Skocz do zawartości

NBA 2k17


kolek23

Rekomendowane odpowiedzi

Support mi odpisał. Polecili sprawdzić spójność plików gry bądź przeinstalować. Zrobiłem to pierwsze, wygrałem i zaliczyło.

Co dalej? A no wygrałem po 3 próbie ostatni challenge i co? I znów gucio...

Każą mi jeszcze raz przechodzić. O co kuuurka chodzi?

Odechciewa się grać tym bardziej, że ja jestem amator i trochę wysiłku mi to sprawiło by wygrać - a tu taki zonk i brak 3 tokena.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W my team. Single player / weekly challenges.

4 z 5 zaliczyło mi dopiero za 6 razem jakoś.

Wczoraj bodajże za 3 razem przeszedłem ostatnią przeszkodę, ale nie zaliczyło mi. Żadnych pkt nie dodało, a widzę, że kontrakty zeszły.

 

Nie wiem czy to jakieś problemy z serwerami bo ewidentnie pokazało mi po meczu, że wyzwanie zaliczone. Frustrujące to ponieważ cały mecz nie trwa 5 min. Teraz każde podejście będę nagrywał kamerką i jak mi się w końcu uda to zamieszczę im plik video.

 

Pierwsza próba po pracy i przegrana po 2 dogrywkach... Prawie 4gB filmik waży..

 

3,5 gB tym razem. Miałem remis i piłkę w ręce 20 sek przed końcem, ale brakowało mi jednej asysty więc wymuszona dogrywka by nie ryzykować. Wygrana 3pkt i zaliczone. Każdy mecz będę nagrywał teraz na wszelki wypadek bo inaczej support nic nie zrobi.

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

W myplayer po treningach napełnia się żółty pasek. Po kilku jest on pełny. Czy wtedy powinienem uzyskać jakiegoś upgrade'a? Sprawdzałem, ale nic mi nie przybyło, więc po co to?

Odblokowuje Ci kolejne możliwości upgrade'u w atrybutach. Przykładowo możesz ulepszyć jeszcze 10 pkt atrybutów, ale po napełnieniu paska wskakuje kolejna. Więc 11. Najłatwiej to zdobywać wchodząc na trening, nie akceptując trenowania z partnerem, tylko ciśniesz na siłke, robisz np dwa razy wyskok i masz pełny pasek dzienny, wyłazisz i ładuje Ci pasek atrybutów. 

 

Zdjęcie nie moje:

maxresdefault.jpg

Edytowane przez bankrut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.