Skocz do zawartości

FlagrantFoulPL | PODCAST vol. 1


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Good Job. Co do części merytorycznej to nie specjalnie jest się do czego przyczepić, patrzę na sytuację w NYK dosyć podobnie. Tylko nie wymagaj za dużo BBall IQ od Derricka bo się mocno zawiedziesz  :onthego: . Ale jak Jeff nie pozwoli mu odpalać rzutów z każdej możliwej i niemożliwej pozycji to powinien być niezłym uzupełnieniem.  Momentami tylko jakość była średnia ale to sam zauważyłeś chyba poza tym były to krótkie momenty. Mam podobne wrażenie, że gdyby zebrać forumową klikę do kupy to mógłby wyjść najlepszy polski podcast o NBA  w necie. 

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pierwszy podcast, który przesłuchałem w całości  :onthego:  Super, niewiele rzeczy po trzydziestce robi się pierwszy raz :D Nie mam wielkiego porównania, zatem mówię jako kompletny noob w temacie. Fajnie się słucha. Muza z Californication w tle idealnie pasuje, chociaż po jakimś czasie trochę drażni z powodu monotonii. Nie wiem dlaczego ale inaczej wyobrażałem sobie głos Przemka. Humor znany z forum, ogólnie bardzo spoko. Słychać, jak bardzo jesteś w Knicks zakochany (i fajnie :rugby: ).

 

Jak nagrasz kolejny podcast to posłucham. Może będzie więcej o innych ekipach. Dobrze, że nie porzucisz wersji pisanej. Jakoś taka forma bardziej do mnie trafia (poza tym nie zawsze ma się 40 minut żeby na luzaka przesłuchać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ale

1. Popracuj nad modulowaniem głosu, po kilkunastu minitach to ciut meczy, aczkolwiek jest to fez pewnie zasługa stresu, debiutu i monologu, w dyskusji wypadasz zdecydowanie inaczej

2. Nie mogłeś sobie dpuscic manipulacji z kibicsmi Bulls? Czulem w Twojej wypowiedzi swoją obecność ;)

3. Trzecie medal Anthonego ma go zmotywować? Poprzednim się nie udało

4. (rewanż) l nie wierzę w krispasa, ot fajny młody chłopak z nadmiarem energii, ja go w roli lidera Knicks noe widzę

5. Za dużo w przypadku Knicks tych niewiadomych i mówienia że jak się nie sprawdzi to papa. Slysze/czytam to w knicks od lat i efekt wciąż ten sam

6. Knicks będą w PO

7. Kom do cholery jest trn "voldemort"? Nie znam składu NY, a bycza duma nie pozwala mi wejść na waszą stronę

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w nim nic czego nie ma/mialo kilku innych graczy ot wg mnie będzie z niego fajny grajek, moze nawet all-star za chwilę, ale nie ma w nim nic wyjątkowego, przynajmniej ja, a oglądam Knicks rzadko, nic takiego nie dostrzegam.

Ma i skilla i chęci, ale brak mu czegoś, jakiejś iskry, która wyróżnia go na tle innych.

Dobrze mu życzę, ale dupy mi jego gra nie urywa

 

Knicks muszą się modlić o lokaut i amnestie, bo kontrakt Noah ich ciagnje bardzo w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don_Dżozefo

 

1. Nie należę do osób, które lubią gadać same do siebie. Ba! nawet nie lubię słuchać swojego głosu! Ale Debiut = dupka spięta i mam nadzieję, że jeżeli powstanie jakieś Vol. 2 to będzie duet lub większy gang bang

2. To żadna manipulacja tylko takie są fakty. To forum to nie jedyne miejsce gdzie stykam się z kibicami innych drużyn i wielu fanów byków radośnie reagowało na pozyskanie Jose. 

3. Czy ma go motywować? Chce żeby grał jak rok temu. Dla drużyny i dzielił się piłką.

4. ...

5. Papa mówi się głównie 2 rozgrywającym którym po sezonie kończą się kontrakty. Nowy trener to zawsze jest wiele niewiadomych.

6. Mam nadzieję

7. Nie mogę napisać nazwiska Saszy, bo klątwa powróci ;)

 

 

Nie widzę w nim nic czego nie ma/mialo kilku innych graczy ot wg mnie będzie z niego fajny grajek, moze nawet all-star za chwilę, ale nie ma w nim nic wyjątkowego, przynajmniej ja, a oglądam Knicks rzadko, nic takiego nie dostrzegam.
Ma i skilla i chęci, ale brak mu czegoś, jakiejś iskry, która wyróżnia go na tle innych.
Dobrze mu życzę, ale dupy mi jego gra nie urywa

Knicks muszą się modlić o lokaut i amnestie, bo kontrakt Noah ich ciagnje bardzo w dół

 

:smile:

 

Ogólnie dzięki wszystkim za sugestie i propozycje poprawy ;) 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don_Dżozefo

 

1. Nie należę do osób, które lubią gadać same do siebie. Ba! nawet nie lubię słuchać swojego głosu! Ale Debiut = dupka spięta i mam nadzieję, że jeżeli powstanie jakieś Vol. 2 to będzie duet lub większy gang bang

2. To żadna manipulacja tylko takie są fakty. To forum to nie jedyne miejsce gdzie stykam się z kibicami innych drużyn i wielu fanów byków radośnie reagowało na pozyskanie Jose. 

3. Czy ma go motywować? Chce żeby grał jak rok temu. Dla drużyny i dzielił się piłką.

4. ...

5. Papa mówi się głównie 2 rozgrywającym którym po sezonie kończą się kontrakty. Nowy trener to zawsze jest wiele niewiadomych.

6. Mam nadzieję

7. Nie mogę napisać nazwiska Saszy, bo klątwa powróci ;)

 

 

 

:smile:

 

Ogólnie dzięki wszystkim za sugestie i propozycje poprawy ;)

 

mi również się podobało ;)

 

Jednak jeden glos w dłuższym okresie czasu robi się nużący więc fajnie by było jak byś zgarnął kogoś do deutu :smile:

 

edit:

dawaj LBS!

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Don_Dżozefo

 

1. Nie należę do osób, które lubią gadać same do siebie. Ba! nawet nie lubię słuchać swojego głosu! Ale Debiut = dupka spięta i mam nadzieję, że jeżeli powstanie jakieś Vol. 2 to będzie duet lub większy gang bang

2. To żadna manipulacja tylko takie są fakty. To forum to nie jedyne miejsce gdzie stykam się z kibicami innych drużyn i wielu fanów byków radośnie reagowało na pozyskanie Jose.

3. Czy ma go motywować? Chce żeby grał jak rok temu. Dla drużyny i dzielił się piłką.

4. ...

5. Papa mówi się głównie 2 rozgrywającym którym po sezonie kończą się kontrakty. Nowy trener to zawsze jest wiele niewiadomych.

6. Mam nadzieję

7. Nie mogę napisać nazwiska Saszy, bo klątwa powróci ;)

 

 

1. Rzumiem i tak podejrzewałem

2. To była bardziej radość z oddania Derricka, bo ten układ był toksyczny

3. ...

4. Chętnie poczytam, bo choć probke mam małą to wciąż na tyle dużą, żeby wnioski wyciągnąć. Co on takiego wyjątkowego ma? Poza tym oczywiście że jest pierwszym rokujacym duże nadzieje mlodzikiem w Knicks od wielu lat?

5. Rose, Jennings, Noah- to bardzo istotne elementy układanki od których w sumie zależy być albo nie byc Knicks w tym roku. Anthony nie robi się młodszy i kolejny rok to ogromnie dużo w jego przypadku

6. ...

7. Vujacic, Vujacic Vujacic! Philowi musiał nieźle zamieszać w głowie. Jakby nje było koleś z mistrzowskim doświadczeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.