Skocz do zawartości

Chleba i Igrzysk! #Rio2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Oni po prostu tego nie czują. A już gadka, jaką to robotę Kwiatek zrobił Majce... 

 

Ale Rafał walczy mocno, szkoda że nie kończą na szczycie. 

ALe wiesz Matek że nawet sam Kwiatek mówi że właśnie ucieczką pomagał Majce i że tak ibył scenariusz... I nawet to że jak ich zostało 11 to Kwiatek narzucił tempo wjazdu to też było ustalone że czeka na niego i mu pomaga.. Całość była przemyślana by Majka miał jak najmniej rywali wokół siebie -- nie do końca się udało ale jak widać strategię mieli dobrze rozpisaną.... Ale emocje ostatnich 8 km i ten raz zwiększający sie czas a raz zmniejszający się czas między Majka a goniącą go dwójką ech....Szkoda szkoda że on jednak nie ma tego szarpnięcia na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe wiesz Matek że nawet sam Kwiatek mówi że właśnie ucieczką pomagał Majce i że tak ibył scenariusz... I nawet to że jak ich zostało 11 to Kwiatek narzucił tempo wjazdu to też było ustalone że czeka na niego i mu pomaga.. Całość była przemyślana by Majka miał jak najmniej rywali wokół siebie -- nie do końca się udało ale jak widać strategię mieli dobrze rozpisaną.... Ale emocje ostatnich 8 km i ten raz zwiększający sie czas a raz zmniejszający się czas między Majka a goniącą go dwójką ech....Szkoda szkoda że on jednak nie ma tego szarpnięcia na końcu

Teraz to już wszystko widziałem i to doceniam, widziałem też te akcje, których wcześniej nie trafiłem i mogłem mieć problem z oceną. Dobrze pisać po czasie, później posypałem głowę popiołem i przyznałem to samo. 

 

Mamy mistrza świata i brązowego medalistę, chłopaki stają się rozpoznawalni przez więcej osób, mało kto nie kojarzy nazwisk. Oby dzieciaki wsiadały jeszcze chętniej na rowery :) 

 

Liczę, że Kwiatek po tym przejściowym sezonie się ustabilizuje w kolejnym, bo szkoda byłoby zmarnować chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matek

 

Ja tylko mówię że czasem nie warto sie nabijać z komentatorów bo oni mają trochę lepszy kontakt z zespołem.. Już potem analizowałem czy nie mogli z Nibaldim wcześniej szarpnąć bo jednak duża część tam opadała z sił na tym podjeździe a Majka głównie czaił sie na akcje Włochów Aru i Nibaldiego.... I pozwalali by ten Belg jednak ich dochodził a przecież chyba z dwa razy na podjeździe odpadał z Duńczykiem ...No nic sukces jest wielki ale była szansa na złoto jak nigdy i trochę tego szkoda...Ale fakt chyba od czasów Halupczoka nie mieliśmy takiej ekipy że dwóch -trzech kolarzy to czołówka światowa i w zagranicznych piszą że uciekał Kwiatkowski ( nikogo innego nie wymieniają) i że Majka był trzeci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały offtop. Ely jest maniakiem kolarstwa szosowego a ostatni raz na rowerze jechał chyba jeszcze za komuny.

Dowiedziałem się dzisiaj, że są 32 konkurencje na basenie. Czyli jak jakiś kraj nastawi się na pływanie (Australia) to może mieć wysoką pozycję w klasyfikacji medalowej a tak naprawdę niczego na Igrzyskach nie pokaże. Dlatego nie oglądam letnich IO, bo nie ma interesujących dyscyplin. Zespołowe alba są mniej ważne od MŚ, albo mnie nie interesują. Wyjątek to kosz, ale tam nie ma sensu oglądać bo wiadomo kto wygra. LA nie lubię więc pozostaje tylko WKKW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, dlatego nie oglądam. Co innego zimowe. Biatlon,biegi,skoki,hokej,curling.
Piłka nożna jest na niższym poziomie niż ME, rugby są 7 a nie 15. Pływanie czy bieganie mnie nie interesuje. Z mojego punktu widzenia nie ma nic ciekawego.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Francja dostala szybki wpier.... od Italii szykuje sie  ciekawy turniej olimpijski w siatke 

 

a gospodarze stracili seta z Meksykiem  wtf?

 

w ręczna zreszta tez  najemnicy z Kataru łatwo sobie poradzili z Chorwacją

Edytowane przez Mailman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.