Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

ale dlaczego ta kolejnosc jest taka sama?!

 

 

O co chodzi z tym pytaniem ? skoro liga jest ciągła to numery W też są ciągłe ?

szulim dalej się mylisz i opcja którą przedstawiłeś to byłby czysty przekręt reszty ligi.

pomyśl i dojdziesz gdzie tkwi błąd w rozumowaniu.

 

jak to k**** nie ma FA??? lol

 

Chyba rozumiem o co ci chodzi :)  prosze popraw ten tok rozumowania :

 

1. QAS ma nr 15 W

2. Szulim ma nr 1 W

 

następuje wymiana :

1. QAS dostaje nr 1 , zostawia nr 15 i wytrejdowuje jednego zawodnika do Szulima

2. Szulim oddaje nr 1 , nie ma żadnego W ( dla mnie to przesunięcie na koniec kolejki czyli tak jakby sam wykorzystał W ) i dostaje zawodnika

W związku z tym reszta osób chyba przesunie się o jedną pozycję ? I to jest logika - technicznie nie da się tego zrobić ponieważ nie da się przesunąć całej ligi zostawiając nr 1 ;) 

Nie sprecyzowałem przykładu - tu masz rację QAS aczkolwiek w tym momencie dochodzenie logiki i techniki w tej kwestii jest już nieaktualne :)

 

Mamy W za W i ewentualnie zawodnicy :) koniec :)

 

Ostatnie zdanie definiuję jako ironię z twojej strony ;) chyba że faktycznie głosując na W nie zdałeś sobie sprawy że to zamyka FA ;) to wtedy BRAWO TY :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak je zrobiłem - ale Tizz pisze ze to sa z jeszcze wcześniejszego okresu a ja nie mam jak tego sprawdzić. Wszedłem na ligę , na zakończony sezon i przepisałem W 

Czy ktoś uważa że powinno być inaczej?

teraz to już trochę chyba za późno żeby zmieniać. 

 

 

Ja mam natomiast pytanie czy jest szansa żeby jeszcze teraz wrócić do ankiety/rozmowy odnośnie niedogranych gier? 

http://www.e-nba.pl/topic/4988-liga-roto-dynasty-karanie-gm%C3%B3w-za-niedograne-sloty/

 

W ankiecie większość była ZA. Czemu ten temat dalej nie był rozwiązywany ? Rozumiem, że brak czasu zmiana komisarzy itd.

Ale teraz chyba można do tego wrócić?

 

Wydaje mi się, że jak będzie trzeba  rozegrać określoną liczbę gier to zmusi to graczy do większej aktywności. I jak ktoś będzie chciał tankować(złamasami/pierwszoroczniakami) będzie musiał się trochę natrudzić i bardziej zaangażować.

 

Ja bym wolał wiedzieć, czy coś działamy czy raczej macie wyjebane na ilość gier jakie rozegrają GMowie(w tym ja) bo chcę sobie ustalić taktykę na ten sezon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już trochę chyba za późno żeby zmieniać. 

 

 

Ja mam natomiast pytanie czy jest szansa żeby jeszcze teraz wrócić do ankiety/rozmowy odnośnie niedogranych gier? 

http://www.e-nba.pl/topic/4988-liga-roto-dynasty-karanie-gmów-za-niedograne-sloty/

 

W ankiecie większość była ZA. Czemu ten temat dalej nie był rozwiązywany ? Rozumiem, że brak czasu zmiana komisarzy itd.

Ale teraz chyba można do tego wrócić?

 

Wydaje mi się, że jak będzie trzeba  rozegrać określoną liczbę gier to zmusi to graczy do większej aktywności. I jak ktoś będzie chciał tankować(złamasami/pierwszoroczniakami) będzie musiał się trochę natrudzić i bardziej zaangażować.

 

Ja bym wolał wiedzieć, czy coś działamy czy raczej macie wyjebane na ilość gier jakie rozegrają GMowie(w tym ja) bo chcę sobie ustalić taktykę na ten sezon :smile:

Piłka jest imo po stronie GM'ów. Myśmy przedstawili propozycje, wiLQ dał opcję na ocenę teamów z wielką ilością kontuzji, której jak nie mogę dodać do pierwszego posta, bo nie jestem pewien czy w 100% rozumiem jego pomysł. Duża część ligi powiedziała "mi się nie podoba bo taktyka" i jest impas.

 

A większość Twojego posta ładnie opisuje dlaczego zdecydowaliśmy się na przedstawienie tej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pierwsze wrazenia z waivera?

Bo ja jestem w szoku jak w sumie w lidze malo zawodnikow zostalo pobranych i ze az 2 mi sie ostalo.

Znaczy czaicie sie na poczatek sezonu czy jak? Bo teraz to byla jedna z najlepszych puli...

W jakiej kolejności miałeś ich ustawionych?

 

Ja ustawiłem 3 i 3 wypadło. Ogólnie po moich podraniach pewnie od razu widać jaka jest taktyka na ten sezon.

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAM! Poszla wymiana z grubej rury i przy okazji odpowiadam na pytanie, ktore mi czesto zadawaliscie...

 

Troche dluzej to trwalo niz bym chcial, ale zeby byc fair zaczelo sie od niewinnego Middleton za solidniakow, a skonczylo na takim monsterze. Gdyby wszyscy moi byli zdrowi raczej bym tego nie klepnal, ale nie sa, wiec trzeba bylo dzialac. I co prawda rozwiazalem sprawe zlamasow, ale nagle mam nowa tzn nadmiaru PG, wiec bede rzezbil dalej ;-)

 

Ja nie wiedziałem kogo wyrzucić, serio.

To musisz miec mocna druzyne ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BAM! Poszla wymiana z grubej rury i przy okazji odpowiadam na pytanie, ktore mi czesto zadawaliscie...

 

Troche dluzej to trwalo niz bym chcial, ale zeby byc fair zaczelo sie od niewinnego Middleton za solidniakow, a skonczylo na takim monsterze. Gdyby wszyscy moi byli zdrowi raczej bym tego nie klepnal, ale nie sa, wiec trzeba bylo dzialac. I co prawda rozwiazalem sprawe zlamasow, ale nagle mam nowa tzn nadmiaru PG, wiec bede rzezbil dalej ;-)

 

A ta wymiana to jakaś tajemnica? Bo nigdzie nie widzę informacji kto za kogo.

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clint Capela Hou - PF,C Traded to Milwaukee Bucks Oct 20, 2:58 pm

Rondae Hollis-Jefferson Bkn - SG,SF Traded to Los Angeles Clippers Oct 20, 2:58 pm

Feb 9 6:02am Clint Capela (Hou - PF,C) Trade Milwaukee Bucks

Los Angeles Clippers Rondae Hollis-Jefferson (Bkn - SG,SF)

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, czy Szulim prowadzi jakas przechowalnio-wypozyczalnie zawodnikow? ;-)

 

A ta wymiana to jakaś tajemnica? Bo nigdzie nie widzę informacji kto za kogo.

Paul, Lin i BigAl za Middletona, Favorsa i Aminu. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.