Skocz do zawartości

Organizacja przed sezonem 2007/08


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy zgodzicie się dopuścić mnie w związku z moją świeżą rejestracją, ale jeśli chodzi o FB, to można mi zaufać. Co do mojej forumowej aktywności, to zapraszam do odszukania mojego profilu na realgm.com.

 

Jeśli nie ma przeszkód, to count me in!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli formalności też potwierdzam swój udział. Tym razem w FBL #2 i znów w podwójnej roli uczestnika zmagań i komisarza (o ile nie zostanę zdymisjonowany :wink: ). Przyjdzie pora to założę stosowny temat, a już niedługo mam zamiar zrobić przegląd z kim w drugiej lidze będę pogrywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze tutaj moze zabraknac miejsca czy ktos wyraza chec stworzenia ligi na Yahoo? Osobiscie gram tam juz od bodaj trzech lat i jest to bardzo wciagajace Tak czy siak bede gral ale mozna by stworzyc lige prywatna dla uzytkownikow tego forum Jak ktos bedzie chetny to niech pisze do mnie na priva a organizacja sie zajme Nie orientuje sie jaki jest limit miejsc bo nigdy jeszcze nie tworzylem prywatnej ligi ale z 20 powinno byc Mozliwe ze wiecej wiec zabawa bylaby jeszcze lepsza :twisted:

Reguly gry sa bardzo proste Na poczatku sezonu wybieramy zawodnikow do swojego zespolu i na podstawie ich prawdziwych statystyk uzyskujemy "male punkty" ktore sa codziennie sumowane (punkty, zbiorki, przechwyty, bloki, FT%, FG%, liczba rzutow za trzy, straty) Znalezienie zlotego srodka ze wszystkich statystyk daje wygrana I wcale nie jest to takie latwe :wink:

 

Jezeli bedzie spore zainteresowanie to sie zalozy temat na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zagram ten ostatni raz, w końcu pietras w FBL#2 to może być fajnie :)

hmm jest też szak, więc myślę, że nie będzie problemu z robieniem statystyk (oczywiście mogę się tym zająć, a ponieważ ligi można zakładać korzystająć z konfiguracji innych lig to nawet stromile nie będzie musiał w naszej zakładać konta, bo i po co. IMHO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.