Skocz do zawartości

Gry RPG na Forum


Dnc

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest wszystko w średniowieczu czy Tez jest opcja jak w wampirze grać obecnie?

 

A i jeszcze a propos lat 90 czy obecnych Zew Ctulchu to gralem właśnie w teraźniejszości i powiem że się zdziwiłem ze się sprawdził myślałem że tylko true lata dwudzieste dają radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam ten wasz temat i tak sobie mysle, ze GM to raczej MG chyba? Otstani raz gralem w rpg na powaznie jakies 20 lat temu to moze mi sie cos piepszy, prosze o sprostowanie i sorry za offtop.

Bo MG to teraz Marcin Gortat ale fakt masz rację tak się jakoś człowiek zrobił światowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mowic, bedziecie mieli panowie zajebista zabawe. Fajnie zapowiada sie historia. Mysle, ze lepiej tu komentowac niz tam zasmiecac wasze przygody, bede sie przygladal z uwaga.

 

Warto się zgłosić a nie tylko czytać ;)

Jak znajdziesz chwile wysyłaj postać!

 

Jedna osoba już knuje ze mną nad postacią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjeżdżam w to jak dzik w sosnę. WH znam słabo bo grałem dosłownie kilka razy i nie znam mechaniki ani zasad. Podręczniki mogę sobie sam jutro znaleźć ale jeśli masz gdzieś pod ręką linki do setingu i zasad, to poproszę.

 

niestety nie mam, może ktoś inny będzie mógł poratować

 

jednak najlepszy byłby podręcznik do 2 edycji

 

edit:

cofam co napisałem powyżej

tutaj jest wszystko by stowrzyć postać:

http://lastinn.info/warhammer-fantasy-role-play/9111-jak-zrobic-postac-do-warhammera-druga-edycja.html

 

człowiek przyzwyczajony do papierowego podręcznika wiec nawet nie wie jakie cuda są w internetach :D

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję nie dawno grać w 3 ed Warhammera jak by sie ktoś zastanawiał czy grać to odradzam. Lepiej w 2 edycję.

Poszli podobnie jak DD w dziwnym kierunku planszówki, nie wiem po co to tak. Chyba chcą na maxa ułatwić grę ale w moim odczuciu to tylko psuje grę.

 

Nie wiem czy ktoś wspominał ale stary dobry Fallout na systemie Special ciągle daje radę. Tzn dawalby gdybym nie zagrał w Neuroshima bo te Polski systne bije na głowę wszystkie postapo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignazz

 

pobierz kartę postaci z posta Dnc i wypełnij ją tak jak masz na stronie, trwa to dosłownie chwilkę,

potem udostępniasz ten dokument Dnc, wysyłasz mu link z gotową kartą i tyle  :smile:

 

dokładnie tak

 

jak coś piszcie w temacie rekrutacji o sesji "Zaginiona karczmarzówna"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

czekając na decyzję Haywarda, która zakończy chyba sezon a ropocznie sezon ogórkowy wrzucam zajawkę tego co chcę zrobić 

 

mianowicie gdzieś od sierpnia chciałbym poprowadzić kolejną sesję na forum E-NBA.PL

 

rektrutację zacznę w połowie lipca, stay tuned! ;)

 

 

Witajcie w Salkalten, strudzeni wędrowcy!
Przekroczcie jego bramy i podziwiajcie, jak z dnia na dzień
niewielkie miasteczko przeradza się w stolicę wyniszczonej wojną prowincji i największy port na
wschód od Marienburga. Archaon zadał Wielkiemu Księstwu silny cios, ale hart ducha i wola
przetrwania ludzi okazały się silniejsze. Tak oto, z krwawych gruzów prowincji podnosi się
zwiastun lepszychdni. 
 
Witajcie w SALKALTEN! OSTATNIEJ NADZIEI OSTLANDU!

post-1488-0-25529100-1499206993_thumb.png

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Daaamn, temat gdzieś mi uciekł i kompletnie go nie zauważyłem. Jeśli Twoje plany skierują się znowu w stronę prowadzenia sesji, to jestem jak najbardziej chętny :smile:

no trochę szkoda,

na razie nie mam zbytnio do tego głowy a też nie wiem jak by było z czasem innych użytkownikó bo przecież już NBA zaraz rusza

jak się ktoś jeszcze zgłosi to pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.