Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Mikowal, to nie były do końca pretensje, bardziej mi chodziło o to, iż mój idol z premedytacją wykorzystał Twoją chęć na Butlera. I w sumie ja jemu się nawet nie dziwię, po prostu Ty powinieneś to przemyśleć bardziej. Jak pisałeś, że nie byłeś do końca przekonany, to mogłeś na to jednak nie iść. Choć ze mnie kiepski ekspert, bo sam zrobiłem nieudane trejdy w 1 lidze. Więc co ja mogę radzić - ale jednak może chyba lepiej robić wymiany, co do których nie trzeba "ulegać".

 

Ale zdziwiłem się, że wymiana została zawetowana, niemniej cieszy mnie, że nie tylko ja miałem ambiwalentne odczucia. 

Dostało się jednak mnie, bo ja to postanowiłem napisać na forum - ale mi to zwisa, za to wiem, z kim można dyskutować na argumenty, a z kim nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samej istoty veta. Jeśli Ty uważasz, że sama idea tego jest wpierdalaniem się w czyjeś wymiany, to ok, masz takie prawo, ale chyba po to zostało to wprowadzone  (na marginesie, jeśli tego nie wiesz: nie przeze mnie), żeby była możliwość tego stosowania. I to jest moje prawo i nie muszę się wiecznie tłumaczyć, kiedy i dlaczego to wcisnę. Mogę, ale nie muszę.

 

 

Czyli masz prawo do weta w każdej sytuacji bo masz dostępny taki przycisk? OK.

 

A więc ja mam np. teraz prawo do wyjebania każdego gracza z mojego składu na FA bo mam dostępny przycisk DROP PLAYER ? OK.

 

Jeśli nie mam takiego prawa proszę wskaż mi punkt w regulaminie, który mi tego zabrania. Dokładny punkt regulaminu poproszę. Jestem w LM drugi sezon z rzędu i sporo osób pisze, że nie ma ona dla Was znaczenia większego (sam chyba napisałeś że to "tylko LM") więc nie pogniewacie się jak Wam zrobię małą walkę na waiwerach. Nie wszyscy naraz ale sprawdzajcie regularnie będę podrzucał łakome kąski Westbrook, Butler, Davis za chwilę będą dostępni na FA. Ale wcześniej polecą małowartościowi Mills czy inny Mathews.

 

W sumie mam prawo budować drużynę przez draft później przez FA i również przez trejdy(tu możecie wetować) do moich ruchów z FA nikt nie powinien się przypierdzielać bo mam prawo wykorzystać przyciski dostępne w Yahoo! - chyba że ktoś mi wskaże punkt reglaminu który tego zabrania.

 

ps. czekam do jutra i zaczyna się promocja!

 

.

 

.

 

To oczywiście żart, żeby pokazać jaką argumentację dla idiotów tu stosujecie z tym wetem i prawem do dowolnego wcisknia tego przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać, ale masz rację - masz prawo wywalić na FA kogo chcesz, a reszcie nic do tego, bo to Twój skład. Podobnie każdy ma prawo do wetowania z dowolnych powodów, ponieważ każdy może oddać swój jeden głos weta z dowolnych powodów.

 

Kontrowersje będą zawsze, bo jest mnóstwo grup, które inaczej interpretują weto i używają go w przeróżnych sytuacjach.

 

Natomiast od razu mówię, że wg mnie wprowadzenie zasad weta jeszcze bardziej zepsuje rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mam takiego prawa proszę wskaż mi punkt w regulaminie, który mi tego zabrania. Dokładny punkt regulaminu poproszę. Jestem w LM drugi sezon z rzędu i sporo osób pisze, że nie ma ona dla Was znaczenia większego (sam chyba napisałeś że to "tylko LM") więc nie pogniewacie się jak Wam zrobię małą walkę na waiwerach. Nie wszyscy naraz ale sprawdzajcie regularnie będę podrzucał łakome kąski Westbrook, Butler, Davis za chwilę będą dostępni na FA. Ale wcześniej polecą małowartościowi Mills czy inny Mathews.

 

W sumie mam prawo budować drużynę przez draft później przez FA i również przez trejdy(tu możecie wetować) do moich ruchów z FA nikt nie powinien się przypierdzielać bo mam prawo wykorzystać przyciski dostępne w Yahoo! - chyba że ktoś mi wskaże punkt reglaminu który tego zabrania.

Pomijajac, ze to byl kiepski zart to jest taki punkt:

"Typowymi zadaniami komisarza ligi jest ustalenie terminu draftu pasującego wszystkim uczestnikom, przygotowanie ligi na Yahoo zgodnie z przyjętymi ustawieniami, zaproszenie tam wszystkich graczy z danej ligi oraz rozstrzyganie wszelakich wewnętrznych sporów jeśli jakieś się pojawia."

Wywalenie gwiazd w reakcji na weto jak najbardziej sie kwalifikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie byłoby weto to mogę wywalać?

Za miesiąc mogę zrobić dowolny ruchu na FA czy komisarz może mi na podstawie tego punktu powiedzieć jak mam grać i kogo mogę a kogo nie mogę wywalić?

 

Mam dostępny przycisk więc mam prawo czy nie? To jak to w końcu jest? Gramy zgodnie z regulaminem czy takie dowolne interpretacje będziemy robić?

 

W tym punkcie nie widzę informacji kogo można zrzucać a kogo nie. Od jakiego rankingu mogę zrzucać? Liczy się na średnich czy totalach? Za 7,30 czy cały sezon? Komisz analizuje Y! Czy patrzy po ranku na ninji?

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak nie byłoby weto to mogę wywalać? Za miesiąc mogę zrobić dowolny ruchu na FA czy komisarz może mi na podstawie tego punktu powiedzieć jak mam grać i kogo mogę a kogo nie mogę wywalić? Mam dostępny przycisk więc mam prawo czy nie?

Dobrze wiesz jakie sa odpowiedzi bo grasz w fantasy od lat, nawet w tej lidze!

Nie pamietam bys zglaszal jakies zastrzezenia wobec komisza.

 

To jak to w końcu jest? Gramy zgodnie z regulaminem czy takie dowolne interpretacje będziemy robić? W tym punkcie nie widzę informacji kogo można zrzucać a kogo nie. Od jakiego rankingu mogę zrzucać? Liczy się na średnich czy totalach? Za 7,30 czy cały sezon? Komisz analizuje Y! Czy patrzy po ranku na ninji?

Sprobuj napisac regulamin, ktory zawiera odpowiedzi na wszystkie mozliwe szczegolowe pytania.

Jak widac mi sie nie udalo.

 

Zas odpowiadajac ogolnie na pytanie jako komisz przyjmuje punkt widzenia, ze kazde wywalenie zdrowej gwiazdy wywola spor w lidze bo ktos dostanie ja za darmo co niesprawiedliwie zaburzy uklad w lidze, wiec za uzasadnione uznaje cofanie takich ruchow i juz kilka razy tak zrobilem. Nie zaluje i nie bylo protestow, wiec przyjmuje, ze to wlasciwe rozwiazanie.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wtrącać bo to nie moja piaskownica ale nie wytrzymam.

Jak zrobiliście tutaj kabaret przy pierwszym vecie (moim zdaniem kompletnie nieuzasadnionym)

to trudno się dziwić że teraz też macie veto - widać że niektórzy traktują wciśnięcie VETO

jako sposób na rozładowanie frustracji.

 

Jeżeli jak czytałem w pierwszym vecie obie strony potwierdzały

że chciały tej wymiany to po co było się wtrącać,

co z tego że była w czyjejś ocenie nierówna??

To nie był wałek, tak samo jak i ten teraz nie wygląda jak żaden wałek.

Durant czy Butler to żadni bogowie że są nietrejdowalni, tak samo jak można za nich przepłacić, tak samo można dać za mało.

 

A tak sobie zrobiliście towarzystwo wzajemnej adoracji, picia kawki z odsuniętym małym paluszkiem i wciskania guzika veto przy każdym dealu.

 

Współczuję tym aktywnym co chcieli dealować, kombinować, negocjować i badać teren.

W dealach w założeniu chodzi o zysk dla siebie - im większy tym lepiej, nie ma się co oszukiwać.

Ubieracie to jakieś ranki, algorytmy, $$$, trendy i ninje ale WTF??

Chodzi o to żeby oskubać drugiego, szybciej niż zrobi to ten trzeci i nie ma co do tego dorabiać górnolotnych teorii o zaburzeniu ligi.

 

W tym sezonie jednak widzę że to LM pobije himalaje hipokryzji.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad taki wniosek?

A taki artykulik kiedyś przeczytałem jak pisałem projekt szkoleniowy dla rugbystów i sam się zdziwiłem ;)

http://www.wroclaw.pl/kontuzje-w-sporcie-gdzie-jest-ich-najwiecej

 

Spokojnie przekonasz jak wrzucisz jakies zestawienie pokazujace zwiazek USG% z kontuzjami.

Rozumiem, że w dzisiejszych czasach sama logika nie wystarcza ;)

Tabela 3 jeśli dobrze pamiętam https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4974851/

Co ciekawe wydawać by się mogło, że wiek ma istotny wpływ. Co ciekawe wcale tak nie jest https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3445097/#section4-1941738109357303title

 

Aha, to juz powinni sie polozyc i zaczac plakac, a nie probowac...

A GSW spocząć na laurach i przestać starać bo Ty ich mianowałeś nr 1? Trochę jałowa ta dyskusja i co to ma do rzeczy z prognozą opuszczonych meczy Klaya i DMR?

Klay opuścił od 2012 roku aż 8 meczy (od kilku lat nie przekracza 34MPG, przy USG% nieco ponad 26%), Rodzyn 29 (36,5MPG, od 4 lat USG% nie spada poniżej 28%, w tym sezonie ponad 34% i jest rok starszy)

 

Huh? Ze co? Butler, Mills i Allen [77$] za Ariza, Batum, Teague [78$].

Jak takie wymiany sa wetowalne to ja nie wiem jakie sa te normalne...

Haha, nawet sobie porównać nie zdążyłem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcos

Tylko nie próbuj teraz mi dopisać że vetowalem.

Choć za to veto z Durantem nie chce mi się za bardzo już tu grać i jestem sfrustrowany

to ja veta nie wciskałem i tyle.

 

Ale zgadzam się - to kabaret.

Nic Ci nie dopisuję, nie taki był sens tego co napisałem.

Bardziej mi chodziło o to że w założeniu wszyscy gramy w roto i się staramy wygrać,

i podejmujemy odpowiedzialne decyzje. I nie mylić tego z dobrymi bo z tym bywa różnie - odpowiedzialne w znaczeniu - zaakceptowałem deal i znam wszelkie z tym związane konsekwencje.

A nie ma nic gorszego jak ktoś próbuje robić za tatusiów i uczyć innych jak to się nie znają i jak tak mogli dać się oszukać/oskubać/omamić/namówić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to pewnie kara spotkala za moje veto wymiany Kemizo ;P Jednak wcale Kemizo nie posadzam o robienie na zlosc i vetowanie tej mojej wymiany.

Z tym vetem to temat rzeka i never ending story bedzie. Zaluje troche ze wtedy to veto wcisnalem bo zaczynam chyba dochodzic do wniosku ze veto powinno byc po prostu zniesione zeby kazdy w kwestii wymian mial wolna reke bo jak ktos glupi nie przemysli nie wie co robi nie zna sie i nie umie grac to niech traci a madry sprytny i znajacy sie na rzeczy zyskuje. W koncu kazdy odpowiada za wlasne czyny. Nie zmienia to faktu ze tamta wymiana Kemizo moim zdaniem nadawala sie na veto bo Kemizo zyskiwal w niej na kazdej kategorii (zupelnie nie istotne jest jacy zawodnicy brali udzial w wymianie) i dlatego mozna uznac wymiane za niesprawiedliwa. W mojej wymianie i Ja i szkoda-czasu zyskiwalismy na paru kategoriach wiec jak nie patrzec na rankingi i nazwiska to byla to wymiana sprawiedliwa.

Dla mnie juz po sprawie. Ten temat ze swojej strony zamykam. Nie mam do nikogo pretensji. Time to move on. Szukam dalej.

Zainteresowanych zapraszam do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze chyba troche za duzo oddaje albo za malo dostaje w zamian. Mam nadzieje ze nie wyjde na tym gorzej niz na wymianie DMC za Kembe (to byla chyba jedna z gorszych wymian w mojej karierze w fantasy).

Coz...zdawalem sobie sprawe ze place dosc spora cene za Butlera i Millsa ale mimo wszystko uwazam ze wymiana nie nadawala sie na veto.

Poniewaz wiedzialem ze cena jest wysoka to przez kilka dni negocjowalem ze szkoda-czasu. Bylo kilka wersji wymiany (proponowalem miedzy innymi Butler za Ariza+Batum+Turner i Butler+Mills+Matthews za Ariza+Batum+Teague) jednak, jak juz pisalem wczesniej, potrzeba i chec zmian zmusila mnie do przystania na warunki szkoda-czasu. Twardy z niego negocjator Ja sie nie poddawalem ale w koncu uleglem. Wyszlo jak wyszlo.

Jeszcze raz podkresle ze wiedzialem ze oddaje troche za duzo ale jednoczesnie wciaz uwazam ze wymiana nie nadawala sie na veto.

Nie pisalbym co kilka dni ze zaluje wymiany Kemba-DMC...

Nie udalo sie coz...trzeba szukac dalej. Szkoda tylko ze na pakiet Ariza+Batum a nawet razem z Teague nie bylo wiecej chetnych (poza bulkiem do ktorego oferty po prostu nie bylem przekonany).

Moze teraz kiedy juz widac jaki jestem zdesperowany i jak latwo mnie oszukac na wymianie znajdzie sie wiecej chetnych i wiecej ofert.

Szanowny kolego Mikował - nie wiem czy mam Ci współczuć, że Twoja wymiana dostała Veto, czy gratulować, że liga Cię uratowała, bo uważam, że wyszedłbyś na niej gorzej niż na Kemba za DMC. Jednakże w związku z tym, że ostatnie Twoje posty zaczynają być irytujące poprzez sugestię jakobym Cię "wykorzystał" to zwróć uwagę na kilka istotnych kwestii:

1. Ja po wymianie spadłem z pierwszej pozycji i straciłem 7,5 punktów roto, Ty po wymianie zyskałeś +4.

2. Obu panów dzielą 2 pozycje w rankingu za 2016/17 i niewielka różnica w wartości roto i podobnie było w zeszłym na korzyść Kemby.

k2ebmt.jpg

 

3. Ty dzięki wymianie chciałeś poprawić FG (choć akurat to mnie dziwiło bo raczej docelowo na FT bym liczył u Ciebie), 3p, AST, STL i TO, mi zależało na FG, PTS, REB i BLK.

Generalnie Ty dostałeś co chciałeś, ja niekoniecznie (wolałbym lepsze FG zamiast tych 3p) ale to Ty ciagle narzekasz! Dajże już spokój.

Mam Ci tego DMC oddać po tym jak mi rzuca od 2 tyg 26FGA/PER G na 39% skuteczności (dla porównania Kemba na 48%)? Bo naprawdę nie rozumiem po co o tym piszesz w praktycznie każdym poście jak bym Cię oszukał...

 

Dlatego też chciałem Ci powiedzieć przy okazji tego veta, że być może kilku GM uratowało nasze forum od jednego wielkiego narzekania jak to zostałeś poszkodowany w wymianie (bo niewatpliwie zacząłbyś patrzeć jak Batum z Teague zaczynają poprawić swoje FG% i pozycje, a Butler który za ost m-c gra top 5 w końcu dostanie zadyszki).

Musisz przestać patrzeć na grę i wymiany z perspektywy 5 czy 10 meczów, bo to nie jest H2H i musisz patrzeć długoterminowo. I przede wszystkim jak nie jesteś pewien jakiejś wymiany - TO JEJ NIE RÓB. Unikniemy zbędnego narzekania, wet i idiotycznych dyskusji z wyzwiskami...

 

Tyle ode mnie i życzę powodzenia w kolejnych wymianach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rrrany. Dannygd to mial byc taki zarcik ;) Ja wcale nie uwazam ze mnie oszukales. Wyszlo jak wyszlo zreszta masz racje ze wcale az tak zle nie jest.Masz tez racje ze niepotrzebnie tyle o tamtej naszej wymianie wspominam. Taki juz jestem ze lubie sobie troche ponarzekac ;) Kazda wymiane dokladnie analizuje i spedzam nad tym sporo czasu tylko jakie moje decyzje przynosza efekt to juz druga sprawa. Jesli nie chcecie to moge nie pisac tutaj o swoich przemysleniach i wrazeniach po dokonanych wymianach skoro Was to irytuje. Nie wiedzialem tez ze to wszystko Cie az tak zdenerwuje dannygd i jeszcze raz podkreslam ze nie uwarzam ze mnie "wykorzystales" ;P

Wrzuccie chlopaki troche na luz. Ja jestem strasznie wkrecony w ta gre i mega sie angazuje ale jak sie robi taki niezdrowy klimat to mi sie troche odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ do Ciebie nie mam żadnych pretensji, robisz super robotę tu na e-nba, lubię Cię choć nieraz te twoje pytania i przydługie wywody mnie wkurzają ;) Ale tutaj pech chciał że jesteś komiszem musisz jakoś sobie z tym poradzić. 

 

 

jest taki punkt:
"Typowymi zadaniami komisarza ligi jest ustalenie terminu draftu pasującego wszystkim uczestnikom, przygotowanie ligi na Yahoo zgodnie z przyjętymi ustawieniami, zaproszenie tam wszystkich graczy z danej ligi oraz rozstrzyganie wszelakich wewnętrznych sporów jeśli jakieś się pojawia."
 

 

Jak już napisano kilkakrotnie ta liga to kabaret i farsa. Mistrz ligi zostanie wyłoniony przez kolegów którzy robią ruchy pod siebie tak aby nikt tego nie zauważył. Większość GMów pisze, że liga nie ma prestiżu, sprawdzają różne warianty tutaj, testują różne taktyki bo gra jest o nic. Więc ja również potestuję w tym sezonie jeśli kolesiostwo uniemożliwia mi normalne grania. Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem.

 

Na podstawie tego punktu który przytoczył wiLQ wnoszę na wstępie o zbadanie sprawy kolesiostwa w tej lidze. Wetowania pod kolegów aby wyeliminować innych GM z walki o wygraną. Top ligi to leszcze bojące się o swoją pozycję i koledzy wciskający weto pod siebie. Proszę o zbadanie sprawy. Sugeruję aby sprawdzić czy nie grają razem w innych ligach (tam zapewne będą również przypadki wetowania gdzie nie pasował im deal - pewnie nawet nawoływali do tego i pisali, że wetują tylko dlatego bo mają taki przycisk lub robią to bo kogoś znają i niby chcą go ochronić + jeszcze inne bzdury. Może nawet jak ktoś napisał im kilka słów prawdy doprowadzili do jego zbanowania na forum.

 

A tak sobie zrobiliście towarzystwo wzajemnej adoracji, picia kawki z odsuniętym małym paluszkiem i wciskania guzika veto przy każdym dealu.

Współczuję tym aktywnym co chcieli dealować, kombinować, negocjować i badać teren.
 

 

i cytat z innego wątku dannyg go przytoczył

 

 

grałem kiedyś w takiej lidze, gdzie 2 kolegów się dogadywało, że jeden puntuje FT, a drugi nie, brali graczy tak aby nie wzbudzać podejrzeń (np. ktoś wział Duranta, po czym niby trafiał się ktoś z gorszym FT (ale nie Drummond czy DAJ) a ten drugi robił trochę na odwrót. Ktoś się spyta po co? 

 

Bo jak kilku graczy w lidze puntuje FT to ceny ceglanych gracy szybują w górę, a tak ten co miał Duranta za 90$ miałby problem z resztą solidnej ekipy bez słabych kategorii, ale na takich ze słabym FT było go stać...  Drugi na odwrót, budował ekipę zrównoważoną bez puntu, ale na Duranta by go nie było stać. A tak... obaj byli bodajże 3 sezony pod rząd na podium (2 wygrali) aż dosyć liberalna (w stosunku do weta) ekipa pozostałych graczy się wkurzyła i liga się rozpadła  ;)

 

który utwierdza mnie w przekonaniu :) że tu też mamy wałek tylko w trochę innej postaci. Proszę o jego zbadanie. W LM ci GMowie działają na zasadzie - przeszkadzamy innym się wzmocnić to może w końcu wygramy. Tak działają sfrustrowani wciskacze VETO. Nie padł żaden argument dlaczego ten trade został zawetowany.

 

A więc komisarz dopuszczając do takiego obrotu sprawy dopuszcza logikę działania -jest dostępny przycisk więc można go wciskać.

 

Zatem ja proszę jeszcze raz o wyjaśnienie i wskazanie punktu w regulaminie, który mi będzie zabraniał dowolnych ruchów na FA. Dokładny punkt regulaminu poproszę. Mam prawo budować drużynę przez draft, później przez FA i również przez trejdy (tu możecie wetować) do moich ruchów z FA nikt nie powinien się przypierdzielać bo mam prawo wykorzystać przyciski dostępne w Yahoo! - chyba że ktoś mi wskaże punkt reglaminu który tego zabrania.

I powtarzam znów:

czy komisarz może mi narzucić jak mam grać i kogo mogę a kogo nie mogę wywalić? Mam dostępny przycisk więc mam prawo czy nie? Jak to w końcu jest? Gramy zgodnie z regulaminem czy takie dowolne interpretacje będziemy robić? W tym punkcie nie widzę informacji kogo można zrzucać a kogo nie. Od jakiego rankingu mogę zrzucać? Liczy się na średnich czy totalach? Za 7,14,30 czy cały sezon? Komisz analizuje Y! czy patrzy po ranku na ninji?

 

Ja nie mam zamiaru obijać się o środek tabeli. Równa wymiana została zawetowana, chcę dalej coś zrobić z drużyną. Ponieważ ta liga to i tak kabaret postanowiłem wdrożyć w życie mały eksperyment. Będzie ciekawszy niż zastanawianie się czy kolejną wymianę mi banda leszczy zawetuje.

 

Do jutra czekam na propozycje wymian . Interesują mnie gracze z rankiem poza top100. Chce sprawdzić czy tylko takimi graczami uda mi się nie być na ostatnim miejscu w lidze. Potem będę szukał na FA. I wiLQ nie wrzucaj mi z powrotem do składu zawodników chyba , że pokarzesz mi konkretny punkt regulaminu który zabrania mi robić dowolne ruchy na FA. Jedni moga robić eksperymenty w puntowanie konkretnych kategori to chyba ja mam dowolność budowania drużyny, sprawdzania czy da radę coś ugrac graczami spoza 100. 

 

Bulek też napisał. 

 

W tym przypadku komish ma raczej swobodę uznaniową.

 

Dla przykładu w 1 lidze operacja Monroe na FA została cofnięta.

 

Jaki jest powód uznaniowego traktowania tej sprawy przez komisza? Odwołujmy się do regulaminu. Czy dlatego, że pasuje ona towarzystu wznajemnej adoracji i wiLQ boi się wam sprzeciwić? Czy dlatego, że macie mniej $$ w budżecie na waiwery niz GMowie poza topem i to może wam pokrzyżować plany wypchncięcia swojego kolegi na mistrza tej ligi frajerów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie tego punktu który przytoczył wiLQ wnoszę na wstępie o zbadanie sprawy kolesiostwa w tej lidze. Wetowania pod kolegów aby wyeliminować innych GM z walki o wygraną. Top ligi to leszcze bojące się o swoją pozycję i koledzy wciskający weto pod siebie. Proszę o zbadanie sprawy. Sugeruję aby sprawdzić czy nie grają razem w innych ligach (tam zapewne będą również przypadki wetowania gdzie nie pasował im deal - pewnie nawet nawoływali do tego i pisali, że wetują tylko dlatego bo mają taki przycisk lub robią to bo kogoś znają i niby chcą go ochronić + jeszcze inne bzdury. Może nawet jak ktoś napisał im kilka słów prawdy doprowadzili do jego zbanowania na forum.

Mam nadzieję, że to była ironia.

Bo jeśli nie, to nie wiem, co Ty jarasz, ale to musi być coś cholernie mocnego ;)

 

Jaki jest powód uznaniowego traktowania tej sprawy przez komisza? Odwołujmy się do regulaminu. Czy dlatego, że pasuje ona towarzystu wznajemnej adoracji i wiLQ boi się wam sprzeciwić? Czy dlatego, że macie mniej $$ w budżecie na waiwery niz GMowie poza topem i to może wam pokrzyżować plany wypchncięcia swojego kolegi na mistrza tej ligi frajerów ?

Jeszcze tylko jedno. 

Jak jesteś na fazie, odejdź od komputera, bo już widzisz wszędzie robotę dla CBA.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że to była ironia.

Bo jeśli nie, to nie wiem, co Ty jarasz, ale to musi być coś cholernie mocnego ;)

aż mi się ciśnie na usta ;-)

86744.jpg

 

Albo mi coś umknęło, albo u jakiegoś "buka" można obstawiać tę ligę i ktoś postawił duuuuże pieniądze, inaczej sobie nie potrafię tego wytłumaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiLQ do Ciebie nie mam żadnych pretensji, robisz super robotę tu na e-nba, lubię Cię choć nieraz te twoje pytania i przydługie wywody mnie wkurzają ;) Ale tutaj pech chciał że jesteś komiszem musisz jakoś sobie z tym poradzić. 

 

 

 

Jak już napisano kilkakrotnie ta liga to kabaret i farsa. Mistrz ligi zostanie wyłoniony przez kolegów którzy robią ruchy pod siebie tak aby nikt tego nie zauważył. Większość GMów pisze, że liga nie ma prestiżu, sprawdzają różne warianty tutaj, testują różne taktyki bo gra jest o nic. Więc ja również potestuję w tym sezonie jeśli kolesiostwo uniemożliwia mi normalne grania. Oczywiście wszystko zgodnie z regulaminem.

 

Na podstawie tego punktu który przytoczył wiLQ wnoszę na wstępie o zbadanie sprawy kolesiostwa w tej lidze. Wetowania pod kolegów aby wyeliminować innych GM z walki o wygraną. Top ligi to leszcze bojące się o swoją pozycję i koledzy wciskający weto pod siebie. Proszę o zbadanie sprawy. Sugeruję aby sprawdzić czy nie grają razem w innych ligach (tam zapewne będą również przypadki wetowania gdzie nie pasował im deal - pewnie nawet nawoływali do tego i pisali, że wetują tylko dlatego bo mają taki przycisk lub robią to bo kogoś znają i niby chcą go ochronić + jeszcze inne bzdury. Może nawet jak ktoś napisał im kilka słów prawdy doprowadzili do jego zbanowania na forum.

 

 

i cytat z innego wątku dannyg go przytoczył

 

który utwierdza mnie w przekonaniu :smile: że tu też mamy wałek tylko w trochę innej postaci. Proszę o jego zbadanie. W LM ci GMowie działają na zasadzie - przeszkadzamy innym się wzmocnić to może w końcu wygramy. Tak działają sfrustrowani wciskacze VETO. Nie padł żaden argument dlaczego ten trade został zawetowany.

 

A więc komisarz dopuszczając do takiego obrotu sprawy dopuszcza logikę działania -jest dostępny przycisk więc można go wciskać.

 

Zatem ja proszę jeszcze raz o wyjaśnienie i wskazanie punktu w regulaminie, który mi będzie zabraniał dowolnych ruchów na FA. Dokładny punkt regulaminu poproszę. Mam prawo budować drużynę przez draft, później przez FA i również przez trejdy (tu możecie wetować) do moich ruchów z FA nikt nie powinien się przypierdzielać bo mam prawo wykorzystać przyciski dostępne w Yahoo! - chyba że ktoś mi wskaże punkt reglaminu który tego zabrania.

I powtarzam znów:

czy komisarz może mi narzucić jak mam grać i kogo mogę a kogo nie mogę wywalić? Mam dostępny przycisk więc mam prawo czy nie? Jak to w końcu jest? Gramy zgodnie z regulaminem czy takie dowolne interpretacje będziemy robić? W tym punkcie nie widzę informacji kogo można zrzucać a kogo nie. Od jakiego rankingu mogę zrzucać? Liczy się na średnich czy totalach? Za 7,14,30 czy cały sezon? Komisz analizuje Y! czy patrzy po ranku na ninji?

 

Ja nie mam zamiaru obijać się o środek tabeli. Równa wymiana została zawetowana, chcę dalej coś zrobić z drużyną. Ponieważ ta liga to i tak kabaret postanowiłem wdrożyć w życie mały eksperyment. Będzie ciekawszy niż zastanawianie się czy kolejną wymianę mi banda leszczy zawetuje.

 

Do jutra czekam na propozycje wymian . Interesują mnie gracze z rankiem poza top100. Chce sprawdzić czy tylko takimi graczami uda mi się nie być na ostatnim miejscu w lidze. Potem będę szukał na FA. I wiLQ nie wrzucaj mi z powrotem do składu zawodników chyba , że pokarzesz mi konkretny punkt regulaminu który zabrania mi robić dowolne ruchy na FA. Jedni moga robić eksperymenty w puntowanie konkretnych kategori to chyba ja mam dowolność budowania drużyny, sprawdzania czy da radę coś ugrac graczami spoza 100. 

 

Bulek też napisał. 

 

Jaki jest powód uznaniowego traktowania tej sprawy przez komisza? Odwołujmy się do regulaminu. Czy dlatego, że pasuje ona towarzystu wznajemnej adoracji i wiLQ boi się wam sprzeciwić? Czy dlatego, że macie mniej $$ w budżecie na waiwery niz GMowie poza topem i to może wam pokrzyżować plany wypchncięcia swojego kolegi na mistrza tej ligi frajerów ?

 

Jestem pikuś debiutancik i nie z tej ligi, ale...

Stworzyliście fajny system gry z ligami, awansami, Ligą Mistrzów by ktoś kto zaczyna mógł już w drugim roku grać z najlepszymi. Wszystko pięknie i dziękuję Wam za to.

 

Ale niestety muszę coś napisać od siebie. Kilka krótkich słów.

 

Zachowujecie się wszyscy jak dzieci. Coś co miało być marzeniem graczy z dołu - Liga Mistrzów, została przez Was rozwalona w kilka chwil. Po co te teksty a testowej lidze, lidze frajerów itd., itp. Myślicie czasami przed tym jak coś napiszecie? Myślicie o innych z którymi gracie, myślicie o tych którzy mają marzenie zagrać z Wami, wielkimi graczami w przyszłym roku? Myśleliście o tym przed przyjęciem zaproszenia do tej ligi?

Dziękuję za pozbawienie złudzeń, myśli o fajnej zabawie przez lata. Nie to, że jestem pewien gry w LM w przyszłym roku, ale jakieś minimalne szanse mam i o to walczę. Po debiutancku z błędami.

 

Co do veta, krótko. Veto tylko na forum by było wiadomo kto vetuje by pozbawić podejrzeń, że ktoś coś kombinuje. Z uzasadnieniem. Komisz podejmuje decyzję w skrajnych przypadkach czy uzasadnienie jest logiczne czy bez sensu, przykładowo uzasadnienie - bo tak powinny być przez niego odrzucane. Komiszem powinna być osoba spoza Ligi. Najlepiej gdyby to był WiLQ, bo to jedyna osoba, która chce dobrze i jedyna osoba, której ufam, że będzie sprawiedliwa. Ale pewnie to byłoby dla niego za dużo roboty. A tak przy okazji - nie żal Wam rozwalania całej roboty, którą dla Was robi wiLQ, jego czasu i zaangażowania? Mam obawę, że w końcu rzuci to wszystko i będziecie się bawić sami. wiLQ - zostań dla nas maluczkich :smile: Świetną robisz robotę. Mój komisz też jest super i mu także dziękuję.

 

Pozdrawiam i nie musicie tego czytać ani rozumieć. Macie do tego prawo :smile: Macie też prawo być bucami i nie myśleć o innych - macie do tego prawo.

Przepraszam, że tak ostro, nikogo personalnie nie atakuję, ale jestem po prostu wkurzony.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.