Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu nie czekałem na waszą odpowiedź, bo w sumie napisałeś że i tak chcesz ją zobaczyć.

 

jesteście teraz sami więc możecie działać

 

@Kaman

 

teraz Ty też możesz się wykazać, Hugon idzie za Tobą, mimo że jest jeszcze pod wpływem to jego wrodzona zręczność pozwala mu normalnie chodzić.

masz ogólnie jedną rundę przewagi nad tymi co są już w pracowni więc pisz i postaramy się jakoś to wszystko zgrać

 

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI! KONIEC JUZ BLISKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za posta poczekam na resztę odpisów i sie ustosunkuję do tego co napisaleś, tzn ile z tego co chciałes zrobić Ci wyszlo, czy Di Morti Cię wysłuchał i w ogóle reakcję otoczenia

pamietaj, ze jednak byłeś w pewnej odległości od mistrza gdyż on zbierał się do zejscia na dół a Ty razem z Garaltem ogladaliście posag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnc ,

 

Mówiłem do mistrza jak już byliśmy na dole. Po opisie dołu i drzwi wynikało że już tam jesteśmy.

 

Edit. Może zabrakło u mnie dokładnego opisu. Aczkolwiek myślałem że to jasne że schodzę za Di Mortim skoro pisałem że pokazuje mu sakiewkę i to co napisałem na końcu staram się być blisko.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry że Was trochę wstrzymałem ale chciałem mapke dołączyć a za dnia nie miałem na nią czasu

 

sytuacja wygląda tak:

 

Alexander na schodach siłuje się z di Mortim 

 

a Garald z jasczurem przy drzwiach 

 

natomiast Rolo z Hugonem, z bronią w reku chowają się za rzeźbami w ogrodzie

macie panowie przewagę jednej rundy nad tymi na dole więc proszę o posta, mój odpis dla was i znowu wasze posty, dopiero wtedy dam wspólny odpis dla was i dla dwójki na dole

 

ta biała plama wyryta na maplce to miałbyć uczeń z łukiem ale coś mnie zamuliło i go usunąłem, po zapisie pliku już mi się nie chciało tego zmieniać :P

 

no i też patrze że zapomniałem Was zaznaczć więc Garald przy drzwiach z Wielkim B a Alexander na schodach

Rolo przy rzeźbie po lewej stronie a Hugon przy tej po prawej

 

 

czekam na Wasze posty bo to już końcówka!

liczę na wasze inicjatywę i ciekawe pomysły zaskoczcie mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty motyw z Di Mortim i jego rzezbieniem. Rolo to jest spoko postac. Taki guliwer prosty chlop i ta jego proca to jest LOL.

 

Czekam bardzo co sie stanie!

 

 

Ps Gerald, Geralt i Garald - nikt lacznie z mistrzem gry i samym bohaterem chyba nie wie jak on sie nazywa xD

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie to dajcie posta, oni najwyzej zrobią swoją kolejkę później

bo nie wiadomo ile bedziemy czekać na Kucia

Kaman jak możesz to zadeklaruj tutaj co dalej robisz - pierwszy strzał trafiony ale Rolo znając swoje możliwości wie, że ma mnie niż połowę szans na trafienia kolejny raz


Ps Gerald, Geralt i Garald - nikt lacznie z mistrzem gry i samym bohaterem chyba nie wie jak on sie nazywa xD

 

no to imie nie jest zbyt szczęśliwe, za bardzo nasuwa się bohater Sapkowskiego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.