Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oceniam po jednym meczu a po trzech ;P bo patrzylem na statsy od czasu jak zaakceptowalem wymiane i w tym czasie Kuzyn sie rozkrecil zelaszcza z trojkami a Kemba zwolnil tempo.

Zobaczymy ale cos czuje ze bede zalowal tej wymiany bo zysk na stratach nie poprawi znaczaco mojej pozycji w tabeli

I jak tam Kemba rzuca więcej trójek czy nie? Panikarz... ;)

Huh? Pozyskanie gwiazdy za poldarmo zawsze sie przydaje. Tym bardziej, ze...

Wg mnie pozostajesz faworytem wlasnie przez te czynniki.

No kurcze bardzo chciałbym, ale wg moich wyliczeń, ninji i BBM zarówno wg średnich jak i prognoz totali (już po wymianie) HKS rulez...

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze bardzo chciałbym, ale wg moich wyliczeń, ninji i BBM zarówno wg średnich jak i prognoz totali (już po wymianie) HKS rulez...

Jesli tak uwazasz to bierz sie do roboty zeby to zmienic! Jak szukasz punktow to zapraszam ;-)

 

Wg mnie u kemizo bylo za duzo goracych poczatkow by traktowac jego aktualne srednie jako punkt wyjsciowy do analizy, ale oczywiscie moge sie mylic i obaj jestescie mocnymi contenderami, wiec nie to, ze jakos go skreslam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ok. Nie ma razacej roznicy w wartosci statsow ktore pozyskuje kazdy z Was i kazdy z Was cos zyskuje i cos traci. Ale co Ja tam wiem...nie znam sie przeciez i jestem tylko psem ogrodnika wiec mnie sie nie pytaj ;) ale nie vetuje jesli o to pytasz ;)

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej dziwi mnie 18 $ za Muscalę, czy ja o czymś nie wiem?

Raczej wychodzi, ze ja czegos nie wiem, a mianowicie czemu nikt nie byl zainteresowany gosciem z Top120? ;-)

Wydawalo mi sie, ze bedzie kilku chetnych, wiec chcialem je przebic bo mi on bardzo pasuje do taktyki, ale jak widac przeplacilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muscala jakos do mnie nie przemawia. To ja go wywalilem ze skladu bo stracilem cierpliwosc.

Taki niby chwalony na yahoo i faktycznie dosc wysoko jest w rankingu a moim zdaniem w niczym tak do konca nie jest dobry. Myslalem ze jak sie polamie Millsap albo Howard to wtedy jego statsy podskocza ale jak Millsap wypadl na pare meczow to Muscala w pierwszej piatce wcale nie o szalal. Mialem wrecz wrazenie ze gra jeszcze gorzej. Dlatego jesli o mnie chodzi to ranking nie jest dla mnie wyrocznia jesli chodzi o wartosc zawodnika czego Muscala jest dobrym przykladem.

18$ to na pewno stanowczo za drogo ale skoro tak bardzo go chciales i tak Ci pasuje do druzyny to ok.

 

Kurde spoznilem sie z pobraniem Toney Douglasa :/ Ciekawe ile minut bedzie gral i czy wygryzie Harrisona z pierwszej piatki. Przez jakis czas moze byc z niego pozytek.

 

Wroce tez jeszcze do mojej wymiany z Dannygd. Wciaz mam wrazenie ze popelnilem blad i stracilem na tej wymianie. Moze i jeszcze za wczesnie na ocene tej wymiany ale wciaz jak porownuje statsy z ostatnich meczow Kuzyna i Kemby to czuje niesmak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że nie wygryzie, bo wtedy 20 dolców będzie strzałem w stopę. Choć patrząc na to, co grał pod koniec zeszłego sezonu w Pelicans, można się tego obawiać.

Co do Muscali, dziwiłem się, bo mam podobną opinię jak Mikowal. Jest tak wysoko, bo mało traci piłek, natomiast inne elementy robi od czasu do czasu. Nie dziwię się, że nie było zainteresowania. 

Ja, poza trejdem mam na razie cały wydraftowany skład, wręcz niesamowite. Okafor tyle razy był już bliski FA, ale ciągle się broni. Ostatnio nawet dosyć skutecznie. Problem to kontuzje, i o ile Parsons był nieprzydatny, o tyle przedłużająca się absencja Zacha robi problem na centrze. Nieco jest problem z trójkami, ale mam wrażenie, że on rozwiąże się sam, wewnątrz zespołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18$ to na pewno stanowczo za drogo ale skoro tak bardzo go chciales i tak Ci pasuje do druzyny to ok.

Skoro nikt inny nie zlozyl bida to ciezko mi bronic, ze nie bylo za drogo ;-)

 

Dlatego jesli o mnie chodzi to ranking nie jest dla mnie wyrocznia jesli chodzi o wartosc zawodnika czego Muscala jest dobrym przykladem.

Nie jest wyrocznia, ale wlasnie tacy zawodnicy co nie sa dobrzy w niczym, ale tez niczego nie zawalaja najbardziej umykaja wzrokowi i rankingi takowych najlepiej wylapuja.

 

Muscala jakos do mnie nie przemawia. To ja go wywalilem ze skladu bo stracilem cierpliwosc.

Taki niby chwalony na yahoo i faktycznie dosc wysoko jest w rankingu a moim zdaniem w niczym tak do konca nie jest dobry. Myslalem ze jak sie polamie Millsap albo Howard to wtedy jego statsy podskocza ale jak Millsap wypadl na pare meczow to Muscala w pierwszej piatce wcale nie o szalal. Mialem wrecz wrazenie ze gra jeszcze gorzej.

Co do Muscali, dziwiłem się, bo mam podobną opinię jak Mikowal. Jest tak wysoko, bo mało traci piłek, natomiast inne elementy robi od czasu do czasu. Nie dziwię się, że nie było zainteresowania.

... a tymczasem pierwszy wystep w moim skladzie mial swietny ;-)

Oczywiscie nie bedzie mial 100% rzutowo w kazdym meczu, ale gral 20+minut nawet z Millsapem i moze dorzucac rozne kategorie w roznych dniach dzieki swojej wszechstronnosci, wiec samo pobranie mi sie wciaz podoba pomimo przeplacenia.

 

Plus dolacze do tego klubiku marudzenia na efekty trejdow bo Danny Green po wymianie gra totalny piach ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wyszla nam narazie ta wymiana na dobre ale i tak mozesz czuc sie wygranym bo Kemba wciagu ostatnich 2 tygodni ma FT tak samo srednie jak Kuzyn trojek ma tyle samo co Kuzyn asyst ma niewiele wiecej niz Kuzyn stl tez niewiele wiecej i ma tez tyle samo strat co on a w kazdej z tych kategorii mial byc lepszy. DMC daje Ci przynajmniej wiecej zbiorek punktow i blokow wiec jakby nie patrzec na razie wygrywasz na tej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z trejdu jestem umiarkowanie zadowolony, choć Thomas mógłby grać równiej jeśli chodzi o asysty. Ale JaMychal mi zastępuje LaMarcusa na razie pod kątem zbiórek i szczerze powiedziawszy liczyłem od początku, że będzie to mój mały plus w tej wymianie.

Ale liga jest bardzo wyrównana, a zdrowotna sytuacja w mojej ekipie nieciekawa. Jeszcze Okafor ma coś z żołądkiem. No cóż, jest wyraźny problem z podkoszowymi, mogłem się ścigać po Duranta, a w mojej ekipie jest kilka ciekawych twarzy, których mógłbym zaoferować. Tylko, że czasem lepsze jest wrogiem dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalo mi z draftu 3 graczy za lacza kwote 36$ ;-)

Ale skoro wyszedl on kiepski to traktuje taka duza wymiane skladu na plus i po 3 wiekszych trejdach uznaje plan tankowania punktow za ladnie wdrozony. Teraz duzo bardziej mi sie podobaja perspektywy dla tej druzyny niz przed paroma tygodniami.

 

no dobra, chciałem przeczekać kontuzje moich grajków, ale dalej tak nie pociągnę. Mam 7 !! kontuzjowanych i czas coś z tym zrobić. Jak ktoś ma wolny il spot to może ode mnie wyrwać połamańca za pół ceny- najlepiej Favorsa i Noela

Nie mam pojecia jaka powinna byc cena za ta dwojke, ale czy to ogloszenie dotyczy rowniez Lina i Nance'a?

 

P.S. Wiszi kolejna wymiana: Derozan-Klay i jest o tyle zabawna, ze gracze sa kolo siebie w rankingu, a druzyny kolo siebie w kategorii trojek gdzie jest miedzy tymi zawodnikami najwieksza roznica ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wymiana Rodzyn za Klaya to jakieś nieporozumienie tak pod względem ich wartości (różnica 2 rund) jak i wpływu na punkty Roto (chyba że ktoś wierzy w 48% FG i 1,5 Stl Rodzyna do końca sezonu :)). Generalnie nie rozumiem decyzji LGW (bo dla HKS jest dosyć oczywista) i chętnie usłyszę co nim kierowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wymiana ok. Jeden zyskuje trojki,drugi punktu ibtroche wiecej zbiorek o asyst. W zasadzie wydawaloby sie ze zyskuje pozyskujacy DeRozana ale biorac pod uwage wartosc trojek w roto wartosc zawodnikow jest bardzo podobna. Zalezy kto czego potrzebuje bardziej a ze Kemizo potrzebuje trojek a LGW przydadza sie zbiorki stl i poprawa FT to kazdy z nich powinien zyskac. Zupelnie druga sprawa to to czy DeRozan bedzie potrafil utrzymac taka forme przez caly sezon a Klay czy ma najlepsze dopiero przed soba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.