Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że Alexander chciał popchnąć drzwi a nie pociągnąć? Pociągnąć nie mógł bo tam są schody.

 

Hugon ma calkiem sporo Inteligencji i wyszedł mu rzut wiec postanowiłem tak zadziałać z tym wozem. 

Kaman decyduj co teraz robicie. Pamietaj że masz ciągle jedną runde przewagi.

Wszyscy niech odpiszą jak najszybciej a tą rundę jakoś nadrobimy w międzyczasie.

 

@Gregorius i zaraz pewnie kung fu bestia

 

Piwniczka na wino jest iście mała to jakieś 4-5 metrów kwadratowych. Na pierwszy rzut oka widzicie w niej Di Mortiego, garłacz i jakieś skrzynki wypełnione ciuchami -wydają się stare- i szpargałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że dopieto teraz ale na weekend nie miałem czasu. 

Nie czkałem na odpis kung fu bestii bo i tak mało mógł co innego zrobić. Teraz napiszczie co dokładnie robicie w piwniczce. 

 

Rolo strzelił i pobiegł a następnie ruszył wóz. Powiedzmy że to była ta runda oraz ta zaległa.

Teraz jedziemy już na bieżąco. 

 

Szykuje się trochę walki teraz więc piszcie :D

 

 

PS

W obozowisku orka było lusterko ale chyba nikt go nie wziął. Przydałoby się teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle to ciekawy jestem ile przeciętyn obywatel Imperium wie na temat mitycznych stworzeń Bazyliszków ale powiedzmy że uważaliscie bardzo pilnie gdy stary dziad opowiadał bajki za dzban wina i pamietacie że jego wzrok gdy odbija się od szkła jest zabójczy dla niego

 

@kung fu

nie znajdujesz takich przedmiotów w piwnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec z di mortim

jestescie dwóch na jednego bazyliszka w małym pomieszczeniu co utrudnia wam mobilność

potwór krwawi od strzału Garalda

 

Rolo słyszysz zdecydowane krzyki w środku i odgłosy, coś tam się dzieje!

 

proszę teraz o opisanie trzech rund do przodu, to przyszpieszymy trochę

jeśli w międzyczasie coś wyniknie to będę imrpowizował by było jak najbardziej na rękę waszym postaciom albo zapytam na PW lub tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.