Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak tam wrażenia po pierwszym dniu? Shevcu widzę bardzo napalony w tym roku na walkę, niezła aktywnosć na FA :)

 

U mnie zaczyna się jak poprzedni sezon. Gwiazdy ciągną w górę (dzięki Dray!!!), ale scruby obierają odwrotny kierunek (fuck you Courtney!!!). Nie wiem jak to się dzieje, że co roku mam Lee w składzie. Nie lubię c***ka, a i tak zawsze w jakiś sposób gość ląduje w moim rosterze. To doprawdy wyjątkowy związek, bo Courtney robi w karierze 1 TO/game, a w moich drużynach jego średnia strat jest zawsze ze 2-3 razy większa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam wrażenia po pierwszym dniu? Shevcu widzę bardzo napalony w tym roku na walkę, niezła aktywnosć na FA :)

 

U mnie zaczyna się jak poprzedni sezon. Gwiazdy ciągną w górę (dzięki Dray!!!), ale scruby obierają odwrotny kierunek (fuck you Courtney!!!). Nie wiem jak to się dzieje, że co roku mam Lee w składzie. Nie lubię c***ka, a i tak zawsze w jakiś sposób gość ląduje w moim rosterze. To doprawdy wyjątkowy związek, bo Courtney robi w karierze 1 TO/game, a w moich drużynach jego średnia strat jest zawsze ze 2-3 razy większa...

Nadrabiam dwa lata ostrego opierdalania w lidze;-)

 

Na dzis u mnie jest ok. JJ zastapil tak Hay'a ze sie w najpiekniejszych snach nie spodziewalem. Teraz pewnie bedzie scrubowal ale trudno.

 

Love'a chce ogladac noc w noc w takiej dyspozycji. Lotysz tez swoje zrobil.

 

Na FA na dzien dobry przebilem sam siebie...dawalem za Beva 10$ to dla pewnosci przebilem sam siebie do 20$. Przy dyszce moglby byc keeperem a tak to nie ma szans. No ale w ten sezon wchodze all in. Albo sie uda albo bedzie slabo. Bench u mnie wyglada jak szpital ale licze ze po powrocie Hay z Bevem zaczna swoje krecic a moze i Francuz zacznie grac spore minuty w Waszyngtonie, bo sytuacja z nim i Gortim jest dziwna i ktorys powinien byc handlowany. Na razie patrze optymistycznie w przyszlosc ale z takim skladem, to obawiam sie raportow medycznych jak sprawdzam co i jak wyglada po meczach.

 

PS. Sixers chyba nikt nie ma takich kozakow jak ty na keeperach...

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem za Korvera kilka ciekawych ofert, ale w między czasie wypadł mi Crowder, więc skorzystam z okazji i zapytam inaczej - czy ktoś z polujących na keeperów chciałby zaoferować jakiegoś PF/C za Crowdera (keeper za 14$ za rok)? Wartość jako keeper nie gra dla mnie roli, chciałbym dostać kogoś solidnego na tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś trochę zluzować reszcie graczy... :smile:? Wszyscy keeperzy w top11, zaraz wraca Holiday, wierzyłem, że da się ciebie pokonać, ale ten twój team to potwór i chyba jest w tym sezonie pozamiatane...

Dopiero parę spotkań było, a ty już wywieszasz białą flagę? :tongue: Poza tym lepiej sobie zobacz na średnie, kto tutaj odjeżdża i ogarnij prawdziwego przeciwnika ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero parę spotkań było, a ty już wywieszasz białą flagę? :tongue: Poza tym lepiej sobie zobacz na średnie, kto tutaj odjeżdża i ogarnij prawdziwego przeciwnika ;]

 

Chyba nie mówisz o sobie? Bo w zespół Tomiego mówiąc szczerze nie wierzę...Keeperzy robią mu robotę, ale reszta jest dla mnie taka ehhhh....

 

Białej flagi nie wywieszam, ale będzie cholernie ciężko 76ers pokonać w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś trochę zluzować reszcie graczy... :smile:? Wszyscy keeperzy w top11, zaraz wraca Holiday, wierzyłem, że da się ciebie pokonać, ale ten twój team to potwór i chyba jest w tym sezonie pozamiatane...

 

Ty lepiej pogadaj z DeRozanem czy on planuje cały sezon jechać 30+ bez wyjątku? :P A ja robię co mogę, żeby liga była ciekawsza (przykładowo wczoraj FG 8/10 został na ławce, a 5/15 w składzie)...

 

 

Dopiero parę spotkań było, a ty już wywieszasz białą flagę? :tongue: Poza tym lepiej sobie zobacz na średnie, kto tutaj odjeżdża i ogarnij prawdziwego przeciwnika ;]

 

Hehe ładna różnica. A.Davis robi ogień. To pokazuje ile waży taki monster przy 8 aktywnych slotach. Ale jakbym miał obstawiać, to washko skończysz wyżej niż Suns bankowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej pogadaj z DeRozanem czy on planuje cały sezon jechać 30+ bez wyjątku? :tongue: A ja robię co mogę, żeby liga była ciekawsza (przykładowo wczoraj FG 8/10 został na ławce, a 5/15 w składzie)...

 

 

 

Hehe ładna różnica. A.Davis robi ogień. To pokazuje ile waży taki monster przy 8 aktywnych slotach. Ale jakbym miał obstawiać, to washko skończysz wyżej niż Suns bankowo.

 

Umowa jest prosta. Zapieprza za dwóch, póki Hay nie wróci, to ma robić 150%. Też jestem w szoku, że tak ładnie napieprza, a jeszcze bardziej w szoku jestem z dyspozycji Love'a...

 

Dla mnie washko ma team na 3-4 miejsce, Tomi raczej miejsca 4-6, bo Davis może popuchnąć albo wyłapać kontuzję albo co gorsza NOP pójdą w tank i trafi się urojona kontuzja.

 

Mnie w mojej ekipie na dzień dzisiejszy martwi postawa Horforda i Erica - liczyłem, że obaj będę lepsi, no ale to dopiero start sezonu, do końca maratonu długa droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mówisz o sobie? Bo w zespół Tomiego mówiąc szczerze nie wierzę...Keeperzy robią mu robotę, ale reszta jest dla mnie taka ehhhh....

 

Białej flagi nie wywieszam, ale będzie cholernie ciężko 76ers pokonać w tym sezonie...

Ja mówię o tym, że to nie projekcje grają i jak ktoś ma 151 punktów na średnich, to znaczy, że ma hiper mocną paczkę. Póki co przynajmniej, bo wiadomo, że jak NO będzie tak grało dalej (za co trzymam kciuki ;) ), to Davis od lutego wiele nie pogra.

I nie, nie mam na myśli siebie, bo z jednym sensownym kiperem w osobie Hooda, to za wysoko się nie widzę.

Umowa jest prosta. Zapieprza za dwóch, póki Hay nie wróci, to ma robić 150%. Też jestem w szoku, że tak ładnie napieprza, a jeszcze bardziej w szoku jestem z dyspozycji Love'a...

 

Dla mnie washko ma team na 3-4 miejsce, Tomi raczej miejsca 4-6, bo Davis może popuchnąć albo wyłapać kontuzję albo co gorsza NOP pójdą w tank i trafi się urojona kontuzja.

 

Mnie w mojej ekipie na dzień dzisiejszy martwi postawa Horforda i Erica - liczyłem, że obaj będę lepsi, no ale to dopiero start sezonu, do końca maratonu długa droga

Nie wiem na jakiej podstawie szacujesz mnie tak wysoko, więc powątpiewam. Ja się bardziej widzę na 7-8 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej podstawie szacujesz mnie tak wysoko, więc powątpiewam. Ja się bardziej widzę na 7-8 miejscu.

 

Nie bądź taki skromny, wystrzelili Ci Twoi niczym z armaty. Co Ty TJ i Zachowi zapodałeś przed sezonem?

 

PS. Jeszcze kilka dni i ekipa PHO zacznie podążać właściwą drogą, za to sixers i shevcu będą sie umacniać i wg. mnie ekipa dvd będzie ich gonić. Na razie zawodzi najbardziej ekipa Dig-a i... moja. Żałuję że nie pocisnąłem kilku wysokich ciut wyżej ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki skromny, wystrzelili Ci Twoi niczym z armaty. Co Ty TJ i Zachowi zapodałeś przed sezonem?

 

PS. Jeszcze kilka dni i ekipa PHO zacznie podążać właściwą drogą, za to sixers i shevcu będą sie umacniać i wg. mnie ekipa dvd będzie ich gonić. Na razie zawodzi najbardziej ekipa Dig-a i... moja. Żałuję że nie pocisnąłem kilku wysokich ciut wyżej ;/

No właśnie problem w tej armacie jest taki, że są znaczące szanse na to, że się zepsuje. A w zanadrzu mam już tylko G. Harrisa wracającego po kontuzji. Tak więc siła mojego składu dopiero się ustabilizuje, ale obawiam się, że będzie to niższy poziom niż obecnie, choć oczywiście wcale mi na tym nie zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kolejna wymiana, której za boga nie rozumiem, więc może byśmy zajęli się ustaleniem, czy wszystkie trejdy są dopuszczalne i weto należy usunąć z regulaminu, czy też są jakieś wymiany, które dopuszczalne nie są. Aktualnie idzie trejd gościa, który przegrał position battle z Nurkiciem, gra po 23 minuty i jest Top120 z kolesiem, który gra 38 minut i jest Top50. To w tym sezonie. Jak weźmiemy zeszły sezon, to różnice są jeszcze bardziej na niekorzyść Jokica. Czy to znaczy, że mogę sobie wymyślić dowolnego gracza, który ma mieć potencjał i nim handlować za gwiazdę z Top20, bo kiedyś w przyszłości może będzie grał na tym poziomie? Dla mnie to jakieś kompletne nieporozumienie w tym formacie, ale wolałbym wiedzieć, bo mógłbym wtedy sprzedać np. Olynyka, którego potencjał jest przecież wyższy niż Ryana Andersona w najlepszym sezonie (każdy to widzi tak samo jak z potencjałem Jokica, prawda?) za dajmy na to Lebrona Jamesa, bo on jest stary, ma dużo minut w nogach i w ogóle to już się kończy.

Edytowane przez washko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako,ze sprawa dotyczy mnie to sie wypowiem:

1) przed sezonem mialem mega ambicje-super 4 ,tanich keeperow-duzy budzet-zaczal sie sezon a tu taka padaczka w wykonaniu lowry`ego,gallinariegi czy bazemora

2) za rok lowry na 99% nie bylby u mnie keeperem (jokic bedzie)

3) nie mowie,ze ide w tank,ale mysle tez o przyszlosci

4) i tak ! jokic ma wyzszy sufit niz olynyk,anderson itp

5) nikt mnie nie zmuszal to akceptacji-mam swoje cele i go zaakceptowalem

6) jak wiekszosc odrzuci to trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.