Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Na Yahoo pojawiły się już mam nadzieję aktualne składy - proszę sprawdźcie je i ewentualne uwagi zgłaszajcie tutaj.

U mnie brakuje sensownego PG... ale to nie wina Twojego wprowadzania skladu ;-)

 

BTW, wszyscy rookie wisza na waiverze do 9 wrzesnia, wiec chyba trzeba to przedluzyc do konca draftu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zmienić , ale póki co zablokowałem możliwość drop/add przez wszystkie teamy :smile:

To za malo bo w miedzyczasie wszyscy stana sie FAsami... a mozna to zmienic w League Settings -> Waiver Mode -> Continuous tzn przyjac non-stop waivery... co zreszta okazalo sie zmiana na stale wraz z ta ankieta - http://www.e-nba.pl/topic/4985-liga-roto-dynasty-tryb-pobierania-fa/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam jeszcze jedno. Gdzie znajdę zestawienie w którym sprawdzę jaki pick mam i jakie picki mają inni GMowie ?

W tym watku jest obrazek z kolumna "posiadane prawa do pickow" - http://www.e-nba.pl/topic/4321-liga-roto-dynasty-salary-zawodnik%C3%B3w-sezon-201516/

Choc trzeba dodac, ze przez znikniecie komisza ostatnia edycja byla w marcu, wiec nie wszystko moze byc aktualne jesli byly jakies trejdy z pickami od tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo kurna ale ja mam bide w składzie :D

Ty masz bidę? To nie widziałeś mojego składu chyba ;) Ja jak go zobaczyłem i podsumowałem salary wyszło, że prawie x3 musiałbym pomnożyć by przekroczyć capa - to powinno być definicją bidy :) jak również to, że salary Simmonsa to 30% wartości mojego składu. Jak qrde dobrze, że nie mamy wzorem NBA dolnego pułapu limitu płac :) Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty masz bidę? To nie widziałeś mojego składu chyba ;) Ja jak go zobaczyłem i podsumowałem salary wyszło, że prawie x3 musiałbym pomnożyć by przekroczyć capa - to powinno być definicją bidy :) jak również to, że salary Simmonsa to 30% wartości mojego składu. Jak qrde dobrze, że nie mamy wzorem NBA dolnego pułapu limitu płac :)

Fakt, żeby przeskoczyć mnie w kolejce do pierwszego picku trzeba się było mocno nagimnastykowac. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.