Skocz do zawartości
Mailman

NHL w TVP SPORT

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy fani NHL!

Widzę, że temat NHL rozkręcił się na forum na dobre. Kilka dni temu zapytałem was o staż i zainteresowanie najlepszą ligą hokeja na świecie i spotkało się to z ciepłym przyjęciem. Widocznym jest, że chcecie rozmawiać o hokeju, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Z większością z was znam się z działu poświęconego NBA ale jest też kilka osób które poznałem właśnie tutaj.

Wspomniałem, że mam na myśli zrealizować "nietuzinkowy projekt" i liczę na wasze wsparcie w tej kwestii. Po rozmowach z administracją forum udało mi się znaleźć nam wszystkim (fanom NHL) własny kącik na tym forum!

Już niebawem w kategorii "Inne" pojawi się osobny dział poświęcony NHL! Będziecie tam mogli pisać i tworzyć własne tematy do woli (tak jak ma to miejsce w dziale NBA). Dzięki stworzeniu osobnego działu będziemy mieli możliwość rozmawiania na tematy związane z hokejem w sposób o wiele bardziej przejrzysty a w razie potrzeby możliwość znalezienia interesującego nas posta z przeszłości będzie o wiele łatwiejsza.

Jako, że wyszedłem z inicjatywą zorganizowania tego działu będę jego "opiekunem". Na potrzebę stworzenia tego działu przygotowałem kilka tematów nazwijmy je "podstawowych" które będą bazą dla działu. Kolejne będą się pojawiać regularnie wraz z rosnącą na nie potrzebą.

Stwierdziłem, że zainteresowanie mimo wszystko nie jest aż tak duże jak w przypadku NBA więc nie ma potrzeby (a przynajmniej na razie) tworzenia osobnych tematów dla każdej z drużyn. Zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie założenie 4 tematów odpowiadających poszczególnym dywizjom. To właśnie w tych tematach będą toczyły się rozmowy na temat wszystkich drużyn wchodzących w skład danej dywizji. Oczywiście w miarę rozszerzenia się zainteresowania NHL na forum będzie możliwość rozbicia tego podziału w przyszłości.

Mam nadzieję, że sam pomysł i inicjatywa wam się spodobała. :) Liczę na ciepłe przyjęcie i wasze zainteresowanie tym nowym działem. Im nas więcej tym o wiele lepiej i przyjemniej będzie się rozmawiać na tematy związane z NHL dlatego zapraszam serdecznie wszystkich lubiących hokej (i nie tylko)!

Dział powinien pojawić się jutro/w weekend. Stay tuned!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na tak,aczkolwiek jestem ostrożnym optymistą.Zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Raven2156 napisał:

A tak świętowali chłopacy z St. Louis w drodze do domu! :) 

09EA9986-D34A-48AE-A84A-849B66A81B24.jpeg.d59847ca71d25524f895b960cdf2154d.jpeg

Myślę, że warto przypomnieć jak w zeszłym roku świętował Ovi :D

Edytowane przez montana
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi