Skocz do zawartości

Sezon 2016/17 Liga Mistrzów


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Trójki już masz słabe i rozważasz sprzedaż Arizy i Batuma za trójki. Nie lepiej je zatankować? Ligi już może nie wygrasz, ale tą taktyką możesz wysforować do przodu inne kategorie. I dlatego proponowałem w pakiecie Rose'a, rozgrywającego, który zapewnia te 45% z gry, punkty i jakąś tam liczbę asyst. Nie rzuca tylko trójek - ale gdyby rzucał, byłby chyba w top30 rankingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czemu razem z wiLQiem odbieracie to tak jakbym wymienial Arize i Batuma ZA trojki. W zamian chce punkty i dobre FG i FT a trojek chce tylko troche (1-1,5 na mecz ale oczywiscie moze byc i wiecej ) tak zeby odzyskac ich chociaz troche. Spojrz na wymiane Butler za Ariza+Batum na fb-ninja zobacz w ktorych statsach na tej wymianie zyskuje na wartosci a w ktorych trace, potem spojrz na moje punkty roto w poszczegolnych kategoriach i powinienes zrozumiec o co mi chodzi. Ja nie stosuje taktyki tankowania. Zawsze staram sie optymalnie zbilansowac sklad tak aby w kazdej kategorii statsow miec jakies 9-11 punktow roto co dawaloby ok 90pkt na koniec sezonu a to zazwyczaj gwarantuje awans i daje nawet duza szanse na zwyciestwo. Nie wiem czy to dobra taktyka czy nie (za mlody jestem stazem w fantasy zeby o tym wiedziec) ale na razie sie tego trzymam.

Dobra bulek bo my tu gadu gadu a wyslalem ci wiadomosc na PW.

Innych tez zapraszam do negocjacji.

 

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad sie bierze wniosek, ze wysoki USG% prowadzi do kontuzji?

Oj raczej czesciej, chyba nie zakladasz, ze DNP-Rest zdarza sie tak samo czesto w pierwszych 20 meczach co w ostatnich?

Naprawdę wiLQ? Może przy 10 min gry i 50% USG byłby bez znaczenia, ale przy 37MPG już tak. Przecież to oznacza, że masz główny wpływ na grę i piłkę w rękach, czy to podając, blokując czy rzucając - a więc obrona przeciwnika jest skupiona w głównej mierze na Tobie - a Ty uważasz, że to nie ma wpływu na kontuzjogenność w koszykówce? Chociaż Ty byś sobie darował te podstawy i łapanie za słówka...

Co do odpoczynku, to na jakiej podstawie twierdzisz że Klay odpocznie więcej od Rodzyna? Bo GSW zapewnią sobie 1 seed na m-c przed końcem? Jesteś tego pewien? Boja bym sobie ręki nie dał uciąć... ;)

 

Dannygd wrocil na pozycje lidera, ale czolowka sie zrobila tak wyrownana, ze na dzis 5 druzyn ma realne szanse na podium.
A jak to wyglada z Waszej perspektywy?

 

Z mojej wygląda to tak, że jakimś cudem 1 dzień byłem na 1 pozycji i.. tyle. Na razie moi muszą % poprawić, bo inaczej to lipa... a HKS po dobrej wymianie raczej odjedzie jeszcze bardziej do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę wiLQ? Może przy 10 min gry i 50% USG byłby bez znaczenia, ale przy 37MPG już tak. Przecież to oznacza, że masz główny wpływ na grę i piłkę w rękach, czy to podając, blokując czy rzucając - a więc obrona przeciwnika jest skupiona w głównej mierze na Tobie - a Ty uważasz, że to nie ma wpływu na kontuzjogenność w koszykówce?

Duze minuty oczywiscie maja, ale pierwsze slysze zeby posiadanie pilki bylo zwiazane z kontuzjami dlatego pytam skad taka opinia. Nawet z wlasnego doswiadczenia mi to zupelnie nie pasuje bo praktycznie wszystkie moje kontuzje to byly zderzenia w obronie lub niefortunne ladowania przy walce na desce. Moze mialoby to przelozenie w ligach gdzie sa dozwolone brutalne faule [zwlaszcza na graczach w powietrzu], ale nie wiem czy takie istnieja.

 

Co do odpoczynku, to na jakiej podstawie twierdzisz że Klay odpocznie więcej od Rodzyna? Bo GSW zapewnią sobie 1 seed na m-c przed końcem? Jesteś tego pewien? Boja bym sobie ręki nie dał uciąć... ;)

Na pewno maja wieksze szanse zaklepac sobie seeda niz Raptors ;-) 

 

Z mojej wygląda to tak, że jakimś cudem 1 dzień byłem na 1 pozycji i.. tyle. Na razie moi muszą % poprawić, bo inaczej to lipa... a HKS po dobrej wymianie raczej odjedzie jeszcze bardziej do przodu.

Poki co jestescie obaj niezadowoleni, wiec sie Wam udalo sklecic mocna wymiane ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze minuty oczywiscie maja, ale pierwsze slysze zeby posiadanie pilki bylo zwiazane z kontuzjami dlatego pytam skad taka opinia. Nawet z wlasnego doswiadczenia mi to zupelnie nie pasuje bo praktycznie wszystkie moje kontuzje to byly zderzenia w obronie lub niefortunne ladowania przy walce na desce.

Dla mnie przełożenie jest proste: wysokie USG = częściej jesteś przy piłce > częściej skupia się uwaga (obrona) przeciwnika na Tobie > każdy kontakt zwiększa prawdopodobieństwo kontuzji > co zwiększa się z każda minutą spędzoną z wysokim USG na boisku więcej.

Co do zasady zawsze obrona jest mniej intensywna wobec gracza bez piłki lub takiego do którego piłka jest kierowana.

Nie robiłem statystyk i pomijam przypadek/injury prone zawodnika, ale na liście kontuzjowanych widać głównie graczy w większym USG w ekipie lub wysokich (waga/wielkość ma znaczenie).

 

PS. A z ciekawości jaki był twój USG% jak grałeś? ;)

 

Na pewno maja wieksze szanse zaklepac sobie seeda niz Raptors ;-)

Ja tam nie widzę presji GSW na 1 pick po laniu od LBJ w zeszłym sezonie ;)

Podobnie TOR - żeby grać w finale muszą i tak wygrać w CLE, a reszta ekip jak BOS, CHI, CHO, MIA, ATL, IND o DET czy NYK nie mówiąc, jakoś na razie nie przekonują, aby mogły zagrozić top 2.

W ogóle na wschodzie mam wrażenie, że wszystkie ekipy walczą tylko o miejsce za CLE, bo inny wynik niż ich finał to jakaś mega sensacja ost 30 lat byłaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie przełożenie jest proste: wysokie USG = częściej jesteś przy piłce > częściej skupia się uwaga (obrona) przeciwnika na Tobie > każdy kontakt zwiększa prawdopodobieństwo kontuzji

Ten ostatni etap w logice wydaje mi sie mocno naciagany. Przeciez to nie jest NFL, ze na goscia z pilka rzucaja sie szybkie i wielkie miesniaki. Jasne, ze zdarzaja sie faule, ale z pilka kontakt jest przewidywalny, wiec mozna sie przygotowac/dostosowac, a najgorszy jest ten nieprzewidywalny, nie?

 

Nie robiłem statystyk i pomijam przypadek/injury prone zawodnika, ale na liście kontuzjowanych widać głównie graczy w większym USG w ekipie lub wysokich (waga/wielkość ma znaczenie).

Ale przeciez przykladowy Isaiah czy Lin nie nadwyrezyli sobie pachwiny bo mieli dlugo pilke w rekach tylko na tysiace manewrow przy jednym z nich postawili krzywo noge i tyle. Takie ryzyko czestego i dlugiego biegania, a nie posiadania pilki.

 

PS. A z ciekawości jaki był twój USG% jak grałeś? ;)

Czasem rozgrywalem, a czasem bylem rolsem - wszystko zalezalo od poziomu tzn im wyzszy tym nizsze moje USG% ;-)

 

Ja tam nie widzę presji GSW na 1 pick po laniu od LBJ w zeszłym sezonie ;)

Podobnie TOR - żeby grać w finale muszą i tak wygrać w CLE, a reszta ekip jak BOS, CHI, CHO, MIA, ATL, IND o DET czy NYK nie mówiąc, jakoś na razie nie przekonują, aby mogły zagrozić top 2.

W ogóle na wschodzie mam wrażenie, że wszystkie ekipy walczą tylko o miejsce za CLE, bo inny wynik niż ich finał to jakaś mega sensacja ost 30 lat byłaby.

Przeciez wlasnie podales argument dlaczego Raptors MUSZA sie bic o #1 do samego konca - bo inaczej nie maja zadnych szans z Cavs - a Warriors moga sobie na autopilocie jechac do playoffow. Dlatego Klay bedzie mial wiecej DNP-Rest od Derozana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni etap w logice wydaje mi sie mocno naciagany. Przeciez to nie jest NFL, ze na goscia z pilka rzucaja sie szybkie i wielkie miesniaki.

Wbrew pozorom w NFL poza urazami czaszki (a to też niestety plaga w ost latach w NBA) i późniejszymi efektami mikrourazów, to cała reszta jest mniej kontuzjogenna niż NBA ;)

 

Ale przeciez przykladowy Isaiah czy Lin nie nadwyrezyli sobie pachwiny bo mieli dlugo pilke w rekach tylko na tysiace manewrow przy jednym z nich postawili krzywo noge i tyle.

Takie ryzyko czestego i dlugiego biegania, a nie posiadania pilki.

Czepiasz się... może gdyby nie rozgrywał, to stałby za linią 3p i nie spadł na czyjąś nogę? Pewnie gdyby IT2 więcej rzucał, a mniej biegał z piłką to by nie nadwyrężył? No przecież to oczywiste, że mając piłkę robisz więcej i się bardziej eksploatujesz... ale widzę Cię nie przekonam, a dyskusja pójdzie w stronę: mój kolega w biurze żle stanął, przwrócił się i złamał biodro, a przecież ma niski USG% w pracy i w ogóle nie gra w kosza ;)

 

Przeciez wlasnie podales argument dlaczego Raptors MUSZA sie bic o #1 do samego konca - bo inaczej nie maja zadnych szans z Cavs - a Warriors moga sobie na autopilocie jechac do playoffow. Dlatego Klay bedzie mial wiecej DNP-Rest od Derozana.

TOR z szansami na wygraną z Cavs? Chyba z połamanym LBJ i ślepym, Irvingiem... bez stopera na LBJ, to jedyne o co się biją wg mnie Raptors to 2 miejsce w East. Chyba na wschodzie to tylko IND może z nimi powalczyć i najszybciej za rok MIL (o ile się rozwiną dalej).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a Ja od paru dni meczylem sie ze szkoda-czasu zeby korzystna wymiane stworzyc. W koncu dalem za wygrana. Chec a raczej koniecznosc dokonania zmian w skladzie spowodowala ze przystalem na jego warunki.

 

Uwazam ze chyba troche za duzo oddaje albo za malo dostaje w zamian. Mam nadzieje ze nie wyjde na tym gorzej niz na wymianie DMC za Kembe (to byla chyba jedna z gorszych wymian w mojej karierze w fantasy).

 

Teraz zmian ciag dalszy.

Moge oddac pakiet R.Lopez+Thompson lub Plumlee ewentualnie wszystkich trzech za jednego dobrego PF/C. Poszukuje stalej dobrej produkcji zbiorek i blokow przy sredniej punktow ponad 10 a to wszystko przy dobrym-jak na wysokiego-FT

Chetnych zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikowal, moje konkretne propozycje torpedowałeś, a zgodziłeś się na taki kompletny wyzysk. Szkoda czasu wykorzystał Twoja chęć pozyskania Butlera i zrobił Ciebie na szaro, sorry za takie stwierdzenie, ale mówię co myślę.

 

Taki trejd to nic innego jak wypaczenie rozgrywek. Dla mnie veto.

 

Niby to tylko LM, ale człowiek stara się by układać trejdy, które byłyby z korzyścią dla obu stron a tu wychodzą takie kwiatki. O tyle mnie to wkurwia, gdyż pewnych rzeczy nie pojmuję, proponowałem Mikowalowi Gaya, Rose, Zacha, żeby pozyskać trójkacza, byłem skłonny negocjować, a ten oddaje trzech swoich najlepszych za jednego Butlera. Nosz k****.

Ok, może mój zestaw to żadna rewelacja, ale takie coś?

 

Mikowal, zastanów się i nie psuj rozgrywek. Dopóki jest pending, możesz za nich wyciągnąć coś więcej, uważam, że prawo do kontroferty dalej powinno obowiązywać.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom w NFL poza urazami czaszki (a to też niestety plaga w ost latach w NBA) i późniejszymi efektami mikrourazów, to cała reszta jest mniej kontuzjogenna niż NBA ;)

Skad taki wniosek?

 

Czepiasz się... może gdyby nie rozgrywał, to stałby za linią 3p i nie spadł na czyjąś nogę? Pewnie gdyby IT2 więcej rzucał, a mniej biegał z piłką to by nie nadwyrężył? No przecież to oczywiste, że mając piłkę robisz więcej i się bardziej eksploatujesz... ale widzę Cię nie przekonam,

Spokojnie przekonasz jak wrzucisz jakies zestawienie pokazujace zwiazek USG% z kontuzjami.

Z takim teoretycznym gdybaniem rowniez mozna pojsc w druga strone, wiec tym ciezko przekonywac.

 

TOR z szansami na wygraną z Cavs? Chyba z połamanym LBJ i ślepym, Irvingiem... bez stopera na LBJ, to jedyne o co się biją wg mnie Raptors to 2 miejsce w East.

Aha, to juz powinni sie polozyc i zaczac plakac, a nie probowac... 

 

Mikowal, moje konkretne propozycje torpedowałeś, a zgodziłeś się na taki kompletny wyzysk. Szkoda czasu wykorzystał Twoja chęć pozyskania Butlera i zrobił Ciebie na szaro, sorry za takie stwierdzenie, ale mówię co myślę.

 

Taki trejd to nic innego jak wypaczenie rozgrywek. Dla mnie veto.

 

Niby to tylko LM, ale człowiek stara się by układać trejdy, które byłyby z korzyścią dla obu stron a tu wychodzą takie kwiatki. O tyle mnie to wkurwia, gdyż pewnych rzeczy nie pojmuję, proponowałem Mikowalowi Gaya, Rose, Zacha, żeby pozyskać trójkacza, byłem skłonny negocjować, a ten oddaje trzech swoich najlepszych za jednego Butlera. Nosz k****.

Ok, może mój zestaw to żadna rewelacja, ale takie coś?

 

Mikowal, zastanów się i nie psuj rozgrywek. Dopóki jest pending, możesz za nich wyciągnąć coś więcej, uważam, że prawo do kontroferty dalej powinno obowiązywać.

Huh? Ze co? Butler, Mills i Allen [77$] za Ariza, Batum, Teague [78$].

Jak takie wymiany sa wetowalne to ja nie wiem jakie sa te normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL :) 

 

Gość wrzucił informację, że chce konkretne statystyki. Dodatkowo napisał kogo chce oddać, co go interesuje i zrobił to kilka dni temu.

Post na poprzedniej stronie. 

 

Wrzucił o tym post do głównego wątku ligi. Zaczeliście z nim negocjować nikt nic nie zaproponował konkretnego tylko jak napisałeś takie gówno jak pakiet Gay, Rose, Zach. 

 

I bulek teraz to mnie już przekonałeś w 100%, że wetujesz trejdy które Ci utrudnią walkę o wygraną.  Jakie to jest słabe to masakra. Sam nie potrafisz zaproponować nic szczególnego a będziesz tak równą wymianę wetował?  

 

I tak wogóle to jest piękne jak zbiera się 15 mistrzów różnych lig i zjawia się taki bucek i wciska weto - bo przecież inni to debile i nie potrafią za siebie decydować (tym bardziej że wymienialiśmy propozycje przez ok tydzień)  :) A bucek jest najmądrzejszy i wie co dla kogo jest dobre. 

 

Poprzeklinałbym tu mocniej i napisał co myślę, ale mnie zaraz zbanują jak co niektórych GMów którzy kilka słów prawdy ostatnio w innej lidze napisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh? Ze co? Butler, Mills i Allen [77$] za Ariza, Batum, Teague [78$].

Jak takie wymiany sa wetowalne to ja nie wiem jakie sa te normalne...

Dolary za jakie poszli to jedyny Twój argument uczciwości wymiany.

Na tym bowiem one się kończą.

 

 

I bulek teraz to mnie już przekonałeś w 100%, że wetujesz trejdy które Ci utrudnią walkę o wygraną.  Jakie to jest słabe to masakra. Sam nie potrafisz zaproponować nic szczególnego a będziesz tak równą wymianę wetował?  

 

I tak wogóle to jest piękne jak zbiera się 15 mistrzów różnych lig i zjawia się taki bucek i wciska weto - bo przecież inni to debile i nie potrafią za siebie decydować (tym bardziej że wymienialiśmy propozycje przez ok tydzień)   :smile: A bucek jest najmądrzejszy i wie co dla kogo jest dobre. 

 

Poprzeklinałbym tu mocniej i napisał co myślę, ale mnie zaraz zbanują jak co niektórych GMów którzy kilka słów prawdy ostatnio w innej lidze napisali.

Nie przeginaj koleś, bo ja w swoim poście nijak Ciebie nie obraziłem. Ale widzę odzywa się status oblężonej twierdzy i zaczynasz atakować wszystko i wszystkich, co nie jest zgodne z Twoją myślą.

Możesz sobie gadać, że przewija się przeze mnie prywata, najlepiej od razu nazwij mnie Stalinem jak QAS i będzie ok. Tylko, że on ujmował to w sposób bardziej ironiczny niż irytujący a ty tylko podsuwasz fałszywe oskarżenia, ale widzę, że tylko na to Ciebie stać, bo wymiana w żaden inny sposób się nie broni.

Ale może na co innego nie stać Ciebie.

 

A co do Gaya, Rose'a i Zacha - nie dopowiadaj sobie, że za trio proponowałem ten tercet. Dowartościowujesz się tylko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to ich laczna aktualna wartosc na srednich wg ninjy.

Może wg rankingu nie wygląda to tak strasznie, szczerze jeszcze niedawno Teague stał dużo wyżej. Ale nadal uważam, że ten tercet za Butlera i pół wartościowego gracza jakim jest Mills wbrew rankingowi to trochę za dużo.

Jedynie z veto może się trochę pospieszyłem.

 

Ale chociaż utwierdziłem się w przekonaniu, że szkoda-czasu nic innego nie potrafi tylko zwyzywać innych, kto tylko powie nie po myśli jego królewskiej mości.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wojny?

Wyj...ane mam na to. Chęć gry w fantasy minęła mi na początku tego sezonu. Dogrywam tylko te sezony tutaj i za rok robię ostre cięcie(1-2ligi zostaną). Za bardzo irytuje mnie takie podejście jak twoje czy innych GMów wpierdalaczy w nie swoje trejdy którzy pozjadali wszystkie rozumy i wcinają się w wymiany innych.

 

A jak tobie czy takiemu macowi taki wiLQ( który leje Wam dupsko od kilku sezonów) napisze, że jest jednak równo to i tak będziecie wetować bo macie takie prawo? Więc opinia lepszych - bee, wartości z Ninji - beee wiec co jak nie prywatę bulek tu uprawiasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wg rankingu nie wygląda to tak strasznie, szczerze jeszcze niedawno Teague stał dużo wyżej. Ale nadal uważam, że ten tercet za Butlera i pół wartościowego gracza jakim jest Mills wbrew rankingowi to trochę za dużo.

Jesli Mills jest pol wartosciowym graczem to jakim jest znacznie gorszy Zach?

 

Jedynie z veto może się trochę pospieszyłem.

Takie odnioslem wrazenie, wiec tak z ciekawosci, mozna kliknac jeszcze raz na guzik zeby odwolac swoje weto?

 

Chęć gry w fantasy minęła mi na początku tego sezonu. Dogrywam tylko te sezony tutaj i za rok robię ostre cięcie(1-2ligi zostaną).

A ktore zostaja?

 

A jak tobie czy takiemu macowi taki wiLQ( który leje Wam dupsko od kilku sezonów) napisze, że jest jednak równo to i tak będziecie wetować bo macie takie prawo?

Akurat to jest bez znaczenia, zwlaszcza w lidze gdzie ewidentnie mi nie poszlo ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej wojny?

Wyj...ane mam na to. Chęć gry w fantasy minęła mi na początku tego sezonu. Dogrywam tylko te sezony tutaj i za rok robię ostre cięcie(1-2ligi zostaną). Za bardzo irytuje mnie takie podejście jak twoje czy innych GMów wpierdalaczy w nie swoje trejdy którzy pozjadali wszystkie rozumy i wcinają się w wymiany innych.

 

A jak tobie czy takiemu macowi taki wiLQ( który leje Wam dupsko od kilku sezonów) napisze, że jest jednak równo to i tak będziecie wetować bo macie takie prawo? Więc opinia lepszych - bee, wartości z Ninji - beee wiec co jak nie prywatę bulek tu uprawiasz ?

Polecam czytanie ze zrozumieniem.

Twierdzę, że wymiana jest nierówna i mam do tego prawo, natomiast mogłem to bardziej zanalizować na czynniki pierwsze przed daniem veta. No jeśli Ty twardo obstawiasz, że uprawiam tu prywatę, że jestem bucem (poznaliśmy się na żywo? nie kojarzę...), to sorry, ale o osobach Twojego pokroju to nie mogę mieć najlepszej opinii.

A co do samej istoty veta. Jeśli Ty uważasz, że sama idea tego jest wpierdalaniem się w czyjeś wymiany, to ok, masz takie prawo, ale chyba po to zostało to wprowadzone  (na marginesie, jeśli tego nie wiesz: nie przeze mnie), żeby była możliwość tego stosowania. I to jest moje prawo i nie muszę się wiecznie tłumaczyć, kiedy i dlaczego to wcisnę. Mogę, ale nie muszę.

A samo veto służy przeciwdziałaniu nierównym wymianom, mogącym wypaczyć obraz rywalizacji. Ale Ty oczywiście nie potrafisz zaakceptować czegoś, co jest nie po Twojej myśli. Tak samo było w keeperze, gdzie również dla Ciebie jedynym słowem uzasadniającym veto jest prywata. Widocznie lubisz oceniać innych własną miarą.

A z ludźmi takimi jak Ty, którzy nie dopuszczają innej opcji niż Twoja nie sposób w ogóle polemizować, bo nie ma to żadnego sensu. I tak ciebie nie przekonam, bo ty wiesz po prostu lepiej, jakimi pobudkami się kieruję.

Tak, szkoda-czasu na dyskusję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jednak o mnie dbacie drodzy GMowie ;) wymiana zavetowana i to dosc szybko.

 

Coz...zdawalem sobie sprawe ze place dosc spora cene za Butlera i Millsa ale mimo wszystko uwazam ze wymiana nie nadawala sie na veto. Poniewaz wiedzialem ze cena jest wysoka to przez kilka dni negocjowalem ze szkoda-czasu. Bylo kilka wersji wymiany (proponowalem miedzy innymi Butler za Ariza+Batum+Turner i Butler+Mills+Matthews za Ariza+Batum+Teague) jednak, jak juz pisalem wczesniej, potrzeba i chec zmian zmusila mnie do przystania na warunki szkoda-czasu. Twardy z niego negocjator Ja sie nie poddawalem ale w koncu uleglem. Wyszlo jak wyszlo.

 

Jeszcze raz podkresle ze wiedzialem ze oddaje troche za duzo ale jednoczesnie wciaz uwazam ze wymiana nie nadawala sie na veto.

 

Troche sie zdziwilem ze pierwsze pretensje o "nieuczciwa" wymiane ze strony bulka byly kierowane do mnie. Padly tam stwierdzenia ze psuje i wypaczam rozgrywki i dalem sie oszukac przez szkoda-czasu. Uwazam ze to troche przesada i jesli to Ja bylem oszukanym to pretensje za oszustwo powinny byc kierowane (jesli juz w ogole) do szkoda-czasu a nie do mnie.

Ja rozumiem ze moje doswiadczenie w fantasy nie jest tak duze jak niektorych z Was ale zapewniam Was ze nie jestem niepoczytalny i nie jest moim celem specjalnie popsuc sobie druzyne tak zeby zajac ostatnie miejsce.

Nawet jesli ta liga to tylko gra o prestiz to i tak jestem w nia tak samo zaangazowany jak w gre w swojej III lidze w ktorej walcze o awans. Gdyby bylo inaczej to raczej olal bym gre nie robil zadnych wymian nie szukal grajkow na FAsach i waiversach i po prostu spokojnie patrzylbym jak siedze sobie w srodku tabeli ligi mistrzow. Nie pisalbym co kilka dni ze zaluje wymiany Kemba-DMC...dlatego uwazam ze tevzarzuty i pretensje do mnie sa nietrafione i nie na miejscu.

 

Nie udalo sie coz...trzeba szukac dalej. Szkoda tylko ze na pakiet Ariza+Batum a nawet razem z Teague nie bylo wiecej chetnych (poza bulkiem do ktorego oferty po prostu nie bylem przekonany).

Moze teraz kiedy juz widac jaki jestem zdesperowany i jak latwo mnie oszukac na wymianie znajdzie sie wiecej chetnych i wiecej ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.