Skocz do zawartości

Organizacja przed sezonem 2007/08


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śpijcie tylko piszcie, czy kontynuujecie grę lub chcecie do niej dołączyć! Temat widnieje już 2 tygodnie, Yahoo właśnie otworzyło nowy sezon w FB, a jeszcze nie wszyscy z poprzedniego sezonu zabrali głos. Jedynie moja nowa liga jest cała w komplecie i można ją już założyć. Zatem Stromile, jeśli nadal będziesz komisarzem FBL 3, to można już się u nas zająć organizacją wszystkiego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym ustalenie jakiegoś deadline'u, do którego dotychczasowi uczestnicy powinni się zadeklarować. Mi szczególnie na tym zależy, bo jestem w tej chwili drugi na liście rezerwowej z dużymi szansami na wejście do gry.

 

Co do przedmówcy - nie możecie ruszać z ligą, dopóki ligi wyższe nie będą miały pełnych składów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Kilego ! Ja tam juz na kartce mam jakis maly pre rank na top20. Ja chce juz lige na yahoo., pre rankingi, poczuc ze sezon juz blisko i ze trzeba od nowa piac sie w gore.

Ale stary - zrozum, że jeśli ligi opierają się na zasadzie awansów/spadków, a z lig wyższych od Waszej nie zadeklarowało się jeszcze bodaj 5 uczestników, to w wypadku, kiedy ta piątka w ogóle się nie zgłosi, 5 z Waszej kompletnej ligi musi uzupełnić wyższe ligi. Comprende?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wogóle to według mnie w tym roku powinna zostac stworzona piąta liga, bo w tej chwili wygląda to tak, że ligi od 1 do 3 mają po 10 zawodników, a czwarta 20 i jeszcze 5 czy 6 ludzi, którzy są na liście rezerwowej.

 

Także według mnie tak powinno zostać zrobione, ale decyzja nie należy do mnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za, nie widzę problemu by przebijać się z najniższej ligi do ekstraklasy ;) Jestem zdania, że liczbę lig powinna determinować ilość chętnych - jeśli ta wystarcza by stworzyć nową ligę to powinna ona powstać. Ci, którzy są w grze dłużej są premiowani obecnością w ligach wyższych a nowi oczywiście i tak muszą się przebijać.

 

Z drugiej strony obecny model też nie jest zły, bo jest poniekąd prestiżowy i motywujący do gry (tj. ograniczona ilość miejsc). Ale może mówię tak tylko dlatego, że w tym momencie jestem w zasadzie pierwszy w rezerwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Mazikiem i on stwierdził, że rezygnuje.

Póki ktoś nie napisze osobiście na forum lub nie powiadomi mnie (również osobiście) o rezygnacji/kontynuacji - nie ma tematu.

 

Co do deadline'u na potwierdzaniu udziału - jak co roku będą to dwa tygodnie od daty ogłoszenia listy uczestników (czyli w tym roku będzie to 24 IX).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już kompletny skład komisarzy na sezon 2007/08:

  • FBL #1 - Stromile[/*:m:2lg4nw02]
  • FBL #2 - Szak[/*:m:2lg4nw02]
  • FBL #3 - Gimmie[/*:m:2lg4nw02]
  • FBL #4 - Graboś[/*:m:2lg4nw02]
Komisarzom gratuluję :)

 

Składy wszystkich lig są już wlaściwie znane, na dniach komisarzowie założą odpowiednie topici i możemy na dobre startować z organizacją :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.