Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

No troszkę mnie to rozśmieszyło gdy już po wygenerowaniu postaci sprawdziłem podręcznik i tam max wzrost to własnie 185 ,a zdecydowana większość imperium jest mniejsza. ja postać tworzyłem całkowicie losowo i wypadło na stronie 195.  Wiec Garald jest super wysoki. Alexander i Rolo w swiecie to prawdziwe monstra.

 

DNC poza pytaniami zadanymi o pewne tło znikniecia. Moja postac jedynie ubiera sie,mowi i cały czas gotowa jest zaprowadzic reszte do kamieni. Puszczajac przodem Rola zeby go lepiej obserowwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem otwarty na wszystkie możliwości ale drużyna olbrzymów też spoko brzmi ;)

zwłaszcza że wszyscy je losowaliście więc można zostawić

 

post jest, czekam na reakcje

 

teraz biorę 200 zł od każdego z was i słucham państwa! :grin:

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mam średnią wartość wśród ludzi, to tak źle na początku mojej profesji?

 

Siedzący w kacie mag uśmiechnął sie pod nosem na widok wymarszu bandy, eee przepraszam ekipy ratunkowej. Karczmarzowne juz 2 godziny temu przeteleportowal do swojego pokoju na 2gim pietrze...

 

a Ty dlaczego z nami nie grasz? 

ponoć będzie opcja by dołączyć więc może wtedy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mam średnią wartość wśród ludzi, to tak źle na początku mojej profesji?

 

no nie całkiem spoko :P

tak tylko piszę bo inni mają wiecej w drużynie i może ktoś by chciał ale w sumie się nie odzywali 

 

ogólnie tak pisze bo czekam na odpowiedzi reszty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mam średnią wartość wśród ludzi, to tak źle na początku mojej profesji?

 

 

a Ty dlaczego z nami nie grasz?

ponoć będzie opcja by dołączyć więc może wtedy ;)

Bo nie mialem czasu ogarnąć świata i zrobic postaci. Jak dzieciaki pójdą do szkoły to postaram sie dołączyć, ale nic nie obiecuje. Poza tym kto by mnie chciał (w drużynie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz kp i wysyłasz do mnie :smile:
Im szybciej tym większa szansa że będziesz grał.
Jak wyślesz dzisiaj to może nawet jutro będziesz grał

 

 

Edit:

 

Magnus stracił 3 Żywotności, proszę odpisz ze swojej karty postaci która masz w google doc.

 

 

Nie musicie cytować wszystkiego do czego chcecie się odnieść.

Zamiast tego proponuję coś w stylu: Alexandrer na słowa Magnusa powiedział/pomyslał, gdy Rolo usłyszał słowo złoto od razu skupił się na... itd.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexander z takiej odległości z Garlacza nie trafisz.

Magnus może jeszcze strzelać z łuku, to nie jest poważna rana.

Jak chcecie to możecie pisać więcej niż jeden post na kolejkę by odpisać towarzyszom.

 

Czekam jeszcze na spinakera i dam odpis ale jak będę w domu bo z telefonu będzie ciężko.

 

Nim odpisze napiszcie co dokładnie robicie.

Kto idzie za nim, kto sprawdza peleryne itd.

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra biorę się do pisania swojego

 

jedna uwaga techniczna na przyszłość jak piszecie:

Idziemy jego śladem, czy kontynuujemy podróż do naszego celu... sprawdźmy okolicę peleryny, może będą ślady dziewki...

to rozumiem że się zastanawiacie i nie podjeliście decyzji co robicie, to mam czekać na post czy jak?

 

teraz by nie przedłużać potraktuje to że wszyscy spoglądacie na to co się dzieje ale następnym razem musicie pisać Alexander robi tamto a Garald to by nie było nie domówień

 

ogólnie jestem bardzo zadowolony z waszego pisania i z tempa w jakim idzie sesja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.