Skocz do zawartości

[2024-2025] Playoffs - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Byki i Jazz to moze byc nawet final. Byki mialy niedoszacowany bilans z uwagi na Wesa Johnsona na IL a to konkret zawodnik. W dodatku jego powrót umozliwil przestawienie Dumarsa na PG. A widać jaką robi to różnice.

 

Jazz od momentu transferu z Kings, ktory Ice chcial juz odwolywac, a ktory dla obu ekip byl zwycieski, też grają duzo lepiej niz wynikalo to z ich bilansu. Pykneli Suns a to jest coś. Nie zdziwie sie jak napsuja krwi Blazersom. King Kong juz zostal polamany.

 

Swojej serii nie bede zapeszal.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obawy , Knicks z bilansu 0:3 byli wstanie dojść do 3:3. Więc 0:1 to pryszcz. Szczególnie, że Pistons są lepszą ekipą i mają dużo większą siłę rażenia.

 

Osobiście widzę to tak ...

G2: wygrana Pistons - 1:1

G3: wygrana Pistons/Celtics - 2:1

G4: wygrana Pistons/Celtics - 2:2 (ten co wygra w G3, przegra w G4)

G5: wygrana Pistons - 3:2

G6: raczej wygrana Pistons 4:2

 

Zobaczymy czy się sprawdzi ;)

Ja twierdze, ze home court advantage jest mocno przeceniane i to może być kolejna zacięta seria Celtics. Na papierze masz ekipe, że hej. Kompletną prawie na każdej pozycji (PG mi się nie widzi). Sam się zdziwiłem, że doszło do g7 - widać jak dużo dla uzupełnienia obrony znaczy solidne mięso pod koszem. Dzięki za serię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byki i Jazz to moze byc nawet final. Byki mialy niedoszacowany bilans z uwagi na Wesa Johnsona na IL a to konkret zawodnik. W dodatku jego powrót umozliwil przestawienie Dumarsa na PG. A widać jaką robi to różnice.

 

Jazz rzeczywiście po oddaniu Walka grają naprawdę dobrze, ale aż tak daleko ich nie widzę. Musieliby przejść PTB i Nuggets, raczej nie dadzą rady. Bulls z kolei rzeczywiście wyrośli teraz na głównego faworyta wschodu. Gdyby Mills był zdrowy to mielibyśmy wyrównaną serie, a tak to Bulls są faworytem.

 

Ja twierdze, ze home court advantage jest mocno przeceniane i to może być kolejna zacięta seria Celtics. Na papierze masz ekipe, że hej. Kompletną prawie na każdej pozycji (PG mi się nie widzi). Sam się zdziwiłem, że doszło do g7 - widać jak dużo dla uzupełnienia obrony znaczy solidne mięso pod koszem. Dzięki za serię :)

W ogóle szacun dla Byrona, że z takim supportem wszedł do PO na tak mocnym wschodzie i jeszcze wygrał 3 mecze z Celtics. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle szacun dla Byrona, że z takim supportem wszedł do PO na tak mocnym wschodzie i jeszcze wygrał 3 mecze z Celtics. :smile:

 

Nie no, nie przesadzaj... Wsparcie miał dobre. McHale dokładał co mecz 16pkt, 9zb; Shved 16pkt, 4zb, 8,7 asysty; Horry dawał radę w obronie. Plus solidna ławka (Lettner to 10pkt i 5zb, młody Maggette kolejne 9pkt), plus McMillan, plus Whiteside. To nie jest przypadkowa zbieranina :)

 

Różnicę zrobił Bedford - zagrał w 3 ostatnich meczach, dawał radę z Dike i sam dolożył w każdym średnio: 

13,7 pkt 14,0 zb 3,7 as 2,3 bk

 

Knicks to nie tylko Byron. Gwiazd brakuje, ale to nie powód żeby ich skreślać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij z każdej druzyny, która weszła do PO najlepszego zawodnika i porównaj sobie składy.. Byron miał razem z Thomasem najsłabszy support. :smile:

Nie zgadzam się. Po prostu każda z pozostałych drużyn ma w swoim składzie nie jednego gracza robiącego 20ppg, a 2 albo trzech. Oprócz Hawks właśnie.

 

Ja postawiłem na obronę (Byron jest jednym z najlepszych obrońców na SG, do tego Horry, Bedford i mocna ławka) i jak widać - to też może być kierunek. Zobacz % Celtics w przegranych meczach (43, 42 i 42). Kto wie jakby potoczyła się seria, gdyby Bedford grał od początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 134 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#4)
Bilans serii: 1 - 1
Rockets 124 - Nuggets 121
play-by-play

(#2) Trailblazers vs Jazz (#6)
Bilans serii: 2 - 0
Jazz 91 - Trailblazers 108
play-by-play

(#1) 76ers vs Bulls (#4)
Bilans serii: 0 - 2
Bulls 96 - 76ers 95
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 1 - 1
Celtics 122 - Pistons 133
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jeff Teague (76ers) - 9 dni (broken nose)


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Roger za serie.

 

obawialem sie tego starcia bo nie bylo millsa, ale moja taktyka i postawienie na podkoszowych zdalo egzamin i udalo sie dosyc latwo wygrac serie i przegralem tylko jeden mecz jednym punktem. Nigdy bym sie niespodziewal ze Comegys jest w stanie zagrac serie na takim poziomie 28.6/13.4/51%. podkoszowi ogolnie zdominowali wizz bo szak zrobil 29.2/15.2/4.2/2.8/53%.. harden tez zagral lepiej niz w rs. teague tez spoko.

 

z bulls z kolei w pierwszym meczu wpierdol, a w drugim jednym punktem przegralem praktycznie serie. szkoda... bez millsa nie mam za bardzo pola manewru i nie mam pomyslu co zrobic. gratulacje Stro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 136 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#4)
Bilans serii: 2 - 1
Nuggets 120 - Rockets 100
play-by-play

(#2) Trailblazers vs Jazz (#6)
Bilans serii: 2 - 1
Trailblazers 92 - Jazz 101
play-by-play

(#1) 76ers vs Bulls (#4)
Bilans serii: 0 - 3
76ers 111 - Bulls 117
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 2 - 1
Pistons 128 - Celtics 100
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 137 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#4)
Bilans serii: 3 - 1
Nuggets 134 - Rockets 121
play-by-play

(#2) Trailblazers vs Jazz (#6)
Bilans serii: 2 - 2
Trailblazers 123 - Jazz 124
play-by-play

(#1) 76ers vs Bulls (#4)
Bilans serii: 1 - 3
76ers 114 - Bulls 96
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 2 - 2
Pistons 125 - Celtics 128
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 139 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Nuggets vs Rockets (#4)
Bilans serii: 4 - 1 awans Nuggets!
Rockets 108 - Nuggets 109
play-by-play

(#2) Trailblazers vs Jazz (#6)
Bilans serii: 3 - 2
Jazz 63 - Trailblazers 124
play-by-play

(#1) 76ers vs Bulls (#4)
Bilans serii: 2 - 3
Bulls 101 - 76ers 110
play-by-play

(#2) Pistons vs Celtics (#3)
Bilans serii: 2 - 3
Celtics 117 - Pistons 113
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • -


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.