Skocz do zawartości

NBA 2k17


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

stwierdzilem ze pomarnuje troche czasu na 2k sports

polecić mi prosże jakiegos dobrego pada do PC- ale też bez przesady finansowo ;]

 

Obecnie chyba nie ma co się zastanawiać i trzeba brać od Xboxa. Wszystkie gry są pod te pady ustawiane i nie trzeba się babrać z konfiguracją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stwierdzilem ze pomarnuje troche czasu na 2k sports

polecić mi prosże jakiegos dobrego pada do PC- ale też bez przesady finansowo ;]

Ja używam - https://www.ceneo.pl/27268202#tab=spec

Mam też - https://www.ceneo.pl/19518081#tab=spec i nieco przyjemniej się grało kiedyś na nim, ale potrzebowałem jednak bezprzewodowego. 

 

Torid czytany jest jako kontroler od xboxa więc działa bezproblemowo z każdą grą. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, jak wyjdzie 2k18 planuje ja kupić, ale nie na PC a na konsolę.

I tu moje pytanie. Jak wyglądało porównanie nba 2k17 na PS4 i XOne? Nie mam żadnej z tych konsol i jedną kupię, ale ciekawi mnie czy są jakieś znaczace różnice czy nie.

Ja posiadam xbox one a moj kolega na ps4 i nie widze roznicy miedzy wydaniami na te konsole( choc jakos bardzo wnikliwie nie sprawdzalem na ps 4 ale wydaje mi sie ze sa  prawie takie same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu świeży, więc moje pytania mogą być dla niektórych śmieszne i banalne.

Otóż czy jak zagram sezon w 2k17 to później można grać kolejny czy tylko gra się jeden i koniec?

Czy jest możliwość jakiegokolwiek automatycznego update składów zgodnie z transferami po sezonie 16/17?

Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi ci o kariere? jesli skonczysz jeden sezon to zaczynasz kolejny

automatyczny uptade skladow obowiazuje tylko do transferow ktore odbyly sie do deadline czyli do polowy lutego . transferow do ktorych doszlo po sezonie nie bedzie aktualizowanych bo beda one w nowej odslonie gry 2k18. Mozliwe ze ktos zrobi recznie aktualizacje i wrzuci mozliwosc pobrania takiego patcha na 2k17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przegrałem w finale NBA z GSW 3-4 i potem już nie było żeby coś tam kliknąć i żeby nowy sezon się zaczynał....

Zapewne zagrałeś w trybie MyLeague - Season. Ta opcja to tylko jeden sezon. Jak chcesz grać "ciągle" to wybierz Franchise lub zagraj w MyGM. 

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a da się recznie transfery zrobić??

 

Wszystko się da. Musisz tylko ustawić, że chcesz sterować wszystkimi drużynami i manualnie wykonywać trade'y. Wszystkimi drużynami będziesz mógł przeprowadzać wszystkie modyfikacje, a grać będziesz mógł swoją ulubioną, wybraną. Akurat pod tym względem w tej grze możliwości są naprawdę wielkie. 

 

W każdej chwili możesz zmieniać sobie opcje w trybie MyLeague w ustawieniach, miłej gry. ;-)

Edytowane przez VITONCIUNAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będzie zmiana okładki nowego 2K? Bo grafikę w grze pewnie załatwią updatem :) W zeszłym roku Durant zrobił im psikusa, ale to było na początku offseason. A teraz premiera za pasem, a tutaj cover-player w nieaktualnej koszulce. Nie przypominam sobie takiej sytuacji w żadnej grze sportowej.

 

nba-2k18.jpg?w=620&crop=0%2C0px%2C100%2C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.