Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2016/2017


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

Składy znowu wklepane. Rzućcie okiem i ogarnijcie czy wsio jest ok u Was.

U mnie OK... nawet zauwazylem, ze Harden dostal PG ;-)

 

Czyli już postanowione że będzie waiver wężyk. prośba o krótkie wyjaśnienie jak to będzie wyglądało. nie grałem nigdy z takim ust.

Wszyscy gracze leza caly czas na waiverze, wiec po probie pobrania numer waivera zadecyduje kto do kogo trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wszyscy na to czekali :grin:

Dzieki za to!

 

Choc wciaz sa bledy w ustawieniach tzn nie mamy trade deadline i pobieranie nie jest dozwolone we wszystkie dni...

 

Ustawilem sobie 6 graczy i pewnie nie dostane zadnego z nich #vivatdlawezyka

 

Swoja droga, czy ustawianie najlepszych graczy przy numerku #17 to nie jest obrazanie innych GMow?

Powinienem chyba zgadywac kto bedzie 17 najlepszym pobranym, a nie kto bedzie w Top5...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja cały czas nie rozumiem jak to się będzie odbywało przy tym wiaver wężyku a mam chyba 1 miejsce :)

 

niech to ktoś rozpisze na jakimś przykładzie. 


U mnie OK... nawet zauwazylem, ze Harden dostal PG ;-)
 
Wszyscy gracze leza caly czas na waiverze, wiec po probie pobrania numer waivera zadecyduje kto do kogo trafi.

 

a co jak ustawię kilku na raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mozna handlowac numerkiem waivera?

 

Co do niemożności pobierania graczy - to jest tylko na poczatek - aby pierwsze pobranie było w środę - potem juz bedzie 24/7 ;)

Aha, czyli to bylo celowe ;-)

 

ja cały czas nie rozumiem jak to się będzie odbywało przy tym wiaver wężyku a mam chyba 1 miejsce :smile:

 

niech to ktoś rozpisze na jakimś przykładzie.

Skoro masz #1 to akurat najlatwiejsze bo tego kogo ustawisz w pierwszej kolejnosci jest Twoj... ale jak ustawisz dwoch graczy to ten drugi moze trafic do Ciebie tylko wtedy gdy przejdzie miedzy nimi cala kolejka 19 innych druzyn i nikt inny nie bedzie go mial jako #1 wsrod dostepnych w danym momencie graczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a który gracz u mnie będzie liczony jako 1 a który jako 2 ?

nie dodawałem jeszcze na Y! więc pytanie w ciemno czy się to ustawia na stronie Y! ?

Tak. Mniej wiecej tak to wyglada...

 

Waiver 1 (Oct 19): Add X, Drop Y

Waiver 2 (Oct 19): Add V, Drop Z

Waiver 3 (Oct 19): Add A, Drop B

Edit Waiver Priority

 

Ta ostatnia opcja mozesz przestawiac kolejnosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.