Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tu jeszcze ogłoszę :)

 

Mam w składzie Deandre Jordana, Korvera, Rubio, Bosha i są oni dostępni do wymian.

 

mam też dużo miejsca w salary więc mogę przyjąć kogoś drogiego jeśli ktoś chce zejść poniżej 250$.

 

Wiem, że ciężko pracujecie ale ja też czekam na tą aktualną listę drużyn z pensjami. Jest szansa że będzie do końca tygodnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokłady cierpliwości mej głębokie są niczym krocze taniej kobiety lekkich obyczajów, ale Wy tu próbujecie nadziać tą biedną panią na lufę ruskiego czołgu... Kołek, mam nadzieję, że Ty tu chcesz pokazać jak debilny jest przepis o 72 godzinach na wybór, bo jeśli chcesz po prostu wqurwić kolejną osobę draftującą za tobą, którą na nieszczęście jestem ja, to... no cóż... udało Ci się... :rugby:

 

Jeśli jednak chcesz pokazać jak to jest idiotyczne, to mam nadzieję, że za rok będziesz miał 5 picków z rzędu... :rugby:

 

No chyba, że w ciągu tych kilku dni poleciałeś do Windy City i przepytałeś Denzela i Cię chłopina przekonał... :rugby:

 

Wiem, że co roku narzekam na draft rookies... Jak nie tu, to na sznurówce, więc proszę nie narzekać, bo to by już było przegięcie, żeby narzekać na narzekanie...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze włąsnie niegocjuje.i korzysta z naleznego mu czasu, ma prawo.

 

przepis natommiast powinien byc nieco zmodyfikowany w takim wypadku bo wygląda to faktycznie komicznie. wg mnie taka osoba powinna miec łaczny czas na wybory.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne salary zostało wstawione i będzie jeszcze aktualizowane. Polecam je dokładnie sprawdzić, zwłaszcza przed startem sezonu czy tez pobraniem jakiegoś gracza.

 

p.s istnieje też opcja, żeby wstawił danych graczy z zespołami na koniec zeszłego sezonu, lub jak ruszymi z ligą obecnym. Mógłbym to co tydzień aktualizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępne salary zostało wstawione i będzie jeszcze aktualizowane.

Dzieki za to! Choc co jest w nim wstepnego i wymaga aktualizacji?

 

Polecam je dokładnie sprawdzić, zwłaszcza przed startem sezonu czy tez pobraniem jakiegoś gracza.

Wydaje mi sie, ze powinnismy przyjac jakis spojny plan, ze sprawdzamy przed sezonem, a wraz z jego rozpoczeciem zamykamy liste i pozostaje ona do konca gier.

 

p.s istnieje też opcja, żeby wstawił danych graczy z zespołami na koniec zeszłego sezonu, lub jak ruszymi z ligą obecnym. Mógłbym to co tydzień aktualizować.

Jesli mozesz to pewnie, ze tak! Bo to byloby podstawowe do negocjacji trejdowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za to! Choc co jest w nim wstepnego i wymaga aktualizacji?

No są błędy literówkowe np + brak pewnych zawodników, a chciałbym by było jak najwięcej, a na pewno Ci co są dostępni na yahoolcu.

 

Wydaje mi sie, ze powinnismy przyjac jakis spojny plan, ze sprawdzamy przed sezonem, a wraz z jego rozpoczeciem zamykamy liste i pozostaje ona do konca gier.

Jestem za, ale to niech to będzie w takim razie start sezonu, i do tego czasu lista powinna być mega wpytkę.

 

Jesli mozesz to pewnie, ze tak! Bo to byloby podstawowe do negocjacji trejdowych.

Tak to dogadujemy tylko z Szulimem jak to ogarnąc w kwestii edycji postów - bo idealnie by było w 1poście wątku sezonowego chyba ?

 

Czy mod może edytować cudze posty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.