Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

uzupelnienia dzikich slimakow okazaly sie strzalem w dziesiatke [Markieff, Terrence, Warren z FAsow].

 

Dzięki, ale mała poprawka - cała trójka którą wymieniłeś jest z draftu a nie z FA-sów. (BTW do dzisiaj nie rozumiem dlaczego nie pobrałem Warrena również w keeperze - w momencie gdy jeszcze leżał na waiverach mi było żal wywalić orła zwanego Buddy Hieldem...)

 

Co do reszty ligi to wylonila sie grupa contenderow Wolves, Wild Snails i HKS 1946 Kemizo LM.[...]

Gratki za to i dla reszty zuczkow zostala chyba juz tylko walka o trzecie miejsce...

IMO zdecydowanie za wcześnie na takie wnioski (jeśli za miesiąc będę tu gdzie jestem to może uznam, że jestem wśród faworytów do podium, ale na razie mam tylko dobry początek sezonu). Wilq, chcesz nas zjinxować, przyznaj się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(BTW do dzisiaj nie rozumiem dlaczego nie pobrałem Warrena również w keeperze - w momencie gdy jeszcze leżał na waiverach mi było żal wywalić orła zwanego Buddy Hieldem...)

Wszyscy popelnili ten blad majac na sumieniu jakiegos leszcza ;-) 

 

IMO zdecydowanie za wcześnie na takie wnioski (jeśli za miesiąc będę tu gdzie jestem to może uznam, że jestem wśród faworytów do podium, ale na razie mam tylko dobry początek sezonu). Wilq, chcesz nas zjinxować, przyznaj się?

Na to juz za pozno ;-)

Ale jesli sie nie zgadzasz z tym co napisalem zawsze mozesz zaproponowac lepsze druzyny, ktore widzisz na podium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy popelnili ten blad majac na sumieniu jakiegos leszcza ;-)

No, ale ja bym go tam też pewnie już w drafcie wziął gdybym w ostatnich pickach niechcący nie zapchał sobie składu kilkoma grajkami których wywołałem, z nadzieją że ktoś mnie przebije... (ok, ale zostawmy to, bo to nie ta liga)

 

Ale jesli sie nie zgadzasz z tym co napisalem zawsze mozesz zaproponowac lepsze druzyny, ktore widzisz na podium...

Rzecz w tym, że nie mogę :smile: Niezły draft to dobry początek, ale to tylko jeden element układanki. Pozostałe klocki to kontuzje, fart, FA-sy, wymiany... Za dużo zmiennych żeby coś prognozować, w tak dużej lidze i w momencie gdy 85% spotkań jeszcze zostało do rozegrania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ja bym go tam też pewnie już w drafcie wziął gdybym w ostatnich pickach niechcący nie zapchał sobie składu kilkoma grajkami których wywołałem, z nadzieją że ktoś mnie przebije...

Warren zostal pobrany caly tydzien po drafcie, wiec musisz dopracowac ta wymowke ;-P

 

Rzecz w tym, że nie mogę :smile: Niezły draft to dobry początek, ale to tylko jeden element układanki.

Piszac "mialem niezly draft" zanizasz jego jakosc bo boisz sie jinxa czy czegos...

 

Pozostałe klocki to kontuzje, fart, FA-sy, wymiany... Za dużo zmiennych żeby coś prognozować, w tak dużej lidze i w momencie gdy 85% spotkań jeszcze zostało do rozegrania..

Jasne, po to gramy caly sezon by moglo sie wiele wydarzyc, ale chyba sie zgodzisz, ze nie ma nic kontrowersyjnego w opinii, ze NA DZISIAJ Twoja druzyna zapowiada sie na taka z czolowki, nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawa dyskusja o contenderach po 8 meczach... :smile:
Powiem tak: ja bym BAAAARRRDDZZOOO chciał żeby CP3 robił średnio 3 Stl i 2,5 3p na 48% FG, a Kemba rzucał po 30 punktów, 3,5 trójki miał +50% FG ale... wszyscy wiemy że to tak mało prawdopodobne że wręcz niemożliwe. Więc choć nie zamierzam oddawać podium to realnie regres mnie czeka. Na szczęście Brook na razie poniżej kreski, Marvin pudłuje na potege a Jrue jeszcze nie zaczął grać - więc liczę że tragedii nie będzie :smile:

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W II West nie ma sensu zaglądać na FA po 7 rano, bo wiadomo, że Gerard wszystko zgarnie już wcześniej, ale widzę że tu nie jest lepiej - 6.05? Kriszot wracałeś z imprezy czy na bezsenność cierpisz? ;)

PS. A ok. północy zastanawiałem się czy nie kliknąć tego asa z PHO....

Ta  wracalem z imprezy w pokoju obok,przy dwojce dzieci to zaden wyczyn wstawac o 6,5 a nierzadko i wczesniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest czwartek, wiec na pewno brakuje Wam tabelki na srednich z komentarzem gratis ;-)

 

rfg%	rft%	r3m	rpkt	rreb	ras	rprz	rbl	rto	roto	team
10	12	14	10	05	15	15	05	03	89	Wolves
14	11	08	14	04	09	13	10	01	84	HKS 1946 Kem
12	10	04	15	08	06	09	08	11	83	Sopockie Tre
15	02	15	04	14	01	01	13	15	80	Daily Tomorr
04	13	10	13	07	12	10	07	04	80	Nocna Straż
07	09	05	12	03	10	07	14	12	79	LGW TEAM
09	01	02	01	15	13	14	15	09	79	Peaches N Cr
11	05	09	11	11	04	08	11	08	78	Wild Snails
13	08	13	09	01	02	11	06	13	76	L.MP
05	03	03	03	13	14	12	12	10	75	WARSAW HORNE
08	15	12	08	02	07	06	04	07	69	MKS Milejów
02	14	07	05	10	11	05	02	06	62	High End Ave
01	07	11	06	09	03	03	09	02	51	Lysy z Wizar
06	04	01	07	12	08	02	03	05	48	Planetariani
03	06	06	02	06	05	04	01	14	47	Tłoki II War
plus srednie, wazne o dzien dluzej niz zwykle!

 

sr3m	srpkt	srreb	sas	srprz	srbl	sto	GP	roto	team
1,40	15,20	5,38	3,93	1,18	0,50	2,01	141	89	Wolves
1,20	16,16	5,36	3,09	1,11	0,72	2,10	142	84	HKS 1946 Kemizo LM
1,08	16,17	5,51	2,66	1,00	0,60	1,76	151	83	Sopockie Trefliki
1,41	12,53	6,35	1,80	0,83	0,75	1,43	152	80	Daily Tomorrow
1,23	15,61	5,48	3,39	1,01	0,57	2,00	145	80	Nocna Straż
1,13	15,61	4,91	3,15	0,94	0,78	1,76	155	79	LGW TEAM
1,03	11,79	6,76	3,44	1,17	0,81	1,85	144	79	Peaches N Cream
1,22	15,28	5,82	2,64	0,95	0,73	1,87	148	78	Wild Snails
1,37	15,06	4,82	2,34	1,08	0,52	1,68	131	76	L.MP
1,05	12,52	6,09	3,46	1,11	0,73	1,82	152	75	WARSAW HORNETS
1,28	14,38	4,83	2,83	0,91	0,50	1,89	151	69	MKS Milejów
1,16	13,62	5,69	3,27	0,90	0,48	1,91	149	62	High End Averageness
1,26	13,74	5,63	2,59	0,86	0,68	2,03	145	51	Lysy z Wizardsa
0,95	14,10	5,92	2,99	0,84	0,50	1,95	155	48	Planetarianie LM
1,13	12,25	5,47	2,64	0,88	0,48	1,48	141	47	Tłoki II Warszawa
Hej, moze jednak mam sile jinxowania???? Wybacz Hubert, nie bylem swiadomy swoich mocy ;-)

A powazniej, stawka sie fajnie wyrownala, mac sie wlaczyl do walki z impetem [gratki za wczorajsze wymiatanie!], a bulek pewnie bedzie mi wypominal ta druzyne latami, ale na dzisiaj typowalbym takiego samego faworyta tzn dannygd.

Co wiecej, tydzien temu mi umknelo jak duzo gier stracil kemizo od swoich Celtow, wiec niedocenilem potencjalu jego druzyny, wiec chyba tylko #3 sie zrobila bardziej otwarta... ;-)

Ale podobnie jak w I bardzo cieszy rownomierny rozklad punktow, tu nawet #10 na srednich ma podium w zasiegu!!!

Co NIE cieszy to kto jest poza tym walczacym o podium tierem... A propos...

 

U mnie zebralo sie za duzo wpadek, wiec druzyna jest do zaorania i zaczecia od nowa. Jest tak zle, ze nawet przecietnosc w nazwie okazala sie na wyrost. Powinienem zaczac handlowac wszystkim i za wszystko bo tu niestety nie ma szans na wewnetrzna poprawe, wiec jedyna nadzieja to drastyczna zmiana kierunku. Najmocniej rozwazam tankowanie punktow, ale ciezko sie nastawic na jakis jeden kierunek bez uwzglednienia co bedzie do kupienia na rynku transferowym. Zobaczymy...

Dzisiaj sprobuje wyslac kazdemu jakas oferte czy piec ;-)

 

A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

 

P.S. Wlasnie byl klepniety trejd Kemba-Kuzyn, wiec jak dannygd rozladowal swoj tlok na PG to tym bardziej nam odskakuje.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zebralo sie za duzo wpadek, wiec druzyna jest do zaorania i zaczecia od nowa. Jest tak zle, ze nawet przecietnosc w nazwie okazala sie na wyrost. Powinienem zaczac handlowac wszystkim i za wszystko bo tu niestety nie ma szans na wewnetrzna poprawe, wiec jedyna nadzieja to drastyczna zmiana kierunku. Najmocniej rozwazam tankowanie punktow, ale ciezko sie nastawic na jakis jeden kierunek bez uwzglednienia co bedzie do kupienia na rynku transferowym. Zobaczymy...

Wyszlo z grubsza jak napisalem czyli wzialem i zaoralem za mozliwosc zatankowania punktow ;-)

Melo i Gortat do Kriszota za Draymonda i Bogdanovica.

Isaiah i Jamychal do bulka za Aldridge'a i Dannego Greena.

Dzieki wszystkim za odpowiedzi, a Ci co nie zdarzyli odpisac to ich strata. Najbardziej mi szkoda oferty dogadanej z shevcu bo to bylby ladny monster z Durantem, ale za duzo kategorii bym tankowal jednoczesnie ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cos czuje ze popelnilem wielki blad oddajac Cousinsa za Kembe...a kilka dni sie zastanawialem czy to dobra wymiana i wydawalo mi sie ze tak...a Cousins ostatnio zwariowal...zwlaszcza z tymi trojkami...ehhh...

Bez przesady, fajnie zagrał ale mam obawę, że tak wysoki USG% nie wroży dobrze długoterminowo, bo DMC nie słynie z końskiego zdrowia, a widmo wymiany wisi w powietrzu... Poza tym Kemba zadziwia z postępem pod Cliffordem i raczej jest pewniakiem do top 10-15 na koniec sezonu.

 

Poza tym powariowali C w ogóle z tymi 3p... Brook Lopez ma średnia 2 trójki na mecz! W zeszłym sezonie z C tylko Olynyk, Horford, DMC i Łotysz mieli 1,0-1,1 trójki na mecz (co było mega dużo, taki KAT czy AD mieli 0,4 czy 0,6).

W tym roku pow. 1,3 mamy już Ibake, KATa, Gasola, Embiida, Kamińskiego, DMC a Lopez i Kristaps mają pow 2!

 

Przecież to chore jest jak C ma 2 trójki, ale ledwo ma 5 zbiorek, 1,5 bloku czy FG poniżej 50%... a taki Avery jest najlepiej zbierający w BOS z 8 zbiórkami na mecz i wzrostem 6-2... Zresztą sytuacja kiedy najwięcej asyst w ekipie ma PF/C też nie jest dziwna, a kiedyś tylko C rodem z Europy potrafili kreować niczym drugi PG. Strasznie się zmienia NBA w ost. 2 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ze na tej wymianie mialem zyskac wlasnie na trojkach i skutecznosci FT a nawet FG (bo Kuzyn wczesniej nie mial najlepszego FG) . W sumie to mialem zyskac na wszystki a stracic tylko w punktach zbiorkach i blokach a tymczasem DC zaczal krecic statsy jak szalony a Kemba spuscil z tonu i wychodzi na to ze teraz poza stratami stl i ewentualnie asystami i FT nic nie zyskalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam po jednym meczu a po trzech ;P bo patrzylem na statsy od czasu jak zaakceptowalem wymiane i w tym czasie Kuzyn sie rozkrecil zelaszcza z trojkami a Kemba zwolnil tempo.

Zobaczymy ale cos czuje ze bede zalowal tej wymiany bo zysk na stratach nie poprawi znaczaco mojej pozycji w tabeli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, moze jednak mam sile jinxowania???? Wybacz Hubert, nie bylem swiadomy swoich mocy ;-)

Spadaj Wilq, nie gadam z Tobą. W momencie gdy mnie raczyłeś umieścić w gronie faworytów to zacząłem iść na dno i to tak gwałtowanie jakby mi ktoś przywiązał 5 ton ołowiu do szyi. Pewnie w przerwach pomiędzy pisaniem postów na forum siedzisz i wbijasz szpilki w lalki voodoo? Może już odpuść tej mojej lalce i weź sobie inną na warsztat, bo ja na średnich już wyleciałem chyba z pierwszej 10-ki...

 

PS. W tym dealu z Durantem to o co chodzi? Nr 1 rankingu idzie w dealu za 3 średniaków (nikt z trójki nie jest nawet w top 40), poważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj Wilq, nie gadam z Tobą. W momencie gdy mnie raczyłeś umieścić w gronie faworytów to zacząłem iść na dno i to tak gwałtowanie jakby mi ktoś przywiązał 5 ton ołowiu do szyi. Pewnie w przerwach pomiędzy pisaniem postów na forum siedzisz i wbijasz szpilki w lalki voodoo? Może już odpuść tej mojej lalce i weź sobie inną na warsztat, bo ja na średnich już wyleciałem chyba z pierwszej 10-ki...

Zwroc uwage, ze ten sam tekst nie zadzialal na dannygd, wiec to musiala byc wina Twojego pisania dlaczego NIE jestes contenderem ;-) Skoro sam w to nie wierzyles to puf, zniknelo... Ale faktycznie jakos mocno spadles, wiec pewnie zbyt pochopnie Cie tam umiescilem... taki urok komentowania malych probek ;-)

 

PS. W tym dealu z Durantem to o co chodzi? Nr 1 rankingu idzie w dealu za 3 średniaków (nikt z trójki nie jest nawet w top 40), poważnie?

Tez mnie dziwi jak tanio poszedl [dopisek: dla osob z zewnatrz Lou, Embiid i Crowder].

Wrecz sie zastanawialem czy to nie pomylka, ale pytanie na privie nie doprowadzilo do takiego wniosku.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj Wilq, nie gadam z Tobą. W momencie gdy mnie raczyłeś umieścić w gronie faworytów to zacząłem iść na dno i to tak gwałtowanie jakby mi ktoś przywiązał 5 ton ołowiu do szyi. Pewnie w przerwach pomiędzy pisaniem postów na forum siedzisz i wbijasz szpilki w lalki voodoo? Może już odpuść tej mojej lalce i weź sobie inną na warsztat, bo ja na średnich już wyleciałem chyba z pierwszej 10-ki...

 

PS. W tym dealu z Durantem to o co chodzi? Nr 1 rankingu idzie w dealu za 3 średniaków (nikt z trójki nie jest nawet w top 40), poważnie?

Jak ja tonowałem głosy to też skutecznośc moich spadła ;)

 

PS. Nie kumam dealu z Durantem - w sumie dla obu stron ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie kumam tej wymiany. Przeanalizowalem ja troche i tak jak jestem przeciwnikiem vetowania bo nie lubie przeszkadzac komus w grze bo wychodze z zalozenia ze kazdy wie co robi to jednak jak spojrzalem na fb-ninja i zobaczylem ze roznica wartosci wynosi 0,40 i w ze w zasadzie na wszystkich statsach, poza blokami i nieznacznie trojkami i FG, zyskuje Kemizo to zavetowalem transfer. Ale zakladam ze i tak wymiana przejdzie.

 

Ups. Jednak nie przeszla... no to teraz sie zacznie...

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.