzuasadnienie tego veta. Czy Boston może mieć fantazję i robić nieuzasadnione ruchy a ja nie? To tłumaczę. Moim zdaniem Mirotić będzie nr 1 fantasy przez następne 10 lat, a Paul i Rubio dają mi szanse na mistrzostwo, bo wszystkie kategorie poza asystami mam zabezpieczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ustalimy zasad żeby cudaczne wymiany nie latały to za rok już nikt nie będzie grał w tej lidze. Może trzeba wprowadzić jakiś limit salary i wtedy każda drużyna nie będzie mogła go przekroczyć w danym sezonie, więc nie ściągnie po wymianach samych gwiazd od innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę póki co grzecznie o uzuasadnienie tego veta. Czy Boston może mieć fantazję i robić nieuzasadnione ruchy a ja nie? To tłumaczę. Moim zdaniem Mirotić będzie nr 1 fantasy przez następne 10 lat, a Paul i Rubio dają mi szanse na mistrzostwo, bo wszystkie kategorie poza asystami mam zabezpieczone.

Ja dałem veto ze względu na to, że ta wymiana jest idiotyczna, a zachowanie dziecinne.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.