Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

PS. Nie kumam dealu z Durantem - w sumie dla obu stron ;)

 

Super, czyli obie strony tracą, więc w czym problem?

 

Ja tez nie kumam tej wymiany. Przeanalizowalem ja troche i tak jak jestem przeciwnikiem vetowania bo nie lubie przeszkadzac komus w grze bo wychodze z zalozenia ze kazdy wie co robi to jednak jak spojrzalem na fb-ninja i zobaczylem ze roznica wartosci wynosi 0,40 i w ze w zasadzie na wszystkich statsach, poza blokami i nieznacznie trojkami i FG, zyskuje Kemizo to zavetowalem transfer. Ale zakladam ze i tak wymiana przejdzie. Ups. Jednak nie przeszla... no to teraz sie zacznie...

Typowe podejście o które bym Cie nie posądzał - nie ja zyskuje więc vetuje.

Obaj wiemy co robimy i każdy miał swoje powody do deala.

Crowder przed kontuzja był w TOP10 tego już nikt nie pamięta ale przecież teraz to pewnie szrot jest

tylko dlaczego wszyscy próbowali mi go wyciągnąć? A pytający ciągle o Embiida z dobrymi ofertami to dlatego że wszyscy mi chcieli pomóc z dobrego serca pozbyć się tego scruba

 

I tak, teraz się zacznie, dla mnie to kabaret.

A jak inni tacy mądrzy to teraz pewnie będzie wysyp duuuuuuuuuuuuużo lepszych ofert za Duranta.

I oczywiście Rada Mędrców kto za kogo może pójśc a za kogo nie.

 

Aaaaaaaaa i pokażcie mi tu ten wałek, dla którego vetowaliście. No odwagi, nie bójcie się ujawnić, skoro się znacie lepiej, może się czegoś nauczę od gwiazd.

Bo jeżeli jakikolwiek zysk na trejdzie jest powodem do veta to od teraz każdy się na to nadawać będzie.

Edytowane przez kemizo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tonowałem głosy to też skutecznośc moich spadła ;)

Co potwierdza, ze to Wasza wina tonowania, nie chcieliscie byc uznawanymi za contenderow to nie ;-)

 

Obaj wiemy co robimy i każdy miał swoje powody do deala.

Tzn jaki mial w tym motyw shevcu?

 

Jakby co nie wetowalem, ale zupelnie nie rozumiem tej wymiany z jego strony.

 

Crowder przed kontuzja był w TOP10 tego już nikt nie pamięta ale przecież teraz to pewnie szrot jest

tylko dlaczego wszyscy próbowali mi go wyciągnąć? A pytający ciągle o Embiida z dobrymi ofertami to dlatego że wszyscy mi chcieli pomóc z dobrego serca pozbyć się tego scruba

Ale chyba nikt nie oferowal w zamian goscia za 90$?

 

Aaaaaaaaa i pokażcie mi tu ten wałek, dla którego vetowaliście. No odwagi, nie bójcie się ujawnić, skoro się znacie lepiej, może się czegoś nauczę od gwiazd.

Bo jeżeli jakikolwiek zysk na trejdzie jest powodem do veta to od teraz każdy się na to nadawać będzie.

Nikt nigdy nikomu nie udowodni, ze robi cos poza liga/forum bo nie mamy do tego narzedzi.

Ale uniwersalny przyklad na temat "ta wymiana nadaje sie na weto" to "gwiazda za scruba".

Crowder, Embiid i Lou za Duranta jest wariantem tego scenariusza. #1 ligi za 3 przecietniakow.

Wg ninjy na dzis to jest 28$ + 16$ + 16$ za 90$. Czyli to tak jakby oddawac goscia z Top40 za darmo...

Wg projekcji ninjy na sezon to jest 26$ + 4$ + 0$ za 78$ czyli jeszcze bardziej drastyczna roznica.

Wg zeszlego sezonu jest podobna dysproporcja. Wg moich danych rowniez. Jakby nie patrzec to byl duuuuuuuuuuzy prezent, ktory z jednej strony wymaga gratulacji, ze udalo Ci sie to klepnac i wspolczuje tego weta, ale z drugiej to wyglada dokladnie tak jak wetowalne wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super, czyli obie strony tracą, więc w czym problem?

 

Generalnie czy ja gdzieś napisałem, że jest problem? Napisałem, że jej nie rozumiem...

Dla jasności nie klikałem veta, bo aż tak dobrze sie jej nie przyjrzałem - dopiero patrzyłem co moje ekipy zrobiły w nocy... ;)

 

Jednakże jeśli chcesz znać moje zdanie:

- wartościowo Durex jest więcej wart niż cała Twoja 3,

- ocenianie Crowdera po kilku meczach jako top 10 jest delikatnie mówiąc - meeeeeggggaaaa naciągane. Pamiętajmy, że Crowder był ok. 30 miejsca rok temu jak nie było Horforda, a w tym ubędzie mu kilka minut gry, więc...

- Embiid nie gra co 3 meczu i być może nie zagra więcej niż w 40 meczach do końca sezonu

- Lou to odpowiednik Kilpatricka - ot hot FAs, dla mnie bez większego znaczenia w wymianie (o Carterze nie wspominając)

Myślę, że takiego gracza jak Durant to musiałbyś paczkę Horford i Crowder dać   :smile:

 

Niemniej i tak nie wiem po co Tobie ten deal - bo w roto points wiele byś nie zyskał... dziwna ta wymiana.

 

Dobra ale burza sie robi :grin: jeden z duetu Durant/Lillard na handel, celuje w poszerzenie rotacji, czekam na oferty na pw lub yahoo, wchodza w gre opcje 3 za 1 itd., niech rynek zweryfikuje wartosc jednego lub drugiego ;-)

Co by nie mówić - z Tobą nudzić się nie da, ale jeśli możesz to odpowiedz na poniższe pytanie wiLQ

 

Tzn jaki mial w tym motyw shevcu?

Nie wiem - ale chyba rozpętać "burzę" ;)

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemizo. Bardzo Cie cenie jako GMa bo w III lidze jestes bardzo aktywny i prowadzi sie z Toba rzeczowe i sensowne negocjacje. Szkoda ze moje veto w sprawie tej wymiany powoduje ze wrzucasz mnie do jednegobworka z GMami ktorzy faktycznie zachowuja sie jak psy ogrodnika i nie argumentujac swojej decyzji veruja tylko dlatego zeby komus sie nie udalo.

Nie uwazam sie za takiego. Fakt mam moze male doswiadczenie w fantasy wiec moze sie nie znam ale mam tez swoje zdanie. Napisalem w poprzednim poscie dlaczego uwazam ze to wymiana nie fair. Do tego co napisalem moge dodac ze podpisuje sie pod tym co napisal wiLQ bo (mozesz mi nie wierzyc) ale wkrotce po tym jak odpisales chcialem napisac ze ta wymiana to troche tak jakbys dostal gratis zawodnika moze nie z top 40 ale top 50-70.

Oczywiscie ze przy wymianie w gre wchodza tez inne elementy niz suche statsy (kontuzje,ilosc meczow,pozycja w klubie,sytuacja w klubie,taktyka trenera,etap sezonu itd) ale mimo to w tej wymianie to tylko Ty zyskujesz. Fakt ze roznice w statsach sa niewielkie ale jednak jakby nie patrzec w prawie wszystkich to Ty zyskujesz.

Moim zdaniem sprawiedliwa wymiana (choc to pojecie wzgledne) polega na tym ze zeby cos zyskac cos trzeba stracic a tutaj tego nie widac. Kazdy by chcial zrobic wymiane gdzie tylko zyskuje...

Co prawda pisalem kiedys w ktoryms z tematow w jakims poscie ze dopoki to nie wymiana Harden za Jenningsa to nie vetuje) to jednak ta od pierwszego spojrzenia wygladala na nierowna i niesprawiedliwa.

Przykro mi ze w zwiazku z tym ze przyczynilem sie do tego ze do tej wymiany nie doszlo od razu tak drastycznie zmieniasz o mnie zdanie. Chcialbym wierzyc ze mimo to nie bedziesz teraz po zlosci vetowac kazdej-zwlaszcza mojej-wymiany ale licze sie z tym ze moze tak byc. Jak widac nie bylem osamotniony w takiej ocenie tej wymiany. Prosiles zebym uargumentowal gdzie tu jest walek to prosze. Pewnie i tak Cie to nie przekonuje i w zwiazku z tym chetnie dowiedzialbym sie od Ciebie na czym polega w tej wymianie korzysc dla shevcu.

 

Fakt-shevcu chyba nie jest niepoczytalny i zgodzil sie na to wiec chyba wie co robi wiec nie powinnismy sie w to wpieprzac ale z drugiej strony niesprawiedliwie wymiany wypaczaja wyniki i psuja gre. Shevcubtez moglby powiedziec cos wiecej o tym "dlaczego" niz tylko poszerzenie skladu. Wtedy sytuacja stalaby sie jasniejsza i kto wie moze musialbym sie przyznac do bledu i zlej oceny. Kto wie moze pozostali vetujacy zmieniliby zdanie i moglibyscie sprobowac ponownie tej samej wymiany i tym razem by przeszla...

 

Swoja droga to ciekawe ze do takich sytuacji z vetowaniem i nierownymi wymianami dochodzi chyba czesciej w wyzszych ligach gdzie przeciez graja chyba doswiadczeni gracze . Nie spodziewalem sie ze w lidze mistrzow tez cos takiego bedzie mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg ninjy na dzis to jest 28$ + 16$ + 16$ za 90$. Czyli to tak jakby oddawac goscia z Top40 za darmo...

Wg projekcji ninjy na sezon to jest 26$ + 4$ + 0$ za 78$ czyli jeszcze bardziej drastyczna roznica.

Wg zeszlego sezonu jest podobna dysproporcja. Wg moich danych rowniez. Jakby nie patrzec to byl duuuuuuuuuuzy prezent, ktory z jednej strony wymaga gratulacji, ze udalo Ci sie to klepnac i wspolczuje tego weta, ale z drugiej to wyglada dokladnie tak jak wetowalne wymiany.

A wg sezonu 2009 deal kompletnie jest nierówny ...

I Twoje wyliczenia uwzględniają też to że ideą rozmienienia gwiazdy jest to żeby dostać pewniaków do składu zamiast na 2 i 3 slocie grać scrubem co zagra 15 minut i nie dość że nic nie zrobi dobrego to jeszcze może zawalić.

A algorytm stworzony przez kogoś w ramach ninji jest wyznacznikiem wszystkiego ;)

Powinienem tutaj sypnąc paroma przykładami propsów jakie dostawałem za Crowdera, Embiida, McColluma czy DeRozana.

Rozumiem że jak mnie ktoś chciał okraść to dobrze i wtedy $$$, ranki czy ninje nie były ważne.

Ale jak ja zyskuję na jakimś dealu to mu od razu veto?

 

Ale przecież z tego co czytam to nikt nie vetował a deal się sam zawetował.

 

Liczyłem po tym co w zeszłym sezonie mnie spotkało w IV lidze że chociaż tutaj w LM jest normalność bo grają doświadczeni GMowie i przez brak awansów i spadków, jest pole dla kreatywności, nikt nie zakłada wałków ale niestety się zawiodłem. Zazdrość jest wszędzie.

Nie chce mi się już o tym gadać ani grać tutaj. Szkoda czasu (pozdrowienia dla niego przy okazji ;) )

Zaczynam rozumieć QASa z I ligi i jego frustracje, ale podaruję sobie takie epitety jak on pisał żeby nie mieć bana.

No chyba że wspieranie QASa też będzie karane banem przez wszystkowiedzących ;)

 

Ale to dajcie znać wcześniej że będziecie mnie banować to chociaż sobie ulżę na forum żebym wiedział za co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikowal83

 

Nie, nie wrzucam Cię do jednego wora, bo przynajmniej jako jedyny miałeś odwagę napisać że vetujesz co akurat szanuję.

A to czy się zgadzam z Twoim zdaniem to już inna sprawa.

Moim zdaniem deale w których ktoś zyskuje "za dużo" (choć to baaaardzo subiektywne i dopiero można to ocenić na 100% po sezonie) nie są podstawą do veta.

Ja nikogo nie próbowałem oszukiwać, wymieniliśmy z shevcem kilka propozycji/kontrpropozycji więc wiem że nie był to z żadnej strony kaprys na zasadzie "olewam grę".

Dałem ile uważałem że jestem w stanie dać dla dobra własnej drużyny i tyle.

I takie coś jest podstawą do veta?

Ktoś ma więcej niech da, chętnie popatrzę, choć coś czuję że to zasada "psa ogrodnika" zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Twoje wyliczenia uwzględniają też to że ideą rozmienienia gwiazdy jest to żeby dostać pewniaków do składu zamiast na 2 i 3 slocie grać scrubem co zagra 15 minut i nie dość że nic nie zrobi dobrego to jeszcze może zawalić.

Prawda, ale nawet wg tej perspektywy ciezko argumentowac, ze shevcu cokolwiek zyskuje. Wg Value ninjy na dzis to bylo 1,16 - 0,32 [Vince] - 0,37 [Kilpatrick] za 0,14 - 0,07 - 0,05 czyli tak jakby Kemba/Russ poszedl za kogos spoza Top50.

 

A algorytm stworzony przez kogoś w ramach ninji jest wyznacznikiem wszystkiego ;)

Nie jest, ale wg monstera wychodzi tak samo. Wg mojego rowniez.

 

Powinienem tutaj sypnąc paroma przykładami propsów jakie dostawałem za Crowdera, Embiida, McColluma czy DeRozana.

Rozumiem że jak mnie ktoś chciał okraść to dobrze i wtedy $$$, ranki czy ninje nie były ważne.

Wlasnie na tym polega ironia sytuacji, ze gdybys dostal w/w oferte bedac z drugiej strony to bys ja odrzucil i wysmial ;-)

 

Nie wiem czemu shevcu tego nie zrobil i moze powinien on stracic na tym bledzie, a nie Ty, ale jesli nie zgadzamy sie, ze weto ma jakies uzasadnienie w wymianach kalibru Top15 za Top50 [bez zadnego tankowania] to nie widze sensu tego narzedzia [inna sprawa, ze coraz mniej go widze i wrocilbym do tematu we wrzesniu].

 

Liczyłem po tym co w zeszłym sezonie mnie spotkało w IV lidze że chociaż tutaj w LM jest normalność bo grają doświadczeni GMowie i przez brak awansów i spadków, jest pole dla kreatywności, nikt nie zakłada wałków ale niestety się zawiodłem. Zazdrość jest wszędzie.

Przeciez ta wymiana nie wymagala zadnej kreatywnosci z Twojej strony.

Chyba, ze napisales powalajce na nogi uzasadnienie na privie to zwracam honor ;-)

 

Nie chce mi się już o tym gadać ani grać tutaj. Szkoda czasu (pozdrowienia dla niego przy okazji ;) )

Zaczynam rozumieć QASa z I ligi i jego frustracje, ale podaruję sobie takie epitety jak on pisał żeby nie mieć bana.

No chyba że wspieranie QASa też będzie karane banem przez wszystkowiedzących ;)

 

Ale to dajcie znać wcześniej że będziecie mnie banować to chociaż sobie ulżę na forum żebym wiedział za co ;)

Chyba nie i dobrze rozumiem frustracje Was obu dlatego proponuje zrobic cos we wrzesniu z wetem. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nad czym mam sie tutaj rozpisywac. Chcialem poszerzyc sklad i tyle. Co ja mam k**** esej do tej wymiany pisac? O co wam biega to nie wiem. Bez obrazy ale sa w zyciu wazniejsze rzeczy niz argumentowanie wymiany, ktora nie przeszla... Ofert za wiele tez nie sypiecie a potem stekacie. Kemizo jakby nie byl uparty i dalbym DeRozana to deal by przeszedl no ale chytry dwa razy traci. Co do graczy to liczylem ze Crowder i Embiid zaczna grac czesciej i wiecej i ich produkcja pojdzie w gore z korzyscia dla mnie. Tego 3 brakowalo. Liczylem na DeRozana, stanelo na Lou. Wymiana nie poszla moze i slusznie. Po to jest veto i juz. Kto tam kliknal to kliknal. Czekam dalej na propozycje za #1 lub #8 rankingu. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nad czym mam sie tutaj rozpisywac. Chcialem poszerzyc sklad i tyle. Co ja mam k**** esej do tej wymiany pisac? O co wam biega to nie wiem.

Wydaje mi sie, ze nie chodzi o esej tylko o jedno zdanie odnosnie "w jaki sposob zyskiwales na tej wymianie?".

Przykladowo...

 

Co do graczy to liczylem ze Crowder i Embiid zaczna grac czesciej i wiecej i ich produkcja pojdzie w gore z korzyscia dla mnie.

W sensie, ze beda razem warci okolice Duranta?

 

Czekam dalej na propozycje za #1[...].

Z mieszanymi uczuciami, ale takowa zlozylem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilq az tak doglebnie nie analiziwalem. Od tak opieralem sie na wrozeniu i liczeniu na wiecej minut owej dwojki. Ale fakt ten trzeci za Duranta byc powinien lepszy niz Lou. No my bad, rzeczywiscie obaj to bylo za malo. Fakt zlozyles oferte ale nie ty jeden, takze licze ze przez tydzien cos naplynie jeszcze i wybiore ktorego konia ze swojej stajni oddam ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kemizo

 

Niby nie wrzucasz do jednego wora a jednak.

Skoro nie deale gdzie ktos zyskuje za duzo (nawet jesli nie jest to do konca dokladnie wymierne) sa podstawem do veta to wbtakim razie jakie sa?

Ja nie twierdze ze kogos probowales oszukac. Wiadomo tez ze kazdy szukabwymiany jak najkorzystniejszej dla siebie czyli zeby poniesc jak najmniejsze straty zyskujac jak najwiecej ale jednak jakies traty trzeba poniesc. W tej wymianie nie traciles prawie nic. Domyslam sie ze shevcu nie klepnal tej wymiany zupelnie w ciemno i dlatego troche to dziwne ze to zaakceptowal. Jednak to co teraz napisal shevcu troche wyjasnia bo w moim odczuciu ze sporym dystansem traktuje ta gre (w duzej mierze slusznie) i chyba niezbyt dokladnie przeanalizowal ta wymiane i zgodzil sie na nia a Ty po prostu chciales skorzystac ze za tak niska cene uda Ci sie zdobyc Duranta wiec po prostu wykorzystales sytuacje. Tutaj chce podkreslic ze jak najbardziej rozumiem Cie ze nie chciales w zwiazku z tym sam podnosic ceny za Duranta (choc wiem ze stac Cie na taki manewr w imie zrobienia uczciwej wymiany bo np. w naszej III lidze do wymiany Lin-Booker,Leuer sam zdecydowales sie dorzucic do Lina M.Williamsa zeby troche wyrownac wymiane co w moich oczach zasluguje na uznanie). Niemniej jednak bedac na Twoim miejscu robiac taka wymiane z Durantem liczylbym sie z tym ze moze zostac zavetowana. Tak sie stalo i na Twoim miejscu zamiast sie wkurzac (a wrecz troche strzelac focha) staralbym sie logicznie wytlumaczyc "co autor mial na mysli" robiac ten deal i pogodzil sie z tym ze tym razem po prostu sie nie udalo i trzeba probowac dalej.

 

Jak shevcu napisal ze byla wersja tegobdeal z udzialem DeRozana to odrazu pomyslalem (bez sprawdzania fb-ninja) ze wymiana bylaby ok. Sprawdzilem jednak tez na fb-ninja i upewnilem sie tylko ze faktycznie bylaby jak najbardziej wporzadku. Kazdy z Was znaczaco zyskalby na 4 i stracilby na 4 roznych kategoriach statsow.

 

Ostatnia sprawa to argument w stylu "sami nie dajecie fajnych propozycji to ja skorzystam". Slaby to argument bo Ja np nie dosc ze nie odczuwam potrzeby pozyskiwania Duranta to uwazam tez ze chyba nie mam odpowiednch graczy ktorych moglbym oddac zeby taka wymiana byla "rowna". Przeciez to ze ktos handluje jakims graczem nie znaczy ze wszyscy maja sie na niego rzucac i skladac oferty a wlasciciel tego gracza wybiera swoim zdaniem najlepsza oferte sposrod wszystkich.

 

Nie wiem czym kierowali sie pozostali vetujacy GMowie i czy faktycznie kierowali sie zasada "psa ogrodnika" ale (wierz mi lub nie) Ja sie tym nie kierowalem. Ty bys zyskal, shevcu stracil i gra toczylaby sie dalej. W zasadzie moglem olac sprawe. Mojej sytuacji w lidze jakos znaczaco by to nie zmienilo ale czy obtobchodzi w tej grze zeby wykorzystywac bledy czy nieuwage czy mniejsze zaangazowanie innych w imie wygranej?zwlaszcza w lidze w ktorej wygrana to prestiz a nie awans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ shevcu

Nie chodzilo mi o esej tylko chociaz kilka slow wyjasnien zeby miec lepszy obraz czym sie kierowales.

I w tym samym poscie gdzie pisales o eseju jak i w nastepnym wlasnie to zrobiles. Duzo Cie to chyba nie kosztowalo... ;)

I jeszcze tylko w sprawie "stekania"...chyba nie ma obowiazku skladania ofert a to ze ktos Ci jakas zlozyl a inni nie, znaczy ze musisz sie na ta jedyna zlozona zgodzic. Nie "stekam" bo chcieliscie zrobic wymiane a Ja jej nie zrobilem tylko chodzilo o to jaka wymiane chcieliscie zrobic.

Dla mnie temat tej wymiany juz chyba zamkniety. Nie mam w tej sprawie nic wiecej do powiedzenia. I wierzcie mi lub nie ale naprawde nie chcialem nikomu zrobic na zlosc.

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z Was wybierze się kiedyś na targ, możecie tam spotkać mnie sprzedającego punkty...

 

A tak w ogóle powoli ciągnę ten wózek w dobrą stronę. Porzingis włączył przycisk z napisem "bloki", jest dobrze. I nawet fatalni dzisiaj Booker i Rose nie przeszkodzili. 

Słabszy początek trochę mnie zaskoczył in minus, ale obyło się bez nerwowych ruchów, z których nigdy nic dobrego nie wynika (vide: mój trejd Ibaki z 1 ligi) i się powoli unormowało. Szału nie ma, "setka" mi nie grozi, ale nie ma tragedii. Tylko co mnie podkusiło z wyoutowaniem Harrisona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna pozbyc sie tego niesmaku po wecie, ale sprobujmy cotygodniowa tabelka...

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
14	12	07	14	05	11	13	11	01	88	HKS 1946 Kem
09	10	13	11	07	15	15	03	02	85	Wolves
10	11	05	15	06	07	10	08	10	82	Sopockie Tre
15	02	15	04	14	01	01	13	15	80	Daily Tomorr
05	13	10	12	08	13	09	06	04	80	Nocna Straż
08	03	02	02	13	14	12	14	11	79	WARSAW HORNE
11	08	04	13	02	09	04	15	12	78	LGW TEAM
13	15	11	08	03	06	07	07	07	77	MKS Milejów
12	07	14	09	01	02	11	04	13	73	L.MP
07	01	01	01	15	12	14	12	06	69	Peaches N Cr
06	04	08	10	10	04	05	09	08	64	Wild Snails
03	14	09	05	09	10	02	02	09	63	High End Ave
01	06	12	06	11	05	03	10	03	57	Lysy z Wizar
02	05	03	07	12	08	06	05	05	53	Planetariani
04	09	06	03	04	03	08	01	14	52	Tłoki II War
plus srednie

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,21	16,02	5,39	3,21	1,12	0,74	2,07	171	88	HKS 1946 Kemizo LM
1,37	15,32	5,45	3,97	1,16	0,48	2,06	172	85	Wolves
1,17	16,46	5,44	2,90	1,06	0,65	1,77	187	82	Sopockie Trefliki
1,40	12,75	6,37	1,84	0,81	0,76	1,43	186	80	Daily Tomorrow
1,27	15,84	5,51	3,43	1,02	0,55	2,01	173	80	Nocna Straż
1,05	12,21	5,93	3,45	1,06	0,77	1,77	186	79	WARSAW HORNETS
1,15	15,98	4,94	3,08	0,89	0,78	1,74	180	78	LGW TEAM
1,29	14,70	5,14	2,86	0,92	0,56	1,83	183	77	MKS Milejów
1,38	14,93	4,90	2,33	1,06	0,50	1,63	163	73	L.MP
0,99	11,92	6,72	3,33	1,15	0,75	1,87	180	69	Peaches N Cream
1,21	14,99	5,76	2,68	0,89	0,68	1,83	180	64	Wild Snails
1,24	13,39	5,73	3,20	0,86	0,48	1,77	181	63	High End Averageness
1,31	14,05	5,77	2,68	0,88	0,68	2,03	177	57	Lysy z Wizardsa
1,07	14,46	5,88	3,06	0,92	0,54	1,97	190	53	Planetarianie LM
1,21	12,74	5,35	2,58	0,95	0,46	1,46	176	52	Tłoki II Warszawa
Kemizo mial kiepskie doswiadczenie wokol trejdow, ale na pocieszenie jego druzyna gra swietnie i bez Duranta bo wskoczyl na pierwsze miejsce zrzucajac dannegogd na drugie. Poza tym zadziajaco malo zmian w Top5 jak na takie niewielkie roznice w punktach roto [miedzy podium, a 8 miejscem tylko 5!].

 

Plus wyglada na to jakby sie liga podzielila na dwie grupy i niespodziewanie do tej dolnej dolaczyli Kriszot i Hubert [chwilowo?] kosztem shevcu, ktory wskoczyl do gornej. Taki uklad kazdemu daje spore pole do manewru jesli chodzi o istotne poprawienie/pogorszenie swojego miejsca...

 

U mnie za malo czasu minelo od grubych wymian by bylo widac efekty - zwlaszcza, ze Aldridge zaliczyl wczoraj bodaj najgorszy mecz sezonu - ale trzymam sie zalozen / ludze sie, ze dzieki zmianie strategii uda mi sie dolaczyc do zabawy w tej grupie 75-80 pkt roto. Raczej bez szans na podium, ale jak z takiej fuszerki draftowej i marnej sytuacji po miesiecu wyrwalbym jakies 5 miejsce to uznalbym to za duzy suckes.

Ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo do tego pewnie sa potrzebne dalsze zmiany w skladzie i sprzyjajace okolicznosci.

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mozna pozbyc sie tego niesmaku po wecie, ale sprobujmy cotygodniowa tabelka...

Nie przesadzajmy już z tym vetem - nikt nie lubi go dostawać, ale też kuriozalnie...

Kemizo mial kiepskie doswiadczenie wokol trejdow, ale na pocieszenie jego druzyna gra swietnie i bez Duranta bo wskoczyl na pierwsze miejsce zrzucajac dannegogd na drugie.

... tabela pokazuje, że ten trejd mu nie był potrzebny!

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

U mnie zgodnie z przewidywaniami nastąpił spadek formy CP3 i posypał sie trochę kontuzji (Dragic, Randle, Marvin czy Barton z Baylisem).

Deal Kemba/DMC na dobrą sprawę jeszcze nie zdążył zadziałać (raptem 1 mecz), ale liczę, że ta korekta, plus powrót Jrue i reszty kontuzjowanych, spowoduje, że wrócę szybko na TOP! :smile:

 

A tak na poważnie to HKS wydaje się na dziś faworytem o ile Conley utrzyma forme po kontuzji.

 

Z mojej perspektywy nie zgadza mi sie pierwsza tabelka z ta na totalach z Y! ;P zdaje sie ze aktualnie jestem na 4 miejscu a nie na 6 chociaz to oczywiscie i tak chwilowe...

Obie są na średnich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy już z tym vetem - nikt nie lubi go dostawać, ale też kuriozalnie...

... tabela pokazuje, że ten trejd mu nie był potrzebny!

Huh? Pozyskanie gwiazdy za poldarmo zawsze sie przydaje. Tym bardziej, ze...

 

Deal Kemba/DMC na dobrą sprawę jeszcze nie zdążył zadziałać (raptem 1 mecz), ale liczę, że ta korekta, plus powrót Jrue i reszty kontuzjowanych, spowoduje, że wrócę szybko na TOP! :smile:

A tak na poważnie to HKS wydaje się na dziś faworytem o ile Conley utrzyma forme po kontuzji.

Wg mnie pozostajesz faworytem wlasnie przez te czynniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.