Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce mi się wierzyć, że coś co jest głęboko zakorzenioną tradycją ligi w tak łatwy i dość „ordynarny” sposób zostanie zmienione tylko na potrzeby jednego sezonu... 

Szczerze przyznam, że nie jestem fanem takiego zabiegu ale no niestety to już nie jest zależne od nas.

Pozostaje czekać na oficjalne dane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowizorką pachnie na dwa kilometry...

Rozumiem, że wszystkie kanadyjskie wrzucamy do jednego wora, bo COVID i ograniczenia w ruchu między oboma krajami, a wtedy i wszystkie inne trzeba przemieszać, ale niestety "ordynarne" to dość dobre słowo.

Mam nadzieję, że za pół roku kupię porządny samochód, a nowego potrzebuję na już, więc biorę ze szrotu kilka trupów,  łapię z każdego po trochu, przyklejam te wykopaliska kropelką do podwozia od Ursusa C-330, a na koniec obwiązuję uzyskane cudo drutem i modlę się, żeby nie rozsypało się, jak wrzucę dwójkę.

Niestety na takim etapie jesteśmy i jeśli wszystkim przyświeca hasło NIEWAŻNE JAK, ALE GRAĆ, to musimy się z tym pogodzić.

Może się uzyskane cudo nie rozsypie.

Gorzej jeśli za pół roku okaże się, że cały czas jesteśmy w ciemnej rzyci.

A na razie od razu załóżmy, że dwójka to szczyt możliwości tego półtrupa, o trójce nie ma co marzyć, a tak w ogóle będzie hulał chyba tylko na jałowym.

 

Edytowane przez J. Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zaczynam się zastanawiać, czy nie lepiej nastawiać się na normalny, pełnometrażowy sezon od jesieni...

Swoją drogą na zdrowy rozum to myślałem, że przede wszystkim klubom będzie zależało na tym, żeby nieważne jak, ale jednak zagrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Pepis21 napisał:

Henrik Lundqvist z powodów problemów z sercem nie zagra w nadchodzącym sezonie co oznacza, że prawdopodobnie zakończy karierę. Capitals tym samym zostali z Copley'em, Samsonovem i Fucalem w bramce.

Przykra i szokująca wiadomość. Pozostaje życzyć zdrowia Królowi Henrikowi. 

Od strony sportowej, nieciekawa sytuacja dla Capitals. Samsonov miał bardzo fajny rookie season, ale czy już jest gotowy do roli bezapelacyjnego startera bez mocnego backupu? Chociaż z drugiej strony, Vasilevsky w jego wieku dostał takie zaufanie od Tampy i wiemy jak to dalej się potoczyło, więc może i Ilyi się uda. 

Copley jakieś występy w NHL już miał, ale raczej średnio sobie radził, a tego Fucale'a to nawet nie znam. Wiem tylko, że Capitals mają w AHL ciekawego czeskiego bramkarza (Vitek Vanecek się nazywa), więc może i on otrzyma szansę. Nie mniej, nie za ciekawie to dla Capitals wygląda, przynajmniej na papierze. 

 

Z innej beczki. Przeniesienie kanadyjskich zespołów na rok do różnych lokalizacji w USA (wzorem Toronto Raptors, czyli zespołu, który w najbliższym sezonie NBA, swoje mecze jako gospodarz rozegra w Tampie) to całkiem możliwy scenariusz. 

 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy konkrety! :D

https://www.tsn.ca/works-remains-before-nhl-can-drop-the-puck-for-2020-21-season-1.1566873?tsn-amp&__twitter_impression=true

Radzę się dokładnie zapoznać ze szczegółami, jeśli chodzi o tymczasowo zmieniony format rozgrywek, bo może być niezłe zdziwienie :)

 

@Raven2156

Proszę o aktualizację tematów na najbliższy sezon. Z góry dzięki i Wesołych Świąt wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aktualnych tematów to napiszę tutaj - jest już terminarz na nowy sezon. W sumie dopiero teraz uświadomiłem sobie że w sezonie zasadniczym będą mecze tylko wewnątrz dywizji i w sumie jaram się "mistrzostwami Kanady" :D Żeby tylko szybko nie znudziło się np. 8 meczów Leafs z Habs, plus ewentualna seria w PO. Ale jak na jeden rok i obecną wyjątkową sytuację to spoko format i ciekawostka, ale i tak czekam na powrót do normalności w 2021/22 (plus jeszcze debiut Kraken, także podwójna podjarka).

Edit: Teraz sprawdziłem i będzie 10 meczów Toronto-Montreal w regularze :D

Edytowane przez Paolo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień dobry;

wiem że wpis mój nie dotyczy transmisji w TVP Sport, ale uznałem że tutaj jest najbardziej adekwatne miejsce do zadania pytania dotyczącego NHL TV. Sposobię się do wykupu po raz pierwszy tej usługi ( zresztą jestem zupełnym laikiem jeśli chodzi o hokej na lodzie, z różnych powodów postanowiłem spróbować się wkręcić), chciałbym zacząć od przejrzenia play-offów ostatnich sezonów. Moje pytanie, czy to faktycznie prawda, iż w cenie tej miesięcznej subskrypcji (25 $) będę mógł oglądać archiwalne serie PO z lat powyżej 2010 r.? Czy możliwość ta, wzorem NBA LP, zarezerwowana jest tylko dla rocznej subskrypcji? Druga sprawa, w przypadku faktycznej możliwości obejrzenia tych serii, czy ktoś mógłby określić jak to jest rozwiązane w sensie spoilerów co do par tworzących poszczególne rywalizacje w kolejnych rundach PO - mianowicie chodzi mi o to, iż jak już wspomniałem wyżej, jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o hokej i nic nie wiem kto z kim  i z jakim efektem w poprzednich sezonach rywalizował (włącznie z tym iż nie znam mistrzów); czy jest możliwość oglądania tych serii bez spoilerów "robionych przez aplikację" kto z kim w kolejnych rundach zagra. Ostatnia kwestia, czy są różnice co do zawartości materiałów między apką na PC/mobile a konsolami?  Mam nadzieję, ze ktoś przeczytawszy ten chaos słowny, mimo wszystko postara się mi pomóc. Z góry dzięki!

Edytowane przez Burczymucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burczymucha

Witam, dobrze trafiłeś, tzn. do dobrego tematu. 

NHL TV nie mam. Kiedyś się zbierałem, żeby wykupić na próbę, ale zostałem przy streamach + to co było w tvp sport (mam nadzieję, że jeszcze będzie) + czasem są też darmowe mecze w NHL TV i nie narzekam. Tak że nie będę czarował, że wiem wszystko, co i jak, ale... 

Jak myślałem o kupnie to trochę czytałem i z tego co pamiętam to archiwalne mecze są tylko w tym pełnym pakiecie sezonowym. Jednak pewności nie mam. Polecam założyć konto na nhlwpl i w komentarzu pod jakimś artykułem zapytać o to chłopaków. Pewnie na wszystko odpowiedzą, również jak wygląda sprawa ze spoilerami czy różnice między NHL TV na PC czy konsoli. Chyba, że masz twittera to możesz też ich złapać tam i podpytać. 

Co do samej dyscypliny. Polecam bardzo! A jak dopiero zaczynasz i nie masz tej wiedzy właśnie kto wygrywał Ligę itd. to będzie niezła rozrywka dla Ciebie, bo PO w NHL to kapitalna sprawa (imho zdecydowanie lepsze emocje niż w NBA, bo tu naprawdę wszystko się może zdarzyć i nikt nie będzie zdziwiony jak drużyna z 8 seedu wyeliminuje zespół z 1 seedu). Poważnego meczu hokeja na żywo nie widziałem, ale kilka osób znam, ktore widziały (SHL czy Bundeslige) i mówią, że to najbardziej widowiskowy sport zespołowy :)

Btw, jest jeszcze jedna opcja. Jest na yt taki kanał Serg72, gdzie wrzucane są archiwalne mecze. Ogromna ilość. Sam sporo oglądałem. Takie mecze PO 2010+ to pewnie większość tam jest, o ile nie wszystkie. Wtedy tylko pozostaje sobie zrobić drabinkę dla 1 rundy z każdego roku i oglądać krok po kroku. Fajnie jakby ktoś Ci to przygotował, żebyś czasem przypadkiem na jakiś spoiler nie trafił (nawet ja mógłbym Tobie to przygotować, bo to 5min roboty ;)), a dalej już będziesz oglądając sam sobie odkrywał drabinkę. 

https://m.youtube.com/channel/UC6mzhwI59v61cE7YNi9YKtQ/videos?view=0&sort=dd&flow=list

Podrzucam link do kanału jako fajną darmową alternatywę jbc, ale tak jak mówię, zaloguj się na nhlwpl i zapytaj w komentarzach. Na pewno pomogą i wszystko wyjaśnią. Pozdro i życzę powodzenia w oglądaniu, a przyznam, że jest co oglądać. Imho będziesz zadowolony i się wkręcisz. A jak już oglądniesz ile wlezie to wpadaj tutaj, bo nas garstka i każdy nowy fan się przyda. Aż ciekaw jestem, które zespoły Ci przypadną do gustu i ile człowiek wiedzy jest w stanie wchłonąć oglądając takie mecze od 2010 roku :D

Btw, w sumie jak tak myślę to może @Paolo_ coś wyjaśni w temacie NHL TV??? 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.