Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A podzielicie się ta listę bo gram w rosyjską ruletkę ostatnio ? (czytaj nie pamiętam salary i nie mam gdzie sprawdzić a sobie pobieram bo jestem od tego uzależniony ;))

Przeciez liste wszystkich pensji masz tu http://www.e-nba.pl/topic/5031-liga-roto-dynasty-salary-zawodnik%C3%B3w-sezon-201617/

 

Takze kontrolowanie wlasnej druzyny jest akurat dosyc proste.

 

BTW, w dniu operacji Paula bylem drugi na srednich... troche boli ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pensji widzę na pierwszej stronie w poście Mac'a TIM DUNCAN, także tak jak pisałem powyżej trochę ciężko mi się na jej podstawie sprawdza salary gracza, a tym samym kontrolowanie drużyny już nie jest proste (chyba że sobie gdzieś zapisałeś te pensję to wtedy tak, ja tego nie zrobiłem :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Drodzy, sorry za moja aktywnosc, albo bardziej jej brak - musze zrezygnowac z gry. Dajcie znac jak chcecie to zalatwic (zastepstwo juz od teraz/od nowego sezonu).

 

Przekażę Twoją ekipę shevcowi.

 

@shevcu zapoznaj się z regulaminem. Powodzenia.

 

EDIT: shevcu nie mogę Ci PM'a wysłać, przeczyść skrzynkę i wyślij mi swojego maila od konta yahoo.

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gratki dla maca za zbudowanie tego teamu i back2back oraz LBSa że to dociagnal. :smile:

+1. Gratulacje rowniez dla Ledleya za odbicie sie ze srodka na drugie miejsce.

U mnie cieszy kolejne podium z rzedu, ale moglo byc lepsze miejsce, wiec jest lekki niesmak.

W sumie bylo blizej do wygranej niz sie spodziewalem przed sezonem i jestem mile zaskoczony jak zadzialala strategia mocny/drogi obwod i FAsowi wysocy plus Ibaka.

 

BTW, czy tu panuje jakas klatwa komisza??? Bo kto sie za to nie wezmie to znika na kilka miesiecy...

mamy juz 3-4 takie przypadki! Tylko kolek23 na razie przetrwal, ale to pewnie sie malo tym zajmowal czy cos ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dziękuję wszystkim za rywalizację.

 

Niestety ale nie ma kontaktu z żadnym z moich współ-komiszy, a sam nie mam ani siły, ani czasu, ani chęci tego ciągnąć.

 

Chętni do przejęcia proszę się zgłaszać.

Jak coś to mogę przejąć tę ekipę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.