Skocz do zawartości

Warhammer "Zaginiona karczmarzówna" - komentarze do sesji


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mnie to ciekawiło jako Mistrza Gry.... W życiu prywatnym też byście wpakowali się w środku nocy do knajpy gdzie wiadomo że siedzą mordercy szulerzy.? Przecież w realu na dzień dobry macie napierdalankę.. Jesteście obcy wchodzicie w środku nocy kiedy wszyscy mają alkohol w żyłach. Na dzień dobry by Was obrobili kieszonkowcy zwłąszcza że z waszego opisu postaci wynika że jesteście mimo wszystko dobroduszni a to woźnica a to chłop..Jako ktoś kto wychowa się na szemranej dzielnicy opowiem że wybierając się do Rybackiej w środku nocy stracilibyście wszystko co macie przy pasie tzn sztylety kasę itp a w razie czego macie naparzankę wewnątrz budynku w tłumie ludzi gdzie ani nie macie doświadczenia ani odpowiedniej broni... Zwłąszcza że naprzeciwko Was staną zawodowcy od takich walk.. Zawze mnie ciekawilo skąd sie bierze taka brawura u graczy ... Iść w nocy do najgorszej speluny w mieście... Chyba że to misja samobójcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Twoje pytanie jest złożone. W życiu bym nie poszedł do takiej knajpy koło północy w starym świecie. Ale z drugiej strony tez nie opowiadajmy bzdur ze w takich knajpach co chwile ktoś ginie. Ludzi by nie starczyło. Dostać po ryju? Być może. Tylko w sesji jakbyśmy nie poszli to co dalej. Obawiam się że kolejne zwłoka i przynudzanie spowodowało by koniec tej sesji. 

 

Z drugiej strony może i chłop ale 2m i silnie umięśniony. Alexander nie wiele mniejszy a przez szczęśliwe rzuty na współczynniki bardzo silny i wytrzymały. A poczciwy woznica w starym świecie zgodnie z opisem to twardy skurwiel. No i zostaje Gerald. Gladiator. Serio w rzeczywistości trzy tego typu osoby zostały by zaatakowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale my mówimy o średnowieczu... Wtedy mordowanie w takich dzielnicach było chlebem powszednim,...

 

Nie mówię że zaatakowanym ale okradzionym na 100% .. Przecież w tej knajpie będą złodzieje na levelu 20 .. A co do ataku to Was jest trzech a tam mogą być kolesie którzy po prostu wystartują do Was bo mają za sobą 10 chłopa podejdą i z nożem poproszą o oddanie kasy

 

W ciągu dnia można pójść i liczyć że nikt nie będzie chciał jazdy za dnia ale w nocy kiedy zbiera się tam elita bandziorów..

 

PS Przeciez na dzień dobry wchodzicie bez Geralta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dlatego napisałem w życiu bym nie wszedł. Ale w sesji choć wczesniej plus minus starałem się grac realnie to teraz coś musiało sie zacząć dziać. A z innej beczki. Skąd przekonanie ze w jakimś zapyziałem miasteczku aż tylu zakapiorów? wiekszośc o tej porze bedzie już na tyle pijana że cud jak się sami nie poturbują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.