Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiesz tego, widziałeś jednego i jednego orka.

 

 

edit:

 

jest już spinaker :grin:

 

czekamy jeszcze na Kaman ale spokojnie nikogo nie poganiam bo i tak mamy szybkie tempo i jestem z was gracze bardzo zadowolony :smile:

 

tym bardziej jeśli jest jeszcze ktos chętny na granie kto chciałby dołączyć do takiej mocnej ekipy to zapraszam :D

 

@Alexander jeszcze przeładowujesz w tej kolejce, Rudiger będzie miał swój ruch też

 

nim się ustawią do pojedynku to i tak będziesz miał naładowane

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem w tym całkiem zielony to kompletnie nie wiem jak to teraz wygląda. Mam jeszcze jakiś ruch? Bo czekałem na bitwę z orkiem, Alexander mnie ubiegł i strzelił do niego pierwszy, po czym gdzieś pobiegł (tak też można?), no i nie wiem czy ja też mam jakiś ruch jeszcze i mogę wjeżdżać w zielonego i już koniec tury?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie tytułem pewnego wyjasnienia. Ja deklaruje wiecej akcji niz mam w rundzie. Ale nie znaczy to ze kazda musi sie odbyc. Po prostu jezeli nic z pkt widzenia mozliwosci realizacji tego co napisałem sie nic nie stało DNC bedzie mogł pchac sesje nie czekajac na kolejne moje deklaracje.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla walczących na pniu co turę rzucam na równowage, jak nie wypali to wpadacie do wody  :onthego:  :playful:

 

póki co tragedii nie ma 

 

niestety pisałem posta na szybko więc jesli o czym zapomnaiłem to dajcie znać ;)

 

no i pytać jak coś, jeśli ktos nie ma czasu na napisanie posta w koljenej rundzie, można tutaj albo na PW napisać kilka słów co checie by wasz bohater zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dnc 

 

Rozumiem, że walka odbywa się automatycznie, tj. sam decydujesz kiedy wykorzystane są jakieś umiejętności jak np. unik, czy ,prderczy atak itp? Jestem w tym kompletnie zielony i nie bardzo wiem co mam teraz robić :smile:

 

Nie wiem czy walka dalej trwa, czy np jest już po i czy mogę napisać, że Garald rozwala toporem czaszkę półorka po czym chwyta jego ciężkie ciało i osłania się nim przed strzałami.

Edytowane przez kungfubestia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dnc 

 

Rozumiem, że walka odbywa się automatycznie, tj. sam decydujesz kiedy wykorzystane są jakieś umiejętności jak np. unik, czy ,prderczy atak itp? Jestem w tym kompletnie zielony i nie bardzo wiem co mam teraz robić :smile:

 

Nie wiem czy walka dalej trwa, czy np jest już po i czy mogę napisać, że Garald rozwala toporem czaszkę półorka po czym chwyta jego ciężkie ciało i osłania się nim przed strzałami.

 

Walka trwa nadal. Przerwa była spowodowana lekkim wycofanie się pól-orka, gdyż ten mimo że ciągle napierał to został trafiony przez Garalta.

Teraz możesz dalej się na niego rzucić. Napisz jakbyś sobie to wyobrażał i ja psotaram się coś z tego sklecić. Pozwoliłem sobie używać umiejetności uniku i Twojego ataku gdyż po pierwsze chciałem Ci pokazac jak to wygląda a po drugie reszta nic nie robiła więc mogłem przeskoczyć parę rund pojedynku. OD tej chwili w tej walce gramy runda po rundzie gdyż też inni będą brać udział.

Alexander pewnie strzeli z garłacza, magnus pewnie z łuku a i gobliny do Was też strzelą.

Kto będzie pierwszy w tej rundzie zadecyduje inicjatywa.

 

Przykładowo co możęsz napisać:

"Garalt uśmiechnął się pod nosiem widząć posokę która spływała do wody.

Teraz już nie jest Ci do śmiechu, co śmierdzielu?  - rzekł do przciwnika po czym chwytając pewniej swoją broń postanowił zamarkować uderzenie z góry a tak naprawdę wywijając młynka zadać cios z boku."

 

Edit:

@Gregorius

w tej turze zdążysz tylko strzelić z garłacza

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zadziało się trochę.

Garalt nacierał na orka i już wydawało się że go dopadnie gdy nagle wypadło mi 00 na kościach i wpadł do wody.

W kolejnej turze możesz próbwać się z niej wywinąć. Tylko powiedz mi czy puszczasz swoją broń (jak nie będzie trudniej wyjść) i na który brzeg starasz się wyjść.

Alexandrer w Twoim kierunku idzie Rutgier.

Rolo nikogo nie widzisz w okolicy, czas na walkę. napisz czy strzelasz z procy czy idziesz pomóc Alexandrowi w walce w zwarciu.

No i Magnusa póki co nie ma

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DNC

 

Jest opcja, że nie puszczam broni tylko po prostu ją chowam do pochwy? Nie wiem jak wyobrażasz sobie potok, Garald jest tam w stanie stanąć na dnie? czy musi się czegoś kurczowo trzymać, żeby nie porwał go nurt? Garald stara się wyjść po stronie walczących, jeśli można to chowa broń i wychodzi, jeśli nie, stara się wyjść trzymając nią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potok jest spory i nurt też wpada do wody i walczy o to by dostać się na jeden z brzegów (rozumiem, że ten gdzie jest teraz pół ork?)

broni juz nie schowa więc albo razem z nią płyeni (będzie trudniej) albo ja puszcza w wodzie (potem będzie probelm w walce :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.