Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, chyba Wilq mocno się zdziwisz...

 

Mój team nie jest zbyt fajnie zbilansowany, ale Booker zabawi się w zeszłorocznego McColluma, Parsons zanotuje upside, a Okafor? Bez Noela, bez Simmonsa, no musi dostać minuty. Fajnie byłoby tylko zrobić coś z asystami i blokami, ale czy potrzebuję najwięcej rzeźbienia?

 

Ale spoko, lubię atakować z tylnego siedzenia, także dzięki za prognozy z życzeniami, żeby się nie sprawdziły ;)

 

Nie mogę się doczekać sezonu. Booker to facet z rzędu sky is the limit, nie będę walczył pewno o podium, ale fajnie tego gracza mieć w zespole...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, chyba Wilq mocno się zdziwisz...

Oj chyba potraktowales to zbyt osobicie ;-)

Ale mialem nadzieje, ze wyjda z tego takie wlasnie dyskusje, wiec dzieki za to! 

 

Mój team nie jest zbyt fajnie zbilansowany

To brzmi jak problem wymagajacy rzezbienia, nie? ;-)

 

ale Booker zabawi się w zeszłorocznego McColluma,

Masz 100% pewnosci, ze tak bedzie czy to bardziej zyczenia?

 

Parsons zanotuje upside

Jak tylko pojawi sie na boisku, a nie zapowiada sie to zbyt szybko.

 

a Okafor? Bez Noela, bez Simmonsa, no musi dostać minuty.

Nie jestem przypadkiem rezerwowym za Embiidem? A to nawet pomijajac powrot Noela...

 

Fajnie byłoby tylko zrobić coś z asystami i blokami, ale czy potrzebuję najwięcej rzeźbienia?

To byl eufemizm ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi jak problem wymagajacy rzezbienia, nie? ;-)

Niekoniecznie. Ruchy są niezbędne, ale nie od razu i nie na siłę. Zresztą niezbilansowany team też może walczyc o coś, warunkiem jest posiadać niezłe inne kategorie.

 

 

Masz 100% pewnosci, ze tak bedzie czy to bardziej zyczenia?

100% pewności nigdy nie ma, ale bym się zdziwił, gdyby albo on temu nie podołał, albo by nie otrzymał tylu niezbędnych minut.

 

 

Jak tylko pojawi sie na boisku, a nie zapowiada sie to zbyt szybko.

A ja odwrócę stwierdzenie - nie zapowiada się na dłuższą pauzę. Na razie opuści na 100% opener.

 

 

 

 

Nie jestem przypadkiem rezerwowym za Embiidem? A to nawet pomijajac powrot Noela...

Jest. Ale Embiid nie wyrasta mi na jakiegoś dominatora, by Okafor nie dostał minut. Zresztą szczerze mówiąc, na Grega Odena też wszyscy czekali...

Jeśli by Okafor tak nagle zniknął w rotacji, byłby to chyba pierwszy od niepamiętnych czasów przypadek, że top3 draftu po dobrym debiutanckim sezonie został zepchnięty jako sophomore w otchłań...

 

To byl eufemizm ;-)

Jeśli tak, to jestem ciekaw jakbyś ocenił, co należy zrobić z moim teamem dosłownie? Zrewolucjonizować? Wypieprzyć większość? 

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ruchy są niezbędne, ale nie od razu i nie na siłę. Zresztą niezbilansowany team też może walczyc o coś, warunkiem jest posiadać niezłe inne kategorie.

Tak jest w tym przypadku? Ktore swoje kategorie uwazasz za mocne, a ktore za slabe?

Bo wg mnie jest wiecej tych drugich.

 

100% pewności nigdy nie ma, ale bym się zdziwił, gdyby albo on temu nie podołał, albo by nie otrzymał tylu niezbędnych minut.

U niego minuty to mniejsze zmartwienie niz co z nimi zrobi.

Skoki z zera do 30$ jednak rzadko sie zdarzaja, wiec jestem ostrozny w ich typowaniu.

 

A ja odwrócę stwierdzenie - nie zapowiada się na dłuższą pauzę. Na razie opuści na 100% opener.

Jak to sie nie zapowiada? Po wielu miesiacach offseason nie ma nawet terminu na powrot. To nie brzmi jak czerwona flaga?

 

Jest. Ale Embiid nie wyrasta mi na jakiegoś dominatora, by Okafor nie dostał minut.

Nie musi byc dominatorem, kluczowe zeby Sixers w Embiidzie pokladali wieksze nadzieje [a tak raczej jest].

 

Jeśli tak, to jestem ciekaw jakbyś ocenił, co należy zrobić z moim teamem dosłownie? Zrewolucjonizować? Wypieprzyć większość?

Teraz to juz trzeba zobaczyc co masz, co sie sprawdzilo, co bedzie mozna sprzedac, a co wywalic.

Pisalem to w sensie, ze potrzebne sa wzmocnienia z FAsow lub trejdami zeby myslec o srodku stawki.

 

A nie lubie okreslac czyjejs druzyny jako marna/slaba bo po prostu uwzgledniam mozliwosc, ze sie grubo myle i ze autor na pewno ja ocenia wyzej niz ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wszystkich ogromna prosbe. Ale najpierw kilka slow wprowadzenia.

Rzadko siedze w domu przy kompie wiec zazwyczaj wszystko co w necie robie w telefonie. W telefonie bardzo latwo i wygodnie da sie grac robiac wszystko w telefonie. Niestety juz trudniej i mniej wygodniej a przede wszystkim wolniej jest rozmawiac i prowadzic negocjacje bezposrednio z dana osoba. Pisanie tutaj na forum ogolnym albona privie nie jest wygodne i zajmuje wiecej czasu. Pisanie maili tez jest srednio wygodne. Najszybciej i najsprawniej mozna to robic przez messengera (zwanego kiedys smack talkiem) w aplikacji yahoo fantasy.

Niestety mam wrazenie ze nie wszyscy maja ta aplikacje i dlatego wiekszosc moich wiadomosci tam wysylanych pozostaje bez odpowiedzi.

I tutaj pojawia sie moja prosba. Czy wszyscy mogliby zainstalowac sobie aplikacje na telefon? Uwierzcie mi ze komunikacja i gra w fantasy bedzie znacznie szybsza i prostsza.

Jest tylko jedno male utrudnienie. W massengerze w aplikacji mozna pisac na ogolnym forum ligi lub lig (jesli ktos gra w kilku) ale rowniez bezposrednio (private) i tak jak przy pisaniu na forum ogolnym pojawia sie przy nazwie uzytkownika nazwa druzyny ktora gra, tak przy pisaniu bezposrednim trudno jest czasem zorientowac sie do kogo pisac poniewaz na liscie osob ktore graja w danej lidze (jak zejdzie sie nizej to jest lista "other friends from league" ) uzyte sa nazwy uzytkownikow takie jakie byly podane przy rejestracji na yahoo.

Stad moja druga prosba zeby kazdy sprawdzil jak jest zarejestrowany na yahoo (na stronie,w prawnym gornym roku przy ikonkach ustawien i maila jest nazwa profilu. Po najechaniu na nazwe pojawia sie opcja account info i jak w to wejdziemy pojawia sie informacja pod jaka nazwa jest sie zarejestrowanym). Zazwyczaj jest to imie i nazwisko. Potem napiszcie tutaj lub na ogolnym w messengerze kto jest z jakiej druzyny.

Czesc z Was udalo mi sie skojarzyc bo patrzac na tabele w aplikacji pod nazwami druzyn sa wasze nazwy uzytkownikow i czasem po ksywkach albo imionach skojarzylem kto na liscie w messengerze jest z jakiej druzyny ale czasem jest to niemozliwe.

Jeszcze w zeszlym roku to co napisalo sie w messengerze z aplikacji pojawialo sie rowniez jako "smack talk" po zalogowaniu sie na stronie yahoo w danej lidze. Niestety w tym roku smack talk na stronie nie dziala wiec zeby faktycznie wszyscy mogli szybko do siebie pisac musieliby wszyscy miec aplikacje w telefonach.

Z gory wielkie dzieki jesli dostosujecie sie do mojej prosby a i sami zobaczycie ze tak jest latwiej. (Mozna sobie ustawic powiadomienia lub je wylaczyc)

Strasznie sie rozpisalem i pewnie malo zrozumiale i za bardzo rozwlekle opisalem o co mi chodzi ale to dlatego ze juz z niektorymi z Was pisalem w tym messengerze i jakos nie moglismy sie zrozumiec o co mi chodzi i czego gdzie szukac wiec teraz zeby inni juz tez wiedzieli co i jak to opisalem to najdokladniej jak sie da ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem tego tapatalka i wcale nie jest na nim jakos szczegolnie wygodnie. Moim zdaniem tez jest slaby. Messenger na apce yahoo tez jest slaby ale przynajmniej wszystko w jednym miejscu jest.

 

odczytałem tę wiadomość na tel. i wysłanie PM testowego przez tapatalka do Ciebie - zajęło mi to 3 sek :) 

 

Nie ma szans żebym Cię znalazł w tym masangerze kiedy mam kilka lig i listę kilkudziesięci GMów do wyboru, którzy inaczej się nazwywają w massengerze niż w ligach czy tu na forum.

 

Jak wspomniałem. jako jakiś dodatkowy kanał komunikacji to ok. Ale ogólnie nie licz na to że się ktoś specjalnie przerzuci na ten kanał komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przy graniu w kilku ( wiecej niz dwoch) ligach pisanie PMow na messengerze w apce byloby trudne. Moze (zapewne tak jest) Ja po prostu slabo ogarniam Tapatalka bo jakos wydaje mi sie tam wszystko malo czytelne poza tym wole miec wszystko w jednym miejscu. Ale rozumiem i szanuje kazdego decyzje w tej sprawie. To byla tylko moja prosba/pytanie. Mimo wszystko innych zachecam do korzystania z aplikacji ;)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telefonie bardzo latwo i wygodnie da sie grac robiac wszystko w telefonie.

;-)

 

Najszybciej i najsprawniej mozna to robic przez messengera (zwanego kiedys smack talkiem) w aplikacji yahoo fantasy. Niestety mam wrazenie ze nie wszyscy maja ta aplikacje i dlatego wiekszosc moich wiadomosci tam wysylanych pozostaje bez odpowiedzi.

Ja nie mam, wiec tak testowo moglbys mi wyslac jakies pytanie zeby zobaczyc co sie stanie?

 

Jest tylko jedno male utrudnienie. W massengerze w aplikacji mozna pisac na ogolnym forum ligi lub lig (jesli ktos gra w kilku) ale rowniez bezposrednio (private) i tak jak przy pisaniu na forum ogolnym pojawia sie przy nazwie uzytkownika nazwa druzyny ktora gra, tak przy pisaniu bezposrednim trudno jest czasem zorientowac sie do kogo pisac poniewaz na liscie osob ktore graja w danej lidze (jak zejdzie sie nizej to jest lista "other friends from league" ) uzyte sa nazwy uzytkownikow takie jakie byly podane przy rejestracji na yahoo.

Stad moja druga prosba zeby kazdy sprawdzil jak jest zarejestrowany na yahoo (na stronie,w prawnym gornym roku przy ikonkach ustawien i maila jest nazwa profilu. Po najechaniu na nazwe pojawia sie opcja account info i jak w to wejdziemy pojawia sie informacja pod jaka nazwa jest sie zarejestrowanym). Zazwyczaj jest to imie i nazwisko. Potem napiszcie tutaj lub na ogolnym w messengerze kto jest z jakiej druzyny.

Jakby co staralem sie powiazac wszystkich do Yahoo w pierwszym poscie watku kazdej ligi.

AFAIR kiedys byla na Yahoo opcja wybierania jak sie powinien wyswietlac profil, ale teraz tego nigdzie nie widze.

 

 

 

Sorry ale ten massenger jest strasznie słaby. Jako dodatkowy kanał komunikacji to ok. ale na pewno nie jako podstawa.

Zainstaluj sobie Tapatalka jeśli siedzisz tylko na telefonie i pisanie PM na forum jest szybsze niż wiadomości przez ten massenger.

odczytałem tę wiadomość na tel. i wysłanie PM testowego przez tapatalka do Ciebie - zajęło mi to 3 sek :smile: [...] 

Jak wspomniałem. jako jakiś dodatkowy kanał komunikacji to ok. Ale ogólnie nie licz na to że się ktoś specjalnie przerzuci na ten kanał komunikacji.

Yup, ciezko zmieniac wieloletnie przyzwyczajnia bo akurat Tobie tak jest wygodniej.

Do tego potrzebna bylaby zdecydowanie lepsza alternatywa co raczej nie ma miejsca w tym przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiLQ masz juz teraz ta apke w telefonie? Bo jak nie masz to nie mam po co wysylac wiadomosci bo tylko tam Ja mozesz odczytac. Zreszta jedna wiadomosc juz Ci tam kilka dni temu wyslalem. Ale teraz na Twoje zyczenie wyslalem jeszcze jedna

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

W messengerze na pace piszac bezposrednio jestes podpisany Michal Wilczynski. Chyba ze to nie Ty ;P

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wiLQ masz juz teraz ta apke w telefonie? Bo jak nie masz to nie mam po co wysylac wiadomosci bo tylko tam Ja mozesz odczytac. Zreszta jedna wiadomosc juz Ci tam kilka dni temu wyslalem. Ale teraz na Twoje zyczenie wyslalem jeszcze jedna

Dzieki za test.

Nie mam apki i nie chce miec, wiec jakby co potwierdzam, ze na stronach nie widac jakbym cokolwiek dostal.

W zwiazku z tym jesli bedziesz pisal ta forma nie traktuj braku odpowiedzi z mojej strony jako olanie wiadomosci tylko brak mozliwosci jej odczytania ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to robisz, ze przy rozmienianiu graczy dostajesz takie promocje? ;-)

Love [24$] za Miroticia [13], RHJ [11] i Matthews [9] to tak jakby ten ostatni byl gratis...

a w szacowanych wartosciach wychodza mi jeszcze wieksze roznice, wiec chcialbym poznac Twoja magie ;-)

Bo przekonac kogos kilka dni po drafcie do takiej wymiany to mi sie jakos nie udaje...

 

OMFG dopiero teraz dokładniej się przyjrzałem się temu dealowi i oczom nie wierzę... Wprawdzie Łysy i tak miał jeden z najsłabszych teamów ale do środka tabeli tracił 7 punktów i dosyć łatwo mógł powalczyć, natomiast po wymianie (traci wg mnie na średnich 6 punktów) jest ostatni i traci dalej 7 punktów, ale...do 14 ekipy, z bardzo niewielkimi szansami na awans.

 

Za to Radek (Nocna Straż) zyskał 6 punktów i jest u mnie nr 2. Chyba wiLQ na korepetycje do Radka się zapiszemy - ale obawiam się, że będą płatne ;)

 

PS. Możesz Wrobel powiedzieć czym się kierowałeś w tej wymianie, że oddałeś 3 solidnych rolsów za de facto 1 Lova,który do niczego nie był Ci potrzebny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy dzień za nami i tak jak nie wiedziałem na co mi Rose, tak nie wiem nadal. Typek, który będzie rzucał swoje, ale na cegłówkach i zapodawał kilka strat przy marnej ilośći asyst nie jest za bardzo przydatny. Najgorsze, że zanim się nie ogarnie, nic za niego nie otrzymam. 1 asysta. WTF? Jak ktoś by go chciał, nie będzie większego problemu, on chyba do czasu powrotu Greena pobędzie w teamie, potem wylatuje na FA. Zapchajdziurą miał być Crabbe, wzięłem go rzutem na taśmę i nieźle chłopak odpalił. Nie wiem, co pokaże dalej, ale ma szansę być tą wartością dodaną.

Zazdroszczę Tłokom Leonarda. Zdeptał Stefka, a SA pojechało po GSW jak po łysej kobyle. Coś mi się zdaje, że jeśli Kawhi tak jedzie po GSW, to zapowiada się zabójczy jego sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wiLQ czujesz bez AD? :playful:

Dokladnie tak jak to opisalem po drafcie...

"potencjalnie zwrotny moment" i szkoda, ze bug zadecydowal, ze skonczylo sie na takiej niskiej cenie.

 

BTW, wychodzi mi, ze te dwa mecze byly warte 1/10 jego pensji ;-)

 

Ale w sumie to przerazajace, ze on gra po 40+ minut i odwala takie statystyczne wyczyny, a Pelikany przegrywaja i nawet nie byli szczegolnie blisko do wygranej. Kiepsko to wrozy na druga czesc tego sezonu bo zanim wroci kawaleria moga byc juz w takim dolku, ze playoffy beda poza zasiegiem.

 

Co do pierwszych wrazen wobec mojej druzyny to 3/4 najdrozszych zawodza, wiec musi byc slaby poczatek, ale ciezko wpadac w panike po paru slabszych meczach, wiec wciaz mi sie wydaje, ze bedzie dobrze skoro solidna glebie jak najbardziej widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.