Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki wszystkim za miłe słowa

 

myślę, że możemy się postarać z kolejną sesją ruszyć ale poczekamy znowu do offseason bo w trakcie sezonu chyba sie nie zbiorą ludzie :smile:

zwłaszcza na PO będzie cięzko

 

co do sesji to jedna z tych w których użyłem najwiecej chyba mutantów przeważnie staram się bazować na bardziej realistycznych rzeczach

 

pozdrawiam i do przeczytania w kolejnej rekrutacji do sesji! mam nadzieje że więcej się ludzi zmobilizuje ;)

Tak czy siak dobra robota. Końcowa akcja ulegała przyspieszaniu przez Ciebie ale było widać ,że nie wszyscy gracze popychali temat do przodu wiec musiałeś już sceny walki samemy pokulać by to rozstrzygnąć.

 

Zmyłka z Dimortijem świetna.

Z ciekawośći jak chciałeś wprowadzić ten wątek bez wprowadzonej opowieści od Elfa i żarłoka

 

 

Z ciekawych sesji to czasem warto wprowadzić dobro w swiat zła. Tzn każda gra fabularna ma dziwną konstrukcję czyli dobre rady mogę czasem być złe podstępne. Ale ci źli zawsze są żli tam nie może być nawrócony ork, goblin. Dla mnie to absurd bo tu nie ma równowagi

 

Lubiłem czasem wprowadzić akcję że ktoś bogaty wynajmuje ekipę która jedzie do Kislevu a na miejscu okazuje się żę jest mobilizacja i są przymusowo wcieleni do rangersów ale że nie znają terenu to dostają goblina jako przewodnika.

 

Czy grupa mu zaufa itp

 

Ba mutanci walczą między sobą tam ale nigdy w świecie ludzi. A tu przecież też oni powinni wchodzić w komitywę z ludźmi by zlikwidować spisek innego Boga bo im nie zależy na zwycięstwie chaosu jako takiego ale by ich Bóg był silniejszy od reszty

 

Plan na grę świetny - gracze mogli różnie pójść choć wiadomo że finalnie mogli tylko w jeden sposób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak dobra robota. Końcowa akcja ulegała przyspieszaniu przez Ciebie ale było widać ,że nie wszyscy gracze popychali temat do przodu wiec musiałeś już sceny walki samemy pokulać by to rozstrzygnąć.

 

Zmyłka z Dimortijem świetna.

Z ciekawośći jak chciałeś wprowadzić ten wątek bez wprowadzonej opowieści od Elfa i żarłoka

 

 

Z ciekawych sesji to czasem warto wprowadzić dobro w swiat zła. Tzn każda gra fabularna ma dziwną konstrukcję czyli dobre rady mogę czasem być złe podstępne. Ale ci źli zawsze są żli tam nie może być nawrócony ork, goblin. Dla mnie to absurd bo tu nie ma równowagi

 

Lubiłem czasem wprowadzić akcję że ktoś bogaty wynajmuje ekipę która jedzie do Kislevu a na miejscu okazuje się żę jest mobilizacja i są przymusowo wcieleni do rangersów ale że nie znają terenu to dostają goblina jako przewodnika.

 

Czy grupa mu zaufa itp

 

Ba mutanci walczą między sobą tam ale nigdy w świecie ludzi. A tu przecież też oni powinni wchodzić w komitywę z ludźmi by zlikwidować spisek innego Boga bo im nie zależy na zwycięstwie chaosu jako takiego ale by ich Bóg był silniejszy od reszty

 

Plan na grę świetny - gracze mogli różnie pójść choć wiadomo że finalnie mogli tylko w jeden sposób

W dole zamiast Hugona i Elfa bohaterowie znaleźli by tego barda który został zmieniony w rzeźbę w finalnej wersji. On by im wszystko to samo powiedział.

 

Gdy prowadziłem tą sesję moim graczom na żywo to użyli gołębia znalezionego w obozie orka i wysłali list do Di Mortiego z rysunkiem kolejnej panny (pamiętacie te rysunki? Na pierwszym była Eleonora a dwóch kolejnych niziolek i elf). Di Morti poszukiwał ładnych niewiast do swojej sztuki więc wysłał Mido by ocenił czy się nadaje razem z nim ruszył ochroniarz Oleg który był też woźnica. Na miejscu moi gracze spuscili im przysłowiowy wpiernicz zabijając Olega a Mido torturowany. Po trzech straconych palcach u ręki i przypiekaniu uczeń wszystko wyspiewal. Bohaterowie wiedzieli gdzie szukać Do Mortiego więc poszli po straż (wśród nich był szlachcic więc posluchali sie nich )i zrobili mu najazd na chatę.

Sesja skończyła się szybciej niż ta :P

Dobrze więc ze nie wpadliscie na pomysł by wykorzystać jakoś te rysunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.