Skocz do zawartości

NHL w TVP SPORT


Mailman

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy fani NHL!

Widzę, że temat NHL rozkręcił się na forum na dobre. Kilka dni temu zapytałem was o staż i zainteresowanie najlepszą ligą hokeja na świecie i spotkało się to z ciepłym przyjęciem. Widocznym jest, że chcecie rozmawiać o hokeju, dzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Z większością z was znam się z działu poświęconego NBA ale jest też kilka osób które poznałem właśnie tutaj.

Wspomniałem, że mam na myśli zrealizować "nietuzinkowy projekt" i liczę na wasze wsparcie w tej kwestii. Po rozmowach z administracją forum udało mi się znaleźć nam wszystkim (fanom NHL) własny kącik na tym forum!

Już niebawem w kategorii "Inne" pojawi się osobny dział poświęcony NHL! Będziecie tam mogli pisać i tworzyć własne tematy do woli (tak jak ma to miejsce w dziale NBA). Dzięki stworzeniu osobnego działu będziemy mieli możliwość rozmawiania na tematy związane z hokejem w sposób o wiele bardziej przejrzysty a w razie potrzeby możliwość znalezienia interesującego nas posta z przeszłości będzie o wiele łatwiejsza.

Jako, że wyszedłem z inicjatywą zorganizowania tego działu będę jego "opiekunem". Na potrzebę stworzenia tego działu przygotowałem kilka tematów nazwijmy je "podstawowych" które będą bazą dla działu. Kolejne będą się pojawiać regularnie wraz z rosnącą na nie potrzebą.

Stwierdziłem, że zainteresowanie mimo wszystko nie jest aż tak duże jak w przypadku NBA więc nie ma potrzeby (a przynajmniej na razie) tworzenia osobnych tematów dla każdej z drużyn. Zdecydowałem, że najlepszym rozwiązaniem będzie założenie 4 tematów odpowiadających poszczególnym dywizjom. To właśnie w tych tematach będą toczyły się rozmowy na temat wszystkich drużyn wchodzących w skład danej dywizji. Oczywiście w miarę rozszerzenia się zainteresowania NHL na forum będzie możliwość rozbicia tego podziału w przyszłości.

Mam nadzieję, że sam pomysł i inicjatywa wam się spodobała. :) Liczę na ciepłe przyjęcie i wasze zainteresowanie tym nowym działem. Im nas więcej tym o wiele lepiej i przyjemniej będzie się rozmawiać na tematy związane z NHL dlatego zapraszam serdecznie wszystkich lubiących hokej (i nie tylko)!

Dział powinien pojawić się jutro/w weekend. Stay tuned!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Minęło już kilka tygodni a działu jak nie było tak nie ma.

Nie myślcie, że o tym nie zapomniałem. Wszystko na potrzeby uruchomienia (poszczególne tematy) mam już przygotowane.

Pozostaje jedynie czekać na ruch ze strony administracji, bo od tych kilku tygodni niestety nie mogę się z nimi skontaktować.

Miejmy nadzieję, że dział ruszy już niebawem. :) 

Stay tuned!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://e-nba.pl/forum/211-hokej-nhl/

Trochę to trwało, bo jednak okres w pracy mam teraz ciężki. Dział już jest. Za jakis czas @Raven2156 powienien mieć już uprawnienia moda w nim.

Przeniosłem ten temat już do działu. Można juz zakładać nowe tematy...

Można juz zaczynać dyskusje... zobaczy, jak dział sie rozkręci to zostanie, jak nie to poprostu później damy go tak jak do tej pory do inne.

Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jestem w pracy jednak wszystkie tematy mam przygotowane.

Proszę wszystkich o odrobinę cierpliwości i nie zakładanie tematów aż nie wprowadzę wszystkiego co czeka w domu. Dziś przed północą na pewno się pojawią. :)

Nareszcie ruszamy z działem NHL! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej. Wszystko gotowe!

Czekamy tylko na podpięcie poszczególnych nazwijmy to "tematów bazowych" i będzie już elegancko.

Zapraszam do dyskusji i aktywności w dziale! Polecam zaznaczyć opcję "obserwuj" tak by żadna wiadomość wam nie umknęła! :)

Niebawem otrzymam uprawnienia moderatora w tym dziale więc w razie pytań - piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że należą się gratulacje za pracę włożoną w ten dział i za sam pomysł. Myślę że dział się rozkręci bo jednak 1 w nocy to nienajlepsza pora na dyskusje o hokeju (no offense). Zobaczymy czy przebijemy aktywność na nhl.com.pl. Także raz jeszcze ukłony i brawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TripylDabyl napisał:

Zobaczymy czy przebijemy aktywność na nhl.com.pl. Także raz jeszcze ukłony i brawa

Myślę,że są na to szanse,bo na pewno jest na e-nba sporo osób,które siedzą w NHL.W naszym kraju jest niestety problem z utrzymaniem przy życiu jakiekolwiek forum związanego z hokejem.Te,które jeszcze istnieją to praktycznie niedobitki czystki jaka nastąpiła po rozpowszechnieniu się rakowego Fejkbooka. Inna sprawa,że hokej w Polsce jest traktowany jako zło konieczne i to też niestety przekłada się na zainteresowanie.

W moich oczach to ogromna strata,że hokej tak upadł po zmianach ustrojowych.Nie mam na myśli tylko wyników sportowych,a bardziej dramatycznie mały dostęp dzieci i młodzieży do tej dyscypliny.Dopiero jak ktoś zagra i chociaż trochę potrenuje  jest w stanie dostrzec jak niesamowita i wyjątkowa to dyscyplina.

Jeżeli chodzi o dział hokeja to możecie na mnie liczyć,bo tak naprawdę NBA oglądam niezmiernie rzadko,a to właśnie hokej stał się numerem 1 :) Od czasu jak zacząłem go sam trenować - miłość od pierwszego wejrzenia :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Raven2156 napisał:

A myślisz, że byłaby taka możliwość bez poniesienia kosztów? Tj. Czy moglibyśmy coś zaoferować „im”.

Bardziej myślałem o komentarzach zapraszających osoby interesujące sie NBA i NHL na to forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.07.2019 o 21:21, Araggorn napisał:

Bardziej myślałem o komentarzach zapraszających osoby interesujące sie NBA i NHL na to forum :)

Pewnie zaraz by byly takie komenty usuwane a dodatkowo nhlwpl ma swoj stały fan base tak jak szosty gracz. Inaczej by sie nie utrzymali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dnc napisał:

Pewnie zaraz by byly takie komenty usuwane a dodatkowo nhlwpl ma swoj stały fan base tak jak szosty gracz. Inaczej by sie nie utrzymali

Ja należę teraz do wszystkich fanbasów - choć nhlwpl nie płacę. Po powrocie do pracy nie starczało mi czasu na czytanie o nba i hokeju w płatnych serwisach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Araggorn napisał:

Ja należę teraz do wszystkich fanbasów - choć nhlwpl nie płacę. Po powrocie do pracy nie starczało mi czasu na czytanie o nba i hokeju w płatnych serwisach :)

Stąd z pomocą poszerzania hokejowych horyzontów przychodzi również to subforum! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.