Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

@Braveheart22

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jeszcze bardziej utwierdziłeś mnie w przekonaniu iż warto spróbować, poświęcić czas i dać NHL szanse. Również dziękuję za tę wskazówkę z kanałem YT. Będzie zapewne mi teraz bardzo przydatny. Żona dostała już polecenie stworzenia rozpiski :) W pozostałych kwestiach dopytam jak poleciłeś. Fanem nikogo póki co nie jestem ale mały handicap dostaną ode mnie Red Wings, gdyż w NBA kibicuję Pistons :) Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

no i co z tym nhl na tvp, bedzie czy juz sobie odpuścili :P ja na dzisiaj troche zapóźniony, ale co ciekawe dwa mecze islanders widziałem :D do kolegi @Burczymucha na androida jest sporo tych apek gdzie można łapać streamy, dofu plus jakies z live tv jak thoptv i tam sobie jakies stacje w stylu "kanadyjskiego" tsm odpalić, albo sportsnet itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, elwariato napisał:

no i co z tym nhl na tvp, bedzie czy juz sobie odpuścili :P

Na pytania od ludzi niechętnie odpowiadają, ale niby "rozmowy trwają" :)

7 godzin temu, elwariato napisał:

ja na dzisiaj troche zapóźniony, ale co ciekawe dwa mecze islanders widziałem :D

Brawo Ty! ;)

7 godzin temu, elwariato napisał:

do kolegi @Burczymucha na androida jest sporo tych apek gdzie można łapać streamy, dofu plus jakies z live tv jak thoptv i tam sobie jakies stacje w stylu "kanadyjskiego" tsm odpalić, albo sportsnet itd

Koledze bardziej chodzi o archiwalne mecze. Startuje od zera i chce nadrobić playoffowe zaległości od 2010 w górę. No chyba, że ja się nie znam i tą Twoją metodą idzie złapać stare mecze :D

Btw, @Burczymucha zacząłeś już coś oglądać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elwariato

dzięki za info ale faktycznie, póki co koncentruje się na historii. Chcę mówiąc, trochę wzniośle, poznać smak emocji tej ligi i tego sportu, a play offy z ostatnich 10 lat myślę że mi to zapewnią.

@Braveheart22

hej. Za Twoją wskazówką przeczesuję youtube'a i znajduję mecze archiwalne. Nie spodziewałem się że aż tyle ich tam znajdę, ale co tu dużo gadać, cieszy mnie to, póki co nie muszę wyskakiwać z dość konkretnej sumki pieniędzy którą trzeba by zainwestować w całorocznego nhl tv. Zacząłem od PO 2011, narazie jestem na etapie meczów nr 3. Praktycznie każdy dotychczasowy mecz oglądałem, chyba tylko jednego nie udało się znaleźć na YT. Największe emocje, w moim odczuciu, póki co to flyers-sabres, boston montreal oraz detroit phoenix. No i masz rację z wyrównanym poziomem, wydaje się iż w NBA pierwsza runda jest bardziej oczywista. Aczkolwiek, ponownie zaznaczam, iż jestem na etapie zaledwie 3 meczu w każdej serii. Największym mankamentem oglądania na youtube jest to, iż zaczął mi podrzucać propozycje nowych filmów z meczami z kolejnych serii, co sprawia, iż w wyszukiwanie mi meczów muszę angażować osoby postronne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
7 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Jest już jakaś rozpiska meczów na najbliższy tydzień?

Nie znamy jeszcze wszystkich par, a z terminów to widziałem tylko, że PO otworzą prawdopodobnie Capitals i Bruins w nocy z soboty na niedzielę naszego czasu. Reszta serii na razie bez terminarza. Za to w programie tv widziałem, że tvp sport planuje jakąś transmisję w nocy z poniedziałku na wtorek. Będzie oficjalny terminarz NHL to pewnie wtedy poinformują o planie transmisji. 

@Raven2156 będzie typer? :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Braveheart22 napisał:

Nie znamy jeszcze wszystkich par, a z terminów to widziałem tylko, że PO otworzą prawdopodobnie Capitals i Bruins w nocy z soboty na niedzielę naszego czasu. Reszta serii na razie bez terminarza. Za to w programie tv widziałem, że tvp sport planuje jakąś transmisję w nocy z poniedziałku na wtorek. Będzie oficjalny terminarz NHL to pewnie wtedy poinformują o planie transmisji. 

@Raven2156 będzie typer? :)

A jak myślisz? :)

Oczywiście, że będzie! Zarówno ten z NHL jak i NBA. Niebawem wszystko opublikuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.08.2021 o 22:35, Raven2156 napisał:

Chyba dla wszystkich z nas niestety mało pozytywna wiadomość :( 

Pozostaje poczekać na oficjalną informacje…

Viaplay zaprzeczyło temu i już usunięto z listy nadawców NHL NENT. Na razie nikt nie posiada tych praw u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2021 o 21:30, Mailman napisał:

Viaplay zaprzeczyło temu i już usunięto z listy nadawców NHL NENT. Na razie nikt nie posiada tych praw u nas.

Trochę mnie to dziwi... Co jest w tym trudnego lub skomplikowanego by ktokolwiek był chętny transmitować NHL w naszym kraju? Przecież nie mówimy tutaj o 2 lidze Lacrosse kobiet tylko o NHL! Hokej może nie jest sportem najbardziej popularnym w naszym kraju aczkolwiek uważam, że ma wielu wiernych fanów a również Ci bardziej "niedzielni" gotowi byli obejrzeć meczyk przy piwku wieczorem.

Nie łapię tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.