Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

dobiłem utargu z QAS (menago of Indiana Pacers)

 

ja daję:

Love + Lee

 

dostaję:

Faried + Harris + Deng + pick 2017 + prawa do Furkana

 

dropuję też by miejsce zrobić na przychodzących graczy: O'Quinn

 

cytat z yahoo:

Mogę dać młodą gwiazdę Tobesa, Farieda przydatnego w taknowaniu oraz Denga, który jak w końcu coś zacznie grać to do handlu z contenderem się nada. plus pick2017 i prawa Furkana.

 

Nie wiem tylko czy QAS da radę tu to potwierdzić gdyż chyba ma bana na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogolnie mnie dziwi, ze na to poszedles, spodziewalem sie wiecej mlodych i prospektow niz meh solidniakow.

 

Czemu dziwi? Bo nie chciałem z Tobą pójść na deal za Lin + Covington? Lepsze to też niż 1 do 1 z Ibaką co proponowałeś. Nikt konkretniejszy od QASa nie był więc nie było co zwlekać. Mogłem zmienić ewentualnie Tobiasa na Fourniera, ale jakoś francuz mi mniej leży.

Ja jestem zadowolony więc to chyba najważniejsze ;)

 

Napisałem na yahoo posta odnośnie deala i pozostaje mi tylko czekać na potwierdzenie QAS. Nie mam niestety żadnego kontaktu do niego by go jakoś poinformować o tym (na yahoo ma ukrytego maila).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na yahoo posta odnośnie deala i pozostaje mi tylko czekać na potwierdzenie QAS. Nie mam niestety żadnego kontaktu do niego by go jakoś poinformować o tym (na yahoo ma ukrytego maila).

 

Imo skoro QAS przybił to na yahoo, a maila jeszcze nie mam w skrzynce, żeby anulować, to raczej można potwierdzać...

 

Dla pewności poczekam do jutra rano z tym, o ile jakiś Szulim nie wparuje i nie potwierdzi wcześniej :tongue:

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu dziwi? Bo nie chciałem z Tobą pójść na deal za Lin + Covington? Lepsze to też niż 1 do 1 z Ibaką co proponowałeś.

Nie mialem na mysli swoich ofert tylko powodow ich odrzucania, skoro brakowalo Ci mlodziakow i prospektow to w tej wymianie tez ich przeciez nie ma, ale...

 

Nikt konkretniejszy od QASa nie był więc nie było co zwlekać. Mogłem zmienić ewentualnie Tobiasa na Fourniera, ale jakoś francuz mi mniej leży.

Ja jestem zadowolony więc to chyba najważniejsze ;)

... takie czynniki rzeczywiscie decyduja ;-)

 

A z ciekawości za co qas ma bana?

Wulgarne wypowiedzi / obrazanie innych na forum w dziale Roto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem za tego Lova wystosowac ofertę ale Zodd miał zajebaną skrzynkę chyba i to okazało sie moim szczesciem bo miałem oferte lepszą jednak raczej ;D

Skrzynki zajebanej nie mam bo choćby dziś dostałem nowego priva.

A czy lepszą ofertę byś dał... teraz, po fakcie to, sorki ale, tylko gdybać możesz co byś to nie dał. Czemu zawsze po większych handlach jest kilku piszących co by to nie dali i lepiej zaoferowali skoro nawet nic nie próbowali zaproponować? Dla mnie jak ktoś nic nie napisał i nie było rozmów oznacza, że nic lepszego nie miał i całe to jego gadanie jest bajeczką. Plus uważam, że każdy piszący po fakcie ma po prostu ból dupy i jakoś go próbuje sobie złagodzić.

 

W tym przypadku QAS jako jedyny podszedł na poważnie do rozmów od samego początku i choćby tym mnie przekonał do ubicia z nim dealu.

Każdy może sądzić sobie co chce o tej wymianie, ale na litość nie piszcie, że mielibyście lepszą ofertę, skoro nic nie proponowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki zajebanej nie mam bo choćby dziś dostałem nowego priva.

A czy lepszą ofertę byś dał... teraz, po fakcie to, sorki ale, tylko gdybać możesz co byś to nie dał. Czemu zawsze po większych handlach jest kilku piszących co by to nie dali i lepiej zaoferowali skoro nawet nic nie próbowali zaproponować?

 

 

Jakbyś miał pustą skrzynkę to byś wiedział.. ale ciesze się, że nic nie było :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał pustą skrzynkę to byś wiedział.. ale ciesze się, że nic nie było :]

Za dużo gdybym, jakbym itp. Po prostu się przyznaj, że nic zamiaru pisać nie miałeś albo nie zdecydowałeś się wysłać, a nie zwalaj na niby pełną skrzynkę. Pustej kompletnie nie mam, ale jakoś od innych osób nie mam problemu z otrzymywaniem wiadomości. Więc jak dla mnie to kręcisz i w sumie nie wiem po co skoro nic konkretnego do powiedzenia nie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zas ogloszenie z innej beczki.

 

Rezygnuje calkowicie z gry fantasy, a wiec i z gry w tej lidze. Zamierzam usunac calkowicie swoja konto, ale przedtem dodam co-managera LeweBiodroSmoka, ktory chcialbym, by prowadzil zespol do konca sezonu i KOLEZENSKO wyrazil na to zgode.

 

Jesli po usunieciu konta, yahoo nie powierzy prowadzenia zespolu co-managerowi, prosze by byl to wlasnie LBS.

 

Dzieki wielkie wszystkim za wspolna gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus co to oznacza dla funkcji komisza kolek23 i Szulim?

Do końca sezonu nic. Potem trzeba będzie albo szukać pomocy do salary, albo jakoś znaleźć czas to ogarnąć. Cieżko powiedzieć jak będzie z obowiązkami zawodowymi. Jeżel tak jak w tym roku, to raczej nie dam rady z dodatkowym obciążeniem. Wrócimy do tematu w lipcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.