Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1 numer waivera - do handlu. Ktoś zainteresowany ?


Mam pytanie, czy mozna handlowac numerkiem waivera?

 

TAK :smile: - raczej nie widzę opcji aby było to nielegalne.

 

Przy opcji z numerem 1 można to sprowadzić do sytuacji, że umawiam się z GMem którego wybrać zawodnika(na pewno do mnie trafi). I robimy wymianę zaraz po tym jak będę miał go w składzie.

 

Z dalszymi numerami to już trochę trudniejsza zabawa. Ale myślę, że to może uatrakcyjnić grę :)

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w teorii w regulaminie nie ma nic o tym - co jest zrozumiałe bo nie było tego wcześniej.

 

Nie widzę też przeszkód żeby tym draftować - trochę to jak picki w drafcie ale mniej odległe.

 

Na pewno poza top3 będzie nikłe zainteresowanie, choć kto wie.

 

Oczywiście wybierajacy waivera ponosi ryzyko że ktoś się z tego wycofa bo jednak wymiana oficjalnie może być ogłoszona dopiero po pobraniu. 

 

W teorii mozna by zmienić kolejność waivera ręcznie na Y! ale jest to bardzo pracochłonne i wątpie żeby się ktoś na to zgodził i poświecał czas na to. Jedyną formą jest umówić się na PM z kimś o wybór z tym ryzykiem że ktoś potem tego nie potwierdzi :)

 

Tym bardziej że przy wyższych numerkach nie ma gwarancji na pobranie danego zawodnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opcji z numerem 1 można to sprowadzić do sytuacji, że umawiam się z GMem którego wybrać zawodnika(na pewno do mnie trafi). I robimy wymianę zaraz po tym jak będę miał go w składzie.

 

Hmm, w teorii w regulaminie nie ma nic o tym - co jest zrozumiałe bo nie było tego wcześniej.

 

Nie widzę też przeszkód żeby tym draftować - trochę to jak picki w drafcie ale mniej odległe.

Tez mi sie tak wydaje, ale wolalem sie upewnic bo mialem na mysli taki scenariusz...

 

W teorii mozna by zmienić kolejność waivera ręcznie na Y! ale jest to bardzo pracochłonne i wątpie żeby się ktoś na to zgodził i poświecał czas na to.

Jak to czasochlonne? Edycja dwoch cyferek dla dwoch druzyn zajmuje z 5 sekund ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak to czasochlonne? Edycja dwoch cyferek dla dwoch druzyn zajmuje z 5 sekund ;-)

 

Nie do końca - popatrz na to :

 

wilq - masz nr 1

wymieniasz się z kimś kto ma nr 15 i nie robisz wymiany numerek za numerek tylko za zawodnika

 

Tobie zmieniam nr na ostatni do kolejki, ten kto go dostaje ma nr 1 a całej reszcie zmieniam nr o jeden wyżej ( w takim przypadku nr od 16 do 20 ) 

To jest pracochłonne :)

 

Chyba że robimy wymiany na zasadzie :

nr waiver za nr waiver + zawodnik 

 

Wtedy to jest prosta sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie dla upewnienia się. Teraz są wszyscy na W. Jak minie termin wybrani wskocza do składów. A wrzuceni będą na W. Wszyscy pozostali będą FA. I od tego momentu numerki W będą przydatne tylko wtedy jak wyrzucony przez GMa gracz będzie pobierany przez innego GMa. Reszta cały czas będzie FA. Jak będę chciał kogoś z FApobrać w trakcie meczu w sezonie to od razu mi wskoczy do skladu i nie zmarnuje na takie pobranie numeru W?

 

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez szkoda-czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to już było (ale może w FBX3? mac pamiętasz?), ja pozyskiwałem nr waiver, praktycznie jak zwykły traid, a sytuacja sporadyczna więc myślę że komisz te kikla kliknięć na rok ogarnie.

 

litości szulim oczywiście że wymiana za nr waiver za numer waiver (ew. zawodnicy), jakie przesuwanie na koniec kolejki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że robimy wymiany na zasadzie :

nr waiver za nr waiver + zawodnik 

Wtedy to jest prosta sprawa :smile:

Inaczej sobie tego nie wyobrazalem, wiec dzieki za wyjasnienie co mialoby byc czasochlonne ;-)

 

Jeszcze pytanie dla upewnienia się. Teraz są wszyscy na W. Jak minie termin wybrani wskocza do składów. A wrzuceni będą na W. Wszyscy pozostali będą FA.

Nie, wszyscy zawodnicy poza skladami sa zawsze na waiverach i nie ma czegos takiego jak FA. 

 

litości szulim oczywiście że wymiana za nr waiver za numer waiver (ew. zawodnicy), jakie przesuwanie na koniec kolejki???

Poniosla go wyobraznia... ale akurat w sytuacji omawiania nowego pomyslu to bardzo sluszna uwaga.

Lepiej od razu doprecyzowac co jest mozliwe, a co nie niz pozniej babrac sie gdy dojdzie do takiej wymiany.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie to już było (ale może w FBX3? mac pamiętasz?), ja pozyskiwałem nr waiver, praktycznie jak zwykły traid, a sytuacja sporadyczna więc myślę że komisz te kikla kliknięć na rok ogarnie.

 

litości szulim oczywiście że wymiana za nr waiver za numer waiver (ew. zawodnicy), jakie przesuwanie na koniec kolejki???

chciałem się wymienić z Mackiem9020 czy jakoś tak, nate za kogos plus swap picków, ale się odmyślił i wbił Roger pisząc, że nie można.

 

Mnie to obojętne.

 

Zmieniamy na aukcję, skoro tak narzekają? Ci co są za snakiem, są raczej bardziej tolerancyjni i przyjmą bez narzekań tę opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już chyba za późno ;) jak będzie bardzo źle to zmienimy na przyszły sezon :)

 

 

@QAS - wypisałem obie dostępne opcje - może mam większą wyobraźnię niż inni co nie zmienia faktu że potem ktoś coś takiego wymyśłi i będzie problem ;)

 

Dopieszemy punkt do regulaminu w którym dopuszczalne będzie trejdowanie nr waiverów w zamian za inny nr waivera i/lub zawodnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele panowie :grin: teraz zaczynacie ogarniać na co głosowaliście ? od początku było przegłosowane że idziemy na waiver - jakos wtedy nikt nie protestował.

 

Ba - i ty Falcao i ty szkoda-czasu głosowaliście na waiver w 1 ankiecie - fakt na aukcyjny ale zasada pozostaje ta sama - każdy jest W i nie ma FA więc nie wiem skąd nagle teraz olśnienie ?

 

@QAS - przesunięcie na koniec W nie było by karą za niedotrzymanie umowy - bardziej chodziło mi o kwestie co by było gdyby ktoś nie chciał wymieniać się numerkami, tylko numerek za zawodnika - wtedy ten który dostawałby zawodnika musiałby dostać ostatni nr W a reszta by się przesunęła do przodu - co nie zmienia faktu że zasada została ustalona prosta :

 

W za W i/lub zawodnik z każdej strony jak kto woli

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to zawsze na waiverach? to nie jest tak, ze koles lezy na w 3 dni a pozniej staje sie fa i nie tracisz na niego swojego waivera? chyba zartujesz...

 

 

ja pierdziele panowie :grin: teraz zaczynacie ogarniać na co głosowaliście ? od początku było przegłosowane że idziemy na waiver - jakos wtedy nikt nie protestował.

 

Ba - i ty Falcao i ty szkoda-czasu głosowaliście na waiver w 1 ankiecie - fakt na aukcyjny ale zasada pozostaje ta sama - każdy jest W i nie ma FA więc nie wiem skąd nagle teraz olśnienie ?

Mialem napisac to samo choc w troche mniej opanowany sposob, wiec dzieki, ze to zrobiles....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.